Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аттестованные исполнители технической инвентаризации

Sergey30

Рекомендовані повідомлення

гаск вообще зажрались, а тут им еще одну кормушку подкинули! И толком никто на них повлиять не может. Это я про Киев. Разве что прокуратурой пугать, но я же не буду клиентам делать техпаспорт со словами "У вас его принимать не будут, вы если что, прокураторой их пугайте". Никто не хочет проблем, и потому все кто вводит здания в эксплуатацию с гаском ссорится не хотят и соглашаются на их условия.

 

 

Еще меня беспокоит список на сайте минрегиона который называется "Перелік осіб (тільки архітектори та інженери-проектувальники), що мають право виконувати роботи з технічної інвентаризації(ссылка на изображение устарела)" и там почти 7000 человек.

 

Были ж разъяснения что архитекторы и проектировщики не могут делать инвентаризацию. Так почему минрегион это с сайта не убрал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гаск вообще зажрались, а тут им еще одну кормушку подкинули! И толком никто на них повлиять не может. Это я про Киев. Разве что прокуратурой пугать, но я же не буду клиентам делать техпаспорт со словами "У вас его принимать не будут, вы если что, прокураторой их пугайте". Никто не хочет проблем, и потому все кто вводит здания в эксплуатацию с гаском ссорится не хотят и соглашаются на их условия....

 

До тех пор, пока мы, "входящие в здание гаска", будем выполнять все их незаконные прихоти, планка жадности все время будет повышаться. На другом форуме идет аналогичное обсуждение. archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=4793#p4793

Не буду повторять, только несколько цитат:

 

"Кримінальний кодекс України

Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб, -

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."

 

archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=4757#p4757 :

 

"В отсутствие законов и норм приходится действовать "по понятиям". А "понятия" устанавливает инспектор. Яркий пример буйной фантазии инспектора: www.bershad.ua/news/oficial/femida/32538.html"

 

"От ви прикалуєтесь, а між іншим одного разу назва посади зіграла з цим товаришем Колібабчуком злий жарт

www.reyestr.court.gov.ua/Review/28020391"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит как я поняла можно делать не только первичную инвентаризацию но и выходить на текущие изменения?дело новое заводишь(на текущ) складируешь пока все у себя?

 

Какие изменения? Тут впору до конца нашей жизни, чтобы оцифровали то, что есть. И где Вы будете вносить изменения - возьмете инвентаризационное дело в БТИ? Хочу видеть, как говорят в Одессе. Предлагаю интересные мысли по этому поводу одного агентства :

 

"...Пройде приблизно шість місяців і нам розкажуть, що через зростання світових цін на авокадо, овес і бавовну, відпущених грошей вистачило тільки на закупівлю 40% відсотків потрібної техніки, на якій змогли оцифрувати документи жителів двох київських вулиць. І все, більше грошей немає, тому «просимо виділити ще трохи»."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
скажите,кто-то работает уже исполнителем инвентаризации(частным) как вы поступаете с архивом,предоставляют ли вам доступ к архиву в вашем городе?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
скажите,кто-то работает уже исполнителем инвентаризации(частным) как вы поступаете с архивом,предоставляют ли вам доступ к архиву в вашем городе?

luba12,Никто ,почему-то, не реагирует на ваши вопросы, а жаль... Мне тоже очень интересно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всіх вітаю з Христовим Воскресінням! Я частенько заходжу в цю темку, тому що як уже і писала це питання турбує і мене! Роботи поки що дуже мало, виконувала лише одну основну інвентаризацію! БТІ справи із свого архіву навіть і не думає давати, більш того вони навіть в Реєстраційну службу нічогісінько не передали, що говорити за нас, які працюють напівзаконно! На днях розмовляла з працівником БТІ, то в них, хоч і поскорочували багатьох і реорганізація йде, але вони впевнені на всі 100% , що монополію їм повернуть! Тож залишається нам лише чекати!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що монополію їм повернуть

нужно ждать Закон о БТИ, пока его нет все работают полузаконно, сертификация так же полузаконна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно ждать Закон о БТИ, пока его нет все работают полузаконно, сертификация так же полузаконна

 

Miron VV! Я тоже не хочу употреблять на праздник ругательные обороты. Поэтому толерантно подчеркну: сертификация инженеров технической инвентаризации - незаконна. И пусть бросят в меня камень те, кто покажут мне закон, в котором фигурирует этот "инженер технической инвентаризации".

 

Более того, буду благодарен за информацию о появлении такого вида работ "техническая инвентаризация" В ПКМУ-554.

 

И пусть мне покажут программу подготовки таких инженеров к аттестации, или любую филькину грамоту Аттестационной комиссии, регламентирующей заполнение сертификата "инженеров технической инвентаризации". Даю подсказку, где искать: minregion.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=category&id=438%3Aprofes%D1%96jna-atestacz%D1%96ya-%D1%96nzhener%D1%96v-z-texn%D1%96chno%D1%97-%D1%96nventarizacz%D1%96%D1%97&Itemid=128&lang=uk

Змінено користувачем consultant
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Miron VV! Я тоже не хочу употреблять на праздник ругательные обороты. Поэтому толерантно подчеркну: сертификация инженеров технической инвентаризации - незаконна. И пусть бросят в меня камень те, кто покажут мне закон, в котором фигурирует этот "инженер технической инвентаризации".

 

Более того, буду благодарен за информацию о появлении такого вида работ "техническая инвентаризация" В ПКМУ-554.

 

И пусть мне покажут программу подготовки таких инженеров к аттестации, или любую филькину грамоту Аттестационной комиссии, регламентирующей заполнение сертификата "инженеров технической инвентаризации". Даю подсказку, где искать: minregion.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=category&id=438%3Aprofes%D1%96jna-atestacz%D1%96ya-%D1%96nzhener%D1%96v-z-texn%D1%96chno%D1%97-%D1%96nventarizacz%D1%96%D1%97&Itemid=128&lang=uk

с праздником Светлой Пасхи !!! пусть эти их "деяния" будут на их "совести"...отвечать все равно придется всем. А на образцы утвержденные печатей вообще никто не обращает внимание - "Техник по инвентаризации недвижимого имущества"....или "инжерен - Сметчик".....или просто "квалификационный сертификат" на все!!!!

Змінено користувачем Miron VV
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго вечора, шановне панство! Можливо ви мені підкажете! Дуже на це сподіваюсь!

search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE23144.html

Маючи цей Наказ №95 про Порядок прийняття в експлуатацію будинків до 2011р., виникає таке питання, щось не можу роздуплитись - ми виготовляємо техпаспорт, ставимо штампи самоволки (чи як?), якщо так, тоді нам потрібно надіслати повідомлення в ДАБІ. Там же повинні замовнику протягом 10 роб днів надати відповідь! а також цитую

3.8. Інспекція приймає рішення:

про накладання адміністративного стягнення на фізичних осіб відповідно до статті 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, складеного за формою, наведеною у додатку 4 до цього Порядку, шляхом винесення постанови по справі про адміністративне правопорушення за формою, наведеною у додатку 5 до цього Порядку;

Архітектура всеж таки накладає якийсь шраф на будинки з 1992 по 2011 р., чи як?

І що маємо писати ми - техніки?

Взагалі таке у нашому законодавстві все "сире", що аж страх!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...виникає таке питання, щось не можу роздуплитись - ми виготовляємо техпаспорт, ставимо штампи самоволки (чи як?), якщо так, тоді нам потрібно надіслати повідомлення в ДАБІ. Там же повинні замовнику протягом 10 роб днів надати відповідь! а також цитую

3.8. Інспекція приймає рішення:

про накладання адміністративного стягнення на фізичних осіб відповідно до статті 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, складеного за формою, наведеною у додатку 4 до цього Порядку, шляхом винесення постанови по справі про адміністративне правопорушення за формою, наведеною у додатку 5 до цього Порядку;

Архітектура всеж таки накладає якийсь шраф на будинки з 1992 по 2011 р., чи як?

І що маємо писати ми - техніки?

Взагалі таке у нашому законодавстві все "сире", що аж страх!

 

Штраф накладає тільки посадова особа інспекції (ДАБІ). Стаття 97 КУПАП - тільки для громадян. В наказі помилково написали "фізичних осіб". Наприклад, фізичну особу-підприємця таким чином штрафувати не можна. Помилково також написали, що штрафують по Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» тільки юридичних осіб. Цей закон встановлює однакову відповідальність і юридичних осіб, і фізичних осіб-підприємців.

 

Воно не сире, а дурнувате. Бо, якщо такі дилетанти, як я, помічають всі ці ляпи, то навіть не хочеться думати про рівень авторів наказу-95.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, шановне панство! Можливо ви мені підкажете! Дуже на це сподіваюсь!

search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE23144.html

Маючи цей Наказ №95 про Порядок прийняття в експлуатацію будинків до 2011р., виникає таке питання, щось не можу роздуплитись - ми виготовляємо техпаспорт, ставимо штампи самоволки (чи як?), якщо так, тоді нам потрібно надіслати повідомлення в ДАБІ. Там же повинні замовнику протягом 10 роб днів надати відповідь! а також цитую

3.8. Інспекція приймає рішення:

про накладання адміністративного стягнення на фізичних осіб відповідно до статті 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, складеного за формою, наведеною у додатку 4 до цього Порядку, шляхом винесення постанови по справі про адміністративне правопорушення за формою, наведеною у додатку 5 до цього Порядку;

Архітектура всеж таки накладає якийсь шраф на будинки з 1992 по 2011 р., чи як?

І що маємо писати ми - техніки?

Взагалі таке у нашому законодавстві все "сире", що аж страх!

 

А в мене зустрічне питання, - чи можна виготовляти технічний паспорт без інвентарної справи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось не зрозуміла зустрічне питання?

Як це можна виготовити техпаспорт без інвентаризаційної справи?

Згідно Інструкції інвентар.справа виготовляється завжди!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось не зрозуміла зустрічне питання?

Як це можна виготовити техпаспорт без інвентаризаційної справи?

Згідно Інструкції інвентар.справа виготовляється завжди!!!

 

Інвентаризаційна справа складається на весь будинок, технічний паспорт на квартиру, я правильно розумію?

Ви виготовляєте інвентарну справу тільки на одну квартиру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, на одну квартиру також виготовляється справа! З досвіду роботи в БТІ скажу, що навіть тоді виготовляли справу на кожну квартиру, хоч і була загальна справа на будинок!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, на одну квартиру також виготовляється справа! З досвіду роботи в БТІ скажу, що навіть тоді виготовляли справу на кожну квартиру, хоч і була загальна справа на будинок!

 

А яка тоді різниця між технічним паспортом і інвентаризаційною справою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bodasik,в моем случае (неск. лет назад) инв. справу дали на недострой, а на готовый дом- техпаспорт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настоящая работа для настоящих экспертов.

 

По материалам: archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=5140#p5140

 

Нарешті Мінрегіон визнав маразмом ПКМУ від від 5 травня 1997 р. № 409 «Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж»!

Натомість, з'явився проект нової постанови КМУ про порядок обов'язкового обстеження і паспортизації будівель і споруд ІІІ-ІV-V категорій складності - minregion.gov.ua/index.php?optio … mp;lang=uk

Що найперше впадає у вічі: "Ця постанова набирає чинності з 7 липня 2013 року". Саме тоді починає діяти славнозвісна стаття 39-2 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" -

- Стаття 39-2. Огляд, обстеження та паспортизація об’єктів - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5496-17

А іще має бути ДБН "Технічна діагностика, паспортизація та безпечна експлуатація будівель і споруд" - (ссылка устарела)

Інакше - яка форма паспорту?

А ще має бути процедура визначення "спеціалізованих організацій".

 

Виникло питання стосовно "спеціалізованих організацій". Чи має право будь-яка посадова особа органу влади вимагати будь-які підтвердження статусу "спеціалізованої організації", оскільки це не передбачено жодним законом?

Для довідки: Конституція України, стаття 19 -

"...Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України."

Змінено користувачем consultant
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Виникло питання стосовно "спеціалізованих організацій". Чи має право будь-яка посадова особа органу влади вимагати будь-які підтвердження статусу "спеціалізованої організації", оскільки це не передбачено жодним законом? ...

 

У продовження теми (за матеріалами archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=5140#p5140).

 

Пам'ятається, Головним юридичним управлінням було зазначено ще 15.10.2012 (w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp … &skl=7), що із введенням статті 39-2

"законопроектом не розмежовано процедури обстеження та обов’язкового обстеження об’єктів будівництва".

А також:

"...контроль за дотриманням порядку проведення обстеження об’єктів та реалізацією заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час їх експлуатації здійснюється інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, чим, як вбачається, не враховуються вимоги статті 19 Конституції України в частині встановлення меж і способу здійснення повноважень органами державної влади виключно законом, а також частини четвертої статті 19 Господарського кодексу України, за якою “органи державної влади і посадові особи, уповноважені здійснювати державний контроль і державний нагляд за господарською діяльністю, їх статус та загальні умови і порядок здійснення контролю і нагляду визначаються законами..."

 

Я що - пропустив зміни до Конституції? Чи може об неї зараз збираються витерти ноги?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи може об неї зараз збираються витерти ноги?

и не рази не два и...далее так и будет.....Рыбак рыбака.......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настоящая работа для настоящих экспертов.

 

... з'явився проект нової постанови КМУ про порядок обов'язкового обстеження і паспортизації будівель і споруд ІІІ-ІV-V категорій складності - minregion.gov.ua/index.php?optio … mp;lang=uk ...

 

Цікаве спостереження про історію виникнення цього проекту постанови КМУ.

Законопроект № 11252 від 25.09.2012 w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp … &skl=7 був прийнятий за основу 02.10.2012. Ніякої статті 39-2 в ньому не було. Висновок Головного науково-експертного управління від 02.10.2012 (в день прийняття за основу) - жодних слідів обстеження і паспортизації.

Наступного дня я отримую листа із Мінрегіону (у вкладці) - ніхто не бачить підстав для скасування ПКМУ-409.

Пройде всього 12 днів і на світ божий прийде 15.10.2012 текст законопроекту до другого читання вже із статтею 39-2. Що трапилось за ці 12 днів, щоб так поспіхом, відразу на друге читання, підсунути Верховній Раді фактично зовсім інший законопроект, ніж був прийнятий за основу?

 

(За матеріалами archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=5162#p5162)

Мінрегіон 03.10-2012.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаве спостереження про історію виникнення цього проекту постанови КМУ.

Законопроект № 11252 від 25.09.2012 w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp … &skl=7 був прийнятий за основу 02.10.2012. Ніякої статті 39-2 в ньому не було. Висновок Головного науково-експертного управління від 02.10.2012 (в день прийняття за основу) - жодних слідів обстеження і паспортизації.

Наступного дня я отримую листа із Мінрегіону (у вкладці) - ніхто не бачить підстав для скасування ПКМУ-409.

Пройде всього 12 днів і на світ божий прийде 15.10.2012 текст законопроекту до другого читання вже із статтею 39-2. Що трапилось за ці 12 днів, щоб так поспіхом, відразу на друге читання, підсунути Верховній Раді фактично зовсім інший законопроект, ніж був прийнятий за основу?

 

(За матеріалами archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=5162#p5162)

 

Нет, это не Рио-де-Жанейро, это гораздо хуже.....

Рыбак рыбака......видит с очень близка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, это не Рио-де-Жанейро, это гораздо хуже.....

 

Стосовно намагання Мінрегіону визначати "спеціалізовані організації".

Я так думаю, що не будуть у захваті від цієї ідеї у ДАБІ, бо не матимуть законної підстави це контролювати.

Ще в меншому захваті буде відомство Михайла Бродського. Адже це буде прямим порушенням ЗУ "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3392-17

На сьогодні є 153 таких дозвільних документів. Наприклад, № 120 - Свідоцтво про уповноваження на право підприємства та організації чи їх окремого підрозділу проводити державні випробування і повірку засобів вимірювальної техніки та атестацію методик виконання вимірювань.

 

Хочу просто зацікавити Мінрегіон деякими цитатами:

ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Стаття 4. Основні вимоги до дозвільної системи у сфері господарської діяльності

1. Виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються:

необхідність одержання документів дозвільного характеру та їх види;

дозвільний орган, уповноважений видавати документ дозвільного характеру;

платність або безоплатність видачі (переоформлення, видачі дубліката, анулювання) документа дозвільного характеру;

строк видачі або надання письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру;

вичерпний перелік підстав для відмови у видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання документа дозвільного характеру;

строк дії документа дозвільного характеру або необмеженість строку дії такого документа;

перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Стаття 2. Сфера дії Закону

3. …Видача, анулювання та поновлення сертифікатів суб'єкта оціночної діяльності здійснюються відповідно до цього Закону з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

ЗУ «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

Стаття 1. … Забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законом та які не внесені до Переліку, затвердженого цим Законом.

 

(За матеріалами (ссылка устарела))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

контроль над всем, что шевелиться и стоит. а как не важно:

5. Контроль за дотриманням порядку проведення обстеження об’єктів та реалізацією заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час їх експлуатації здійснюється інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Да и лицензирование (сертификацию) на ГАСК перетянут еще этих специалистов по паспортизации....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настоящая работа для настоящих экспертов.

Стосовно намагання Мінрегіону визначати "спеціалізовані організації"...

(За матеріалами archiforum.org.ua/viewtopic.php?pid=5162#p5162)

 

- що скажуть "скривджені"?

До таких я відношу Держгірпромнагляд та Держтехногенбезпеку (нині ДСНС України). У вкладці - їхня позиція на серпень-вересень минулого року. Вона зводиться до того, що Держтехногенбезпека відмежувалась, мовляв, це не їхнє питання. А Держгірпромнагляд вперто наполягає, що вони тупо продовжують вимагати паспорти і обстеження, бо так написано в їхніх НПАОПах. Щодо спеціалізованих організацій вони не в курсі і відсилають у Мінрегіон. А що ж тоді вони контролюють? І на якій підставі атестують власних технічних експертів для обстеження і паспортизації будівель?

Очевидно, що скасування ПКМУ-409 поставить хрест на НПАОП 45.2-1.01-98; НПАОП 45.2-4.01-98; НПАОП 45.2-4.02-98; НПАОП 45.2-4.03-98. Іще більш очевидно, що Держгірпромнагляд нарешті прочитає своє Положення і здогадається, що законних підстав займатись обстеженням і паспортизацією у них вже нема. От буде давити жаба!

А про що буде думати ДСНС, яка собі в Кодексі написала:

"«1. Інженерний захист територій включає:

…9) обстеження будівель, споруд, інженерних мереж та транспортних комунікацій, розроблення та здійснення заходів щодо їх безпечної експлуатації;…»" - Кодекс цивільного захисту України (глава 8, ст.34, ч.1, п.9) (ссылка устарела)

 

Я раніше вважав, що нормативно-правовий акт, зареєстрований Мінюстом, перевіряється перед реєстрацією. Дідька лисого! Це стрілочники - реєструють все, що подають, скасовують тільки коли подадуть. Правову експертизу Мінюст здійснює для актів, які подаються на розгляд Кабінету Міністрів України, та проектів законів, які подаються на розгляд Верховної Ради України іншими суб'єктами права законодавчої ініціативи, нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Це якраз зірковий час Мінюсту показати професійність і високу юридичну кваліфікацію. Сподіваюсь, що їхні зауваження будуть більш науково обґрунтовані, ніж мої суб'єктивні оцінки.

 

Резюме: (ссылка устарела)

МНС.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...