Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЛЕСА з ГК-ного профілю

salerius

Рекомендовані повідомлення

З'явилась ідея зробити ліса з стінового гіпсокартоного профіля СW, взявши два профіля і вставити один в другий - получиться коробочка. І таких 4 стойки зробити - і скріпити їх між собою через кожні 1,5-2 метра .

Я думаю що повинні витримати вагу 1-2 людей.

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идея может и интересная, но я бы выше 3х метров на такие леса не полез. К тому же из досок дешевле.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идея может и интересная, но я бы выше 3х метров на такие леса не полез. К тому же из досок дешевле.

 

А мены все ж здаэться що буде прочно триматись головне в основі лісів добре укріпити - що б ножки не ро'їхались - треба підрахувати скільки затрт получиться.

Воно може і дороще за доски але дешевше ніж настоящі ліса які по 3-7 тис коштують.

 

Крім цього з профіля вони легкі - удобно переносити головне їх треба буде закріплювати що б не перевернутись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного стремная идея немного... нужно не забывать про то что нужна нужен 3-5краный запас по прочноси в такой консрукции, привариь чтото например супеньки или переходники к такой конструкции тоже не получися, по цене оже не очень...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сам на такое ни за что не полезу, а Вы предлагаете для двух человек. Не выдержит даже одного, тем более с таким профилем как сейчас.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С точки зрения сопромата любые профили по всем без исключения параметрам уступают замкнутым профилям - трубам как круглым так и прямоугольным. Профиль для гипсокартона категорически не годится для лесов строительных. Он не сопротивляется ни изгибу, ни скручиванию.

Леса, не карликовые конечно, сделанные из профилей для гипсокартона неминуемо рухнут.

Я когда делал леса для утепления фасада, высота 9 метров, ширина 3 метра, глубина 0.9 м, то делал их из профильных труб 40х40, а в качестве распорок 20х40.

Хотите свалиться в первые же моменты пребывания на высоте, либо при порывах ветра - сделайте из этих профилей.

Если серьезно - не получится.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...