Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О "черножопых" и "узкоглазых"

Бутуз

Рекомендовані повідомлення

Эмансипация блин. Да и мальчики сильно пошли нежные, волосы мелированные, пирсинг...А потом подрастают-и в группу "Казаки" идут. С этим нужно что-то делать.

В военное училище сдавать огольцов. Пачками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рядом. Viareggio.

 

Вот и чудненько.

Интересно, а летом какая тарификация на такое владение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и чудненько.

Интересно, а летом какая тарификация на такое владение?

 

Думаю, что тысячи полторы в неделю.... там в летом дурдом. А в десяти километрах - филиал этого дурдома для самых буйных - Форте дей Марми. Я, честно говоря,за что там люди деньги платят такие. Если арендуешь длительно - цена нормальная, но летом - адский ад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не бурчите, Бутуз, Вы же на форуме не новичок)))

Как оно там у вас, родили? Благополучно? Можно поздравлять или попозже?

 

Можно. :)

 

Рожали в государственной больнице, соответсвенно, бесплатно... очень хочется дать кому-то денег, но некому. Бли-и-иин... какие же мы папуасы... нет, не папуасы даже, а цирк уродов. И дело не в новом с иголочки оборудовании, шикарных палатах или в профессионализме, нет, дело в человеческом отношении, от вахтера до заведующего отделением. Просто так, без корысти - ведь все они на зарплате, не очень высокой. :cry:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здоровя новорожденному.Да вы не беспокойтесь на счет дать ому то взятку,там ооооочень много полезных мест куда можно пожертвовать что либо,они народ гуманитарный,вы спросите на каждом шагу есть красный крест и разные благодетельные заведения,там каждый чуть сознательный человек постоянно делает пожертвования для малоимущих,только былоб у вас желание.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здоровя новорожденному. Да вы не беспокойтесь на счет дать ому то взятку...

Спасибо! Да я не о взятке в общем-то... поставили бы бокс для пожертвований перед входом, что ли...

 

А вообще, Италия - это нечто: загрузили нас в предродовую палату. В палате две койки. Сама палата - космос, санузел - произведение искуства, не в смысле золотых унитазов, но в смысле продуманности под потребности роженницы. Поначалу мы были одни, потом на вторую койку положили итальянку. Все чинно благородно: она с мужем и мы с женой. Жены страдают, мужчины суетятся, палата большая - никто никому не мешает. Но есть нюанс - отсутвие пропускного режима в роддоме и итальянские родственники. И эти родственники начинают прибывать, а преград нет. Постепенно вокруг кровати итальянки появляется мама, папа, бабушка, тётя, племянница, лучшая подруга и ее новый любовник и роды превращаются в балаган. При этом каждый дает советы и звонит кому-то по телефону... меня удивляет эта страна... с одной стороны несусветный бардак, а с другой стороны - почти все в роддоме, начиная с моторизованной больничной кровати с пультом управления, до огнетушителя в коридоре - все Made in Italy, блин... и чеснок в супермаркете у них не из Китая.

 

 

И еще момент... в принципе, в итальянском роддоме ты можешь себя не идентифицировать вообще (не называть свое имя, гражданство, не предъявлять документов) - роды бесплатны для всех, включая зазевавшихся туристок и нелегалов.... такого, кажется, ни в одной стране Евросоюза нет. Знаете почему так? А чтобы нелегалы не рожали дома и не выбрасывали новорожденных в мусорные ящики. В Италии любят детей, детей любого цвета. Посему беременная нелегалка идет рожать в роддом без страха получить огромный счет или быть депортированной сразу после родов.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поздравляем! сын или дочь?

 

Сын. Для восстановления баланса в таборе. А то количество женшин на квадратный метр стало напрягать...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вообще, Италия - это нечто

 

Читаю..читаю...ну что сказать?

Во-первых, Италия нам не указ! У нас "свої цінності"!

Во-вторых, у нас "мова солов"їна і танцюємо ми краще всіх" и т.д..

И вообще, видели мы вашу Италию на глобусе - ничего хорошего..

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сын. Для восстановления баланса в таборе. А то количество женшин на квадратный метр стало напрягать...:D

 

 

Мои поздравления. И наилучшие пожелания дитю и маме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я расист...і не приховую цього...

 

навіть більше расист не по кольорі шкіри...а по національностях...

 

ненавиджу америкосів...з їхнім культом споживання...з їхніми манерами вчити весь світ як жити, при тому сидячи самим в повній ****

 

ненавиджу європейців...які теж в ****...но кожна падла лізе в мою країну і вчить нас як жити, кого і за що судити!!!

 

 

******* розвалили армію, розвалали озброєння...інфраструктуру...від всіх залежимо, всі вчать як жити!!!

 

на районі страшно не любимо чорних...вони в нас рідко зявляються, так як знают, що краще туди не сунутися

 

Ненавидите америкосів з культом споживання?

А у вас яка культура? В чому вона виражена?

Розграбували державу? Інфраструктуру? Армію? А хто це зробив? Америкоси? Ні, земляки. Культурні, як я розумію по вашому.

Скажіть мені де ваша культура?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ненавидите америкосів з культом споживання?

А у вас яка культура? В чому вона виражена?

Розграбували державу? Інфраструктуру? Армію? А хто це зробив? Америкоси? Ні, земляки. Культурні, як я розумію по вашому.

Скажіть мені де ваша культура?

 

 

Нобеля не чіпайте.

Він сам дім збудував, сам меблі робить і сам вирощує різну городину.

Тому людина має повне право ненавидіти "культуру споживання", яка грунтується виключно на позиках і малюванні папірців.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Реальная власть в Америке принадлежит шайке олигархов, состоящей из сутенеров от политики и бизнеса и священников, которым решительно не нужна никакая Демократия, не говоря уже о честности или хотя бы деревьях - хотя, возможно, следует сделать исключение для тех, что растут в их собственных дворах. Они поклоняются деньгам, могуществу и смерти. Идеальное решение всех проблем нации для них - это новая Столетняя война.

Грядущее фашистское полицейское государство никому не покажется фунтом изюма, и меньше всего - людям типа меня, которые не испытывают ничего, кроме презрения к трусливым любителям облизывать флаг по поводу и без, которые будут рады отдать навязшую им в зубах свободу, что*бы жить со своей порцией жратвы в опутавшей всю страну паутине лжи и «свободы от страха»." (с)

Х.С.Т. "Царство страха"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобеля не чіпайте.

Він сам дім збудував, сам меблі робить і сам вирощує різну городину.

Тому людина має повне право ненавидіти "культуру споживання", яка грунтується виключно на позиках і малюванні папірців.

 

Він же від цього не герой. Як можна так людей ділити?

І хто мені скаже, що у українців немає культури споживання? :D

Так як на західній Україні накривають столи на Різдво, Пасху і інші празники, треба ще пошукати по цілому світу.

Люди, які з Нового року і до Водохреща не відриваються від тазіків з олівє, пляцків, шинки і т.д. сміються з американської культури споживання. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бутуз, а ИМЯ? имя НАШЕ? или, чего доброго, заморским назвали? ))

 

А мы называем так, чтобы не резало ухо в любой христианской стране.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він же від цього не герой. Як можна так людей ділити?

І хто мені скаже, що у українців немає культури споживання? :D

Так як на західній Україні накривають столи на Різдво, Пасху і інші празники, треба ще пошукати по цілому світу.

Люди, які з Нового року і до Водохреща не відриваються від тазіків з олівє, пляцків, шинки і т.д. сміються з американської культури споживання. :)

 

 

Не розділяєте його думку, то Ваша справа.

Наприклад я їі також не поділяю. То й що ? просто розумію, чому ця людина саме так вважає. От і все.

Тепер щодо культури споживання.

Не змішуйте , будь ласка, національні гастрономічні традиції (доречі вони у нас здебільшого радянські, а не якісь національні українські) та культуру споживання взагалі.

Американський спосіб життя є невід"ємною частиною саме американської культури споживання. Все легко брати в борг. Потім так само легко цей борг реструктурувати і знову брати в борг. І все це задля того, щоб мати "достойну" машину, одяг, відпустку, дім, освіту, тощо. Все своє життя ти працюєш на ці борги і робиш нові, які передаєш дітям і вже вони мають те відпрацьовувати. Так. При цьому ти живеш "дуже достойно". Але "не на свої". На запозичені.

І ця культура споживання розповзлась з Америки по всьому світові. Бо це дуже й дуже вигідно для фінансових інституцій, насамперед.

Я не проти такої системи. Але особисто її підтримувати також не збираюсь. Тому абсолютно розумію думки людини, яка звикла багато працювати власними руками, не брати чужого і спокійно та чесно висловлювати свою негативну оцінку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не розділяєте його думку, то Ваша справа.

Наприклад я їі також не поділяю. То й що ? просто розумію, чому ця людина саме так вважає. От і все.

Тепер щодо культури споживання.

Не змішуйте , будь ласка, національні гастрономічні традиції (доречі вони у нас здебільшого радянські, а не якісь національні українські) та культуру споживання взагалі.

Американський спосіб життя є невід"ємною частиною саме американської культури споживання. Все легко брати в борг. Потім так само легко цей борг реструктурувати і знову брати в борг. І все це задля того, щоб мати "достойну" машину, одяг, відпустку, дім, освіту, тощо. Все своє життя ти працюєш на ці борги і робиш нові, які передаєш дітям і вже вони мають те відпрацьовувати. Так. При цьому ти живеш "дуже достойно". Але "не на свої". На запозичені.

І ця культура споживання розповзлась з Америки по всьому світові. Бо це дуже й дуже вигідно для фінансових інституцій, насамперед.

Я не проти такої системи. Але особисто її підтримувати також не збираюсь. Тому абсолютно розумію думки людини, яка звикла багато працювати власними руками, не брати чужого і спокійно та чесно висловлювати свою негативну оцінку.

 

Особисто я ціную кожну думку.

По кольорах шкіри, національності і іншим признакам стараюсь людей не ділити.

Хоча, деколи важко. У всіх емоції і всі люди.

У своєму пості, я мав на увазі, що українці, когось критикують і себе не бачать.

На рахунок кредитів, повністю з вами згоден.

Не згоден в іншому. Можна глянути у вікно, у будь-якому місці де бульше 100 тис. людей, щоб зрозуміти що українці теж полюбляють жити "на шороку ногу".

Особливо це видно, по авто. Хоча особисто я рахую, що вартість автомобіля не має перевищувати 6-ти місячного особистого доходу (не сімї, а особистого). І скажу вам чесно, не одразу я до цього прийшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я ціную кожну думку.

По кольорах шкіри, національності і іншим признакам стараюсь людей не ділити.

Хоча, деколи важко. У всіх емоції і всі люди.

У своєму пості, я мав на увазі, що українці, когось критикують і себе не бачать.

На рахунок кредитів, повністю з вами згоден.

Не згоден в іншому. Можна глянути у вікно, у будь-якому місці де бульше 100 тис. людей, щоб зрозуміти що українці теж полюбляють жити "на шороку ногу".

Особливо це видно, по авто. Хоча особисто я рахую, що вартість автомобіля не має перевищувати 6-ти місячного особистого доходу (не сімї, а особистого). І скажу вам чесно, не одразу я до цього прийшов.

 

Бачте, яка штука.

Ви кажете, що намагаєтесь людей не ділити по якимось ознакам. Але при цьому зауважуєте, що "українці когось критикують і себе не бачать".

Чи не виглядає це якось нелогічно ? Адже виходить, що саме українцям треба сидіти мовчки і "не вякати"? Іншим можна ? Тим же самим американцям, наприклад ? Вони - велика нація. Я в захваті від дуже багатьох речей, які вони зробили і роблять. Але, вибачте, хіба це дає право вважати "неамериканців" другим сортом ? А дуже й дуже багато американців саме так і роблять.

Тому просто не кажіть про українців взагалі. А кажіть особисто.

Я - також українець. Думки Нобеля не поділяю, але його розумію. То Ваш закид мені слід сприймати і на свій рахунок ? Не згоден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачте, яка штука.

Ви кажете, що намагаєтесь людей не ділити по якимось ознакам. Але при цьому зауважуєте, що "українці когось критикують і себе не бачать".

Чи не виглядає це якось нелогічно ? Адже виходить, що саме українцям треба сидіти мовчки і "не вякати"? Іншим можна ? Тим же самим американцям, наприклад ? Вони - велика нація. Я в захваті від дуже багатьох речей, які вони зробили і роблять. Але, вибачте, хіба це дає право вважати "неамериканців" другим сортом ? А дуже й дуже багато американців саме так і роблять.

Тому просто не кажіть про українців взагалі. А кажіть особисто.

Я - також українець. Думки Нобеля не поділяю, але його розумію. То Ваш закид мені слід сприймати і на свій рахунок ? Не згоден.

Не зрозумів, який закид ви маєте на увазі. Я українець і люблю українське.

Але, якщо ми когось рахуємо чорним чи другосортним, то тим самим ми себе прирівнюємо до тих, хто нас рахує другим сортом.

Культура починається із сімї, і не має значення якого кольору вони і на якій мові розмовляють.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозумів, який закид ви маєте на увазі. Я українець і люблю українське.

Але, якщо ми когось рахуємо чорним чи другосортним, то тим самим ми себе прирівнюємо до тих, хто нас рахує другим сортом.

Культура починається із сімї, і не має значення якого кольору вони і на якій мові розмовляють.

 

Ну що ж тут зрозумілого ?

Ви писали "українці" ? Ви не казали про когось конкретного.

А я і є українець. І з тим не згоден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...