Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що це таке і що робити?!? Потріскалась цегла...

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть порадою.

Приїхав на будову і побачив таку картину, "відлущилась" фасадна частина у семи цеглин...

Це три ряди цегли обкладені навколо плит перекриття, зверху замазані розчином, сніг я постійно відкидав, тобто він на цеглі і плитах не танув, максимум це дощ (капець, зимою дощ:shock::cry:) але вона спокійно витримала і мінус 20 і все, у тут при -1 і відсутності опадів просто потріскалась...

Дуже порадувало що не вся а всього сім штук. Тепер питання:

що це могло спричинити (зрозуміло що волога) але чому так вибірково?

Що тепер робити? розбивати ці сім цеглин?

Як впевнитись що інша цегла (в середині яку не видно) в порядку?

Цегла М-100 Пропорція 1:3.5 (Цемент 500 марка) обкладалось восени 4 місяці тому. Причому є маленьке місце де цегла не замазана зверху, так там нічого, є цегла яка лежить на вулиці і просто залита льодом і снігом також нічого... а тут...

Поверх цього буде 1.5 поверха з ГБ без нависання над цеглою і перекриттями плитами ПК. Ось фото:

IMG1615.thumb.jpg.d63ea9aab9a0ab43771602e69f625a51.jpg

IMG1616.thumb.jpg.f96879b8cb803a116eae8253305c0969.jpg

IMG1617.thumb.jpg.30edc7f698c0639429179a05f70fd9f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас цоколь выступает за стену на 7 см, то есть влага задерживается если косой дождь/снег.И точно также потрескался некоторый кирпич. Это качество кирпича такое... я думаю, что ничего страшного. он только с краю такой а в средине остался прежним. я к лету буду сбивать то, что трескается и замазывать штукатуркой с жидким стеклом (у меня фасад еще не готов). У Вас вообще ничего не сделано еще, по этому я бы Вам советовал поберечь нервы, они в любом случае дороже чем 7 кирпичин:)

Можете так же как я сделать, молоточком отбить то, что отсырело и протянуть раствором с жидким стеклом и все будет отлично:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречал такую проблему.... на первую зиму - несколько кирпичиков с краю, на вторую почти все, на третью все и на всю толщину стены.... Причём именно вокруг панелей.... и дом эксплуатировался..... Пока не могу сложить в голове всю логику.. но...влага по ПК и сверху и снизу стекает к краям и кирпич там круглый год не просыхает а с осени его начинает испытывать на циклы морозостойкости:o... Короче... пока не демонтировали нах и не замонолители бетоном со всеми гидрофобами и изоляциями проблема не ушла...отака фигня , малята
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж саме було.Погана цегла попадалась-недопечена

При попаданні води поступово відслаювалась.

Головне відвести воду і буде стояти!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречал такую проблему.... на первую зиму - несколько кирпичиков с краю, на вторую почти все, на третью все и на всю толщину стены.... Причём именно вокруг панелей.... и дом эксплуатировался..... Пока не могу сложить в голове всю логику.. но...влага по ПК и сверху и снизу стекает к краям и кирпич там круглый год не просыхает а с осени его начинает испытывать на циклы морозостойкости:o... Короче... пока не демонтировали нах и не замонолители бетоном со всеми гидрофобами и изоляциями проблема не ушла...отака фигня , малята

 

Я також не можу зрозуміти механіку цього процесу... але я просто просто в ШОЦІ від всього Вами написаного,:o:shock: але мені всерівно важко віриться, що у всіх будинках, у яких таким способом обкладені плити, (навіть цеглою того ж заводу) вони тріскаються...:-( мені здається я допустив якусь помилку, але поки не збагнув яку... може потрібно було у розчином, яким обмазувалась цегла додавати гідрофобну добавку?!?

Прошу пораду як вийти з даного кепського становища?

У мене був такий план, коли викладеться перший поверх (перший ряд ГБ буду класти на відсічну ГІ з Епіцентру (не руберойд, а міцну перфоровану плівку) шириною 50 см і її трішки видвину на цеглу, оскільки стіна 375 мм.) заллю по плитам вирівнюючу стяжку товщиною 7 см з додаванням гідрофобної добавки, потім обмажу бітумною мастикою Abizol (чи можна взяти Abizol ST??? бо лишилось 3 відра з ГІ цокольного поверху) з заходом на стіни, потім 5 см ЕППС і наверх 7 см чистової стяжки також з гідрофобною добавкою.

Як на мене, то в такому випадку нема вологи, щоб стікати на цеглу, ззовні цеглу промажу Abizol ST і обклею 8 см ЕППС (5+3) та обкладу декоративною плиткою "під цеглу" і тоді замерзати цегла буде також неохоче, стіни цоколю також гідроізольовані, і по ним також навряд буде підніматись волога. можливий такий варіант? чи може якось по інакшому?

 

Добавлено через 2 минуты

Не переживайте - это качество кирпича себя так ведет...

 

так якщо він так себе веде, то може навпаки треба переживати??? може він ще десь всередині потріскався?!?:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас под панелями пустота?

Какой материал цоколя и утеплён ли он?

 

Может Вам действительно лучше снять кирпич и замонолитить панели как положено...Ещё совет ... под ГБ лучше не плёнку а обмазочную, но то такэ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас под панелями пустота?

У мене там цокольний поверх 60 м2

 

Какой материал цоколя и утеплён ли он?

стіни монолітний залізобетон товщиною 35 см висотою 2.5м верхні 30 см монолітний армопояс такої ж товщини (заливався окремо з бетону вищої марки в ту саму опалубку)

Стіни гідроізольовані в 4 шари Abizol ST і обклеєні 5 см ЕППС на той самий Abizol ST

 

Может Вам действительно лучше снять кирпич и замонолитить панели как положено...Ещё совет ... под ГБ лучше не плёнку а обмазочную, но то такэ!

 

так тож шкода, заплатив гроші, а тут все розвалити... може якось можна виключити потрапляння в цеглу вологи та лишити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть порадою....

 

 

Подобный вопрос решаем и Ваш дом не первый и не последний.

 

Треснувший кирпич ремонтировать следующим образом : возьмите ведро цемента и ведро песка( расствор 1 Х 1 ) и замешайте раствор густотой как кефир. Далее возьмите большой мастерок и движением наподобии как играют в настольный теннис( шлепок) нашлёпните на кирпичную стену. Стена закрытая таким образом будет закреплена а сверху вы делаете что Вам надо (штукатурка и т.д.). По материалам : песок должен быть крупным , цемент не насыпной( М 400) , кирпичная смочена водой( обязательно).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене там цокольний поверх 60 м2

Вот так оно и было.... неотапливаемый полуподвал снизу и терасса.... Конденсат собирался и снизу ПК, и под слоем ГИ сверху....плюс протечки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так оно и было.... неотапливаемый полуподвал снизу и терасса.... Конденсат собирался и снизу ПК, и под слоем ГИ сверху....плюс протечки...

 

та ну, у це мені складно віриться, конденсат виступає тільки на предметах з кардинально різними температурними характеристиками.

У мене в підвалі є вентиляція (можливо навіть примусова буде) і плити будуть ізольовані від тепла зверху слоєм 5 см. ЕППС і у мене зверху не терасса а житловий поверх.

Ви мене вибачте, я дякую за ваші поради, але уж якось все аж занадто фантасмагорично і фантастично виглядає:crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене вибачте, я дякую за ваші поради, але уж якось все аж занадто фантасмагорично і фантастично виглядає

Може и так.... Я подчеркивал...логику до сих пор понять не могу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може и так.... Я подчеркивал...логику до сих пор понять не могу...

 

так значить не у тому місці причину шукаємо, може в чомусь іншому причина?

а доречі, мені все ніяк з голови не йде питання, як Ви з-під стін вибили цеглу і залили бетоном щоб нічого не зруйнувалось і гарно прилягло до існуючих стін?

Є якісь фото до, під час роботи і після? згораю від нетерпіння!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фоток нет..Обрушений не боялись, потому как сверху нагрузки нет - терасса! Облить надо было с трёх сторон...две вдоль ПК и одна с торца...

Демонтировали, с торца оставив пол кирпича для опирания... далее понятно..каркас...и облили, покрестили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обрушений не боялись, потому как сверху нагрузки нет - терасса!

 

Так Ви писали, що це був випадок з експлуатованим будинком а так терасса, а що було з будинком, як він був обкладений?

Прошу написати всіх небайдужих власників будинків з цокольними поверхами, як обкладали плити і як себе вела цегла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кирпич в Вашем случае рядовой и явно самый обычный не предназначенный для незащищённой от атмосферы кладки, вода-мороз и имеем результат, закроете штукатуркой и всё будет нормально, ещё лучше сразу делать цоколь из морозостойких материалов-клинкер, бут, бетон.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ещё лучше сразу делать цоколь из морозостойких материалов-клинкер, бут, бетон.

 

Це вже я зараз розумію, але пізно.

Тоді все, що заштукатуриться буде в нормі? бо я думаю спочатку промазати бітумною мастикою а потім наклеїти ЕППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам уже несколько человек написали, что ничего страшного. Замажете то, что отсыпалось прочным раствором (1:1) и для гидроизоляции можете обработать еще чем угодно. Я Вам советовал в этот раствор (1:1) добавить жидкое стекло это и послужит дополнительной гидроизоляцией.

 

Если Вам не помогут те советы, которые Вам уже написали то, тогда Вам к форумчанину Dr.Moro следует обратиться, ибо Вы все слишком близко к сердцу принимаете:)

С Уважением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже я зараз розумію, але пізно.

Тоді все, що заштукатуриться буде в нормі? бо я думаю спочатку промазати бітумною мастикою а потім наклеїти ЕППС.

 

Пишу потому-что жаль Ваш дом и Вашу жену. Вас самих не жаль ни капельки потому как Вам говорится что нужно закрыть кирпич цементным раствором ( каким писал выше), потом можете делать что хотите. Если на кирпич намажете битумную мастику то она имеет свойство сжиматься и отрывать то к чему приклеена( иногда отрывает даже штукатурку) , следовательно если намажете битум на кирпич то битум оторвёт край вашего мягкого кирпича и будет ещё хуже , только прикрытое ППС.

В вашем случае Вам уже написали но принимать решение Вам.

 

Не обижайтесь но думаю Вы из тех людей который примет единственное неправильное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені якось не образливо, чесно.Ж-) я хочу щоб вийшло добре, як для себе, а тут насипались... Добре, зрозумів.:beer:

Просто я повторюсь, що штукатурка це не фінішний варіант вигляду цоколя, я йому хотів надати вигляд плиткою "під цеглу" і чимось утеплити щоб холод менше насичував плити.

На рахунок бітумної мастики зрозуміло, я її використовувати на цоколі не буду.

Далі, коли потепліє, обстежу і простукаю всі цеглинки, заштукатурю розчином 1:1 з додаванням рідкого скла і наклею ЕППС на щось інше але не на бітумну мастику.

Мене цікавить думка про підлогу по плитам у моїй ситуації:

зверху вниз:

фінішне покриття

Чистова стяжка з гідрофобами 7 см

ЕППС 5 см.

Обмазування бітумною мастикою з заходом на стіни на 15 см. (чи можна тут використати Abizol ST??? чи вибрати щось інше?)

стяжка з гідрофобними добавками 7 см.

плита ПК

 

Дякую!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені якось не образливо, чесно.Ж-) я хочу щоб вийшло добре, як для себе, а тут насипались... Добре, зрозумів.:beer:

 

Дякую!:beer:

 

Очень рад что Вы меня услышали. Но , я виноват (наверное неправильно рассказал) , я говорю не об штукатурке , потому-что расствором1 х 1 штукатурить нельзя. То что я Вам предлагаю : это набрызг ( образно это как налейте в ладошку кефира и примерно как при игре в настольный теннис по мячику ляпните на стену что-бы получился шлепок шириной в ладожку и толщиной 3...5 миллиметров.) это не штукатурка а набрызг на стену , то-есть закрепление слабого кирпича. А потом уже штукатурьте , а вот по штукатурке сделанной на набрызг уже можете и битумную гидроизоляцию делать.

 

Ни в коем случае не хочу принести Вам неприяттности.:friends:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас абсолютно зрозумів, так і зроблю, тим більше, що дуже добре граю в настільний теніс.;)

але я якось боюсь просто штукатурити, може на всякий випадок краще штукатурити якимсь клейовим армуючим розчином для пінопласту і ще склосітку туди втопити? (якщо бредова ідея, то не сваріть).

Чи просто штукатурка з рідким склом? Що дешевше але однакове по характеристикам?

І взагалі чим краще клеїти ЕППС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани порадьте будь-ласка як краще зробити штукатурку:

1. Просту цементно-піщану з додаванням рідкого скла

2. Армуючу суміш для пінопласту з додаванням рідкого скла та втопленою склосіткою

 

І чи можлива такий варіант "пирога підлоги"?

 

зверху вниз:

фінішне покриття

Чистова стяжка з гідрофобами 7 см

ЕППС 5 см.

Обмазування бітумною мастикою з заходом на стіни на 15 см. (чи можна тут використати Abizol ST??? чи вибрати щось інше?)

стяжка з гідрофобними добавками 7 см.

плита ПК

 

Дякую!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже з'ясував чому у мене потріскалась цегла.

Вона потріскалась на сонячній стороні а у тіні абсолютно ціла через те, що цегла має певну кількість Мрз, і за зиму вона кожен день відтаювала а вночі замерзала, плюс до того перенасичення водою от і результат.

Але всерівно тут ще грає роль якість цегли, але як перевірити якість цегли простому смертному без лабораторій і морозильників?

І дуже чекаю порад по підлозі по плитам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...