Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кролівництво

Влад_@

Рекомендовані повідомлення

Хто розводить кроликів ділимося фото вухастих, методом утримання, лікування і т.д.;)

Ось фото моїх кліток:

2012-07-28%252020.43.39.jpg

 

6647826.jpg

 

Тут народжуються малі кроленята:)

2012-06-05%252012.53.27.jpg

 

Кому цікава тема тиснемо кнопочку Дякую :)

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В клітках:)

Самець НЗЧ

DSCF0946.JPG

 

Самиця НЗЧ

2012-09-24%252016.38.16.jpg

 

Дітвора від них така:

2012-09-22%252013.12.24.jpg

 

P.S. НЗЧ - Новозеландський червоний кролик.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тоже думаю заняться кролями, правда наслышан, что болячек много на них=((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Николай2011,болячки є, основні це Міксоматоз і ВГХК але від них я роблю щеплення. Від кокцидіозу роблю пропойки по графіку:)

Ось ще маю таких:

Сріблястий

DSCF0948.JPG

 

Каліфорнійський кролик (Самець)

DSCF0938.JPG

 

Каліфорнійський кролик (Самиця)

2012-11-11%252013.14.11.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кролики в мене воду пють із нипельних поїлок. Завдяки цьому вода чиста і не розливається, як це трапляється в посудинах.

2012-06-28%252011.49.54.jpg

 

Також організм кролика потребує сіль, вона продається в брикетах (сіль лизун) у ветеринарних аптеках для худоби, я розрізаю, або розбиваю і вішаю:

2012-06-28%252014.05.54.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класнючі. А я буда у відрядженні у Мукачево, там мені дали потримати кроленя. Я його гладила-гладила. Він застув, мов кошеня. А потім, коли я йшла з гостей, мені дали "смачненьке" додому. Глянула а там велика тушка кроля. Так і не змогла його з"їсти, віднесла на роботу тушкованого в сметані. Хоча, моя сім"я розглядає ймовірність розведення кролів, щоб їсти (якщо зможемо вбити).

Крільчик з чорненькими вушками схожий на мого кота:) майже сіамський кріль!!!

Діліться інформацією, розміщуйте фото, тема дуже цікава.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

У нас в хозяйстве породные Фландры, Бабочка и Шиншилла. Фландров разводим на продажу, помесь с шиншилой и бабочкой - на мясо. Будем рады общению и с радостью поделимся опытом!

 

Добавлено через 37 минут

Это самец Фландра, 3мес. вес 3,1кг

ed8e8420ea32.jpg

 

Его брат, 4 мес., вес 4,2кг

93e423f23a14.jpg a854b18967dd.jpg

 

Это Шиншилла, на фото ей 4 мес., вес 3,2кг / 5мес. вес 3,7кг

1e8b4a320775.jpg 1a634269c0ac.jpg

 

Добавлено через 11 минут

Это взрослая пара Фландров, средний вес 7(самец)-7,5кг(самка) +/- грамм 300. На весы не влазят, переворачивают, зайцы блин :D

363578ce5588.jpg 1f42495e40d3.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bizonik,пододерматит в кроликів не появляється? Фландра на рейці не тримають...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу весною почати заводити кролі) З якої кількості слід почати? Яку породу слід обрати ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К пододерматиту расположены не фландры, а вообще тяжелые породы кроликов и дело не в рейке. Пододерматит встречается и на сплошном полу, к сожалению. При поддержании в клетке чистоты и сухости - все ок.

Что касается лично моего хозяйства - эта бяка никогда тьфу-тьфу не появлялась, но в каждой клетке есть часть сплошного пола, не везде рейка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу весною почати заводити кролі) З якої кількості слід почати? Яку породу слід обрати ?

можете почати з однієї пари, а далі побачите:) АЛе краще б з двох пар і щоб всі кролики не були родичами. Матимете дві лінії...

А порода на вибір, найкраще в розведенні показує каліфорнійський кролик та сріблястий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А порода на вибір, найкраще в розведенні показує каліфорнійський кролик та сріблястий.

+1

Да-да, многие хвалят...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Николай2011, хочете скину візитку однієї людини з Києва, в неї брав НЗЧ. Каліфорнійського теж має:)

Bizonik, бабочку маєте в чистоті? Можна фото?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот ее фото, к сожалению, нету :(

Но обязательно сделаю :)

Влад_@ а Вы своих какой вакциной вакцинируете и по какой схеме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочете скину візитку однієї людини з Києва, в неї брав НЗЧ. Каліфорнійського теж має

буду вдячний )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процитую знайомого ветеринара:

Прививки:

1.Міксоматоз в місячному віці.Ревакцинація в 4 міс віці.

2.ВГХК(вгбк),в 1,5 міс віці,ревакцинація в 10 міс віці.

Вибір вакцини діло кожного,я наприклад зараз почав використовувати київську,біо-тест-лабораторія.

Вакцину потрібно купувати не прострочену,і транспортувати у пакетику з льодом обо у термосі(з льодом само собою).

Профілактика інвазійних захворювань:

1.Кокцидіоз.

Потрібно використовувати препарати ,які ціленаправлені на боротьбу з еймеріозом(кокцидіоз у кролів),тобто кокцидіостатики.Препаратів на ринку є багато,я б радив солікокс і байкокс,чередувати по пів року кожен,щоб кокцидії не привикали до препарату.

Розводити з водою(1 мл солікоксу/байкоксу на 1 л води).

Починати випоювати молодняку,коли він почне виходити з гнізда і пробувати їжу.Випоювати 3 дні підряд,10 днів перерва ,потім знов 3 дні випоювати,і так до 3 міс віку.Дорослим кролям випоювати 2 дні підряд 2 рази в місяць.

2.Вушний кліщ(псороптоз),оглядати кролів старше 3 міс віку,1 раз в місяць.При виявленні у вухах кірок потрібне лікування.

3.Профілактика гельмінтозів:альбендазол,фенбендазол,празиквантел.2 рази в рік весна і осінь,все поголівя.Кролятам в 1,5-2 міс віці одноразово,при потребі повторити.

Взяв тут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я этой же вакциной (био-тест-лаб). Беру поливалентную. Молодняк в 45 дней вакцинирую, через 2-3 недели ревакцинирую. Далее ревакцинация раз в полгода. Проколов не было :) Профилактика кокцидоза - байкокс или трисульфон. Дегельминтизация - альбендазол.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bizonik,я Песторін-мормікс (комплексна) або роздільна київська чи чеська:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже пользовались Песторин-мормикс, но были временные перебои с поставкой. Попробовали био-тест-лаб. Понравилась. Теперь на ней :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

приветствую ТС, только сейчас увидел тему, завел когда-то свою (www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=124244), вот понемногу сооружаю домик для кроликов, надеюсь им там будет хорошо и уютно, а мяско потом ням-ням... Параллельно изучаю темы по разведению вухастих...

Кролей планирую брать тут в Маньківці (от меня относительно недалеко) krolikoff.com.ua но еще до конца не решил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 років потому...
17.11.2012 в 20:46, Влад_@ сказав:

Хто розводить кроликів ділимося фото вухастих, методом утримання, лікування і т.д.;)

Ось фото моїх кліток:

2012-07-28%252020.43.39.jpg

 

6647826.jpg

 

Тут народжуються малі кроленята:)

2012-06-05%252012.53.27.jpg

 

Кому цікава тема тиснемо кнопочку Дякую :)

В ямах які кролі краще тримати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...