Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Забор с фагота

Dimati

Рекомендовані повідомлення

Нужно сделать забор, столбики с фагота, цоколь выложить с бута тумба 40\40, ширина между столбиками 30 см,высота 40 см,34 погонных метра, 17 столбиков высота 1.8-1.9м+крышки на столбики, место работ Украинка,жилье предоставляю,желательно наличие всего инструмента и образцы работ,оплату гарантирую.Приступать на этой недели.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще в поиске,неужели все специалистов разобрали :(:(:(.

номер Ваш "тымчасово не обслуговывается".... неделю назад пробовал звонить..да и только что набирал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

номер Ваш "тымчасово не обслуговывается".... неделю назад пробовал звонить..да и только что набирал.

Закрутился немного,ошибка, в номере есть

ТЕЛ.063 138 68 88:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрутился немного,ошибка, в номере есть

ТЕЛ.063 138 68 88:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

странный вЫ Заказчик!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

странный вЫ Заказчик!

Почему странный перепутал первые цифры ,бывает же так, или Вы некогда в жизни нечего не путали?:D:D:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно сделать забор, столбики с фагота, цоколь выложить с бута тумба 40\40, ширина между столбиками 30 см,высота 40 см,34 погонных метра, 17 столбиков высота 1.8-1.9м+крышки на столбики, место работ Украинка,жилье предоставляю,желательно наличие всего инструмента и образцы работ,оплату гарантирую.Приступать на этой недели.

 

Как понять данный размер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкину пару ідей(може ще не пізно).Недовно мені будували приблизно такий як на фото вище.Так от зараз я б замість бута взяв би саму дешеву гранітну колоту гранітну брущатку(підказали мої роботяги,але пізно-бут вже було завезено).Хоч в мене бут покладений деже класно але брущатка дивиласяб краще.Різниця по ціні не велика:"зілок" ручноо бута мені коштував 3000 грн(на 27м\пог двосторонньої кладки 60см висотою.А брущатка(можна найти десь по 80-100грн/м2) 33м2 коштувала б хай 3300грн.

Ще одне: на порядовку(повздовжня кладка в два ряди)брав кирпич вузький,2.8 проти 5грн(правда брав литос-не знаю чи у фагота такий є) так от :вигляд такий-же ,а зекономлена 1000грн на дорозі не валяється.

І останнє:дуже не подобається зашивка профнастилом,як на фото.Десь у неті бачив фото (не можу найти ,блін) зашивка профнастилом крашеним під темну вільху,тільки зашивається не вертикально а горизонтально.Дуже сподобалось(після купи всяких варіантів) і мені і дружині,і одноолосно вирішили так зробити в себе,але вже весною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...