Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кератерм, газоблок чи цегла рядова, що оптимально?

Андрей Потоцкий

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Допоможіть будь-ласка прорахувати вартість метру квадратного стіни (матеріали + робота). Планую в цьому році побудувати коробку 11м.Х9м. в два поверхи, варіанти:

- кератерм 44-Й (кузьминецький) Дуже мене зацікавив, особливо після виставки "Інтербудекспо" Потрібно приблизно 3500 шт. (97 куб) по ціні 19 грн. за шт. і того прибл. 68000 грн. Плюс в тому, що на відміну від газоблока та цегли його нібито не потрібно утеплювати, а лише штукатурка.

 

- газоблок 40-й, його теж потрібно приблизно 97 кубів по 600 грн. = 58200, але його потрібно утеплювати мінватой комбінувати з пінопластом, тобто лишні затрати

 

- цегла рядова м 100, її потрібно прибл 40000 шт по 1,30 = 52000 (це в 1,5 кирпича). тут аж два плюси витрат: утеплення та велика кількість цементного розчину.

 

Це я вказав орієнтовну вартість матеріалу без сумішів, роботи, тощо.

 

Прохання до спеціалістів - прора***те більш-менш точно яка буде ціна ІТОГО за метр. кв. стіни з кожного матеріалу, буду дуже вдячний.

(Дуже хотілося б будувати з кератерму - екологічнішийй, не так впитує вологу, теплий, не потребує утеплення, але перш за все треба рахувати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может Вам и проект форумчане бесплатно нарисуют?

На форуме 100500 таких тем. Много реальных отчетов тех кто построил свои дома с того или иного материала и успешно в них живут. Не ленитесь пользоваться поиском и ЧИТАТЬ реальный опыт со всей подноготной, которая ваши детские оптимистические просчеты увеличит раза в 2 минимум...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как говорил классик, вам надо "молчать и слушать, молчать и слушать" :-) Без обид, о выборе стенового материала тут написано СТОЛЬКО, что остается только почитать и принять решение для себя. Оно будет совсем нелегким, так как у каждого вашего варианта есть свои плюсы и минусы. Вас уже практически убедил кто-то (видимо менджеры на выставке) строиться из Кератерма, остается почитать форум и узнать реальный опыт застройщиков. По газоблоку то же самое -- есть ветка "практический опыт проживания в неутепленном доме из газоблока", это то, что вас так привлекает. Хотя вы очень поверхностно понимаете стоимость стены.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І за це дякую. Якщо ви думаєте, що я нічого не читав, то це не так. Перечитав уже достатньо, і не тільки на цьому форумі. Але чим далі в ліс тим ...

Тем порівняння газоблоку та цегли багато, не меньше й кератерму (поротерму) й газоблоку. Тут трохи інша ситуація.

 

Саме тому я попросив, якщо хтось може допомогти прорахувати як спеціаліст загальну вартість з розшифруванням роботи, вартості, кількості та вартості розчину, і т.д. Ці питання знають точно спеціалісти.

 

А щодо "моїх дитячих оптимістичних розрахунках" повторююсь спеціально для cheko - я ж написав, що вказав орієнтовну вартість матеріалу для зведення стіни без урахування цементно-піщаного чи іншого розчину, роботи, і т.д. щоб людям легше і простіше було порахувати інші затрати, ціни та обсяги, яких я не знаю!

Звісно буду читати далі форум, але за допомогу буду вдячний.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І за це дякую. Якщо ви думаєте, що я нічого не читав, то це не так. Перечитав уже достатньо, і не тільки на цьому форумі. Але чим далі в ліс тим ...

Тем порівняння газоблоку та цегли багато, не меньше й кератерму (поротерму) й газоблоку. Тут трохи інша ситуація.

 

Саме тому я попросив, якщо хтось може допомогти прорахувати як спеціаліст загальну вартість з розшифруванням роботи, вартості, кількості та вартості розчину, і т.д. Ці питання знають точно спеціалісти.

 

А щодо "моїх дитячих оптимістичних розрахунках" повторююсь спеціально для cheko - я ж написав, що вказав орієнтовну вартість матеріалу для зведення стіни без урахування цементно-піщаного чи іншого розчину, роботи, і т.д. щоб людям легше і простіше було порахувати інші затрати, ціни та обсяги, яких я не знаю!

Звісно буду читати далі форум, але за допомогу буду вдячний.

Дякую.

Все зависит от проекта, которого, как я смею предположить у Вас нету. А от выбора проекта будет зависеть очень многое. Дать цифры с потолка вам сможет каждый встречный, но толку с них "0". Если Вы хотите иметь более приближенное понимание стоимости коробки с того или иного материала, то дайте, хотя бы эскиз сметчику и он Вам за день другой набросает сравнительную табличку. Стоить такая услуга будет порядка 100 у.е.. НО, есть одно очень ощутимое НО. Стоимость коробки - это малая часть стоимости дома, как Вы правильно выше заметили говоря об утеплении. Но и внутренняя отделка будет разнится от выбранного стенового материала.

 

В противном же случае, в эту тему сейчас налетит продавцов тех или иных материалов и будут пускать пыль в глаза о том, что у них все дешево и супер/пупер классно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От це вже розмова, дякую cheko! Це правильно і по суті. Коли буде на руках проект, тоді й буду рахувати все й детально, звісно й не безкоштовно. І дійсно все більше розумію, що ціна матеріалів та роботи для зведення стін на фоні всього будинку навіть не відчується. Буду поки читать мат.часть. Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Здравствуйте Андрей, проекты и потсчеты это все праильно, и имея 200000у.е. можно выбирать материал любой, но что касаеться Кератерма, вы знаете я тоже думал газобетон ракушняк и т.д., я тоже был на выстовке Будэкспо. ходил все распрашивал а что лучше дешевле, вы знаете после консультации с ребятами с Кузьминского (кератерм) все мои сомнения развеялись, так как фундамент был уже залит 40. я взял кератерм 38, и понял что этот материал качественный и выгодный, сосед увидел темп моей стройки. помозгавал пару дней и говорит дай ка мне телефончик и заказал себе 3500шт(44) кератерма у него 200м2. Так что берите кератерм поверте лучше и выгодней нету. Хорошей и быстрой вам стройки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюс в тому, що на відміну від газоблока та цегли його нібито не потрібно утеплювати, а лише штукатурка.

 

Теплопроводность KERATERM 44 - 0,13 Вт/(мK). Теплопроводность газобетона плотностью D500 - 0,12 Вт/(мK), а плотностью D400 - 0.10 Вт/(мK). Так что про "на відміну від газоблока" вы погорячились.

 

ходил все распрашивал а что лучше дешевле, вы знаете после консультации с ребятами с Кузьминского (кератерм) все мои сомнения развеялись

 

Наверное эти "специалисты" и сообщили ТС, что "на відміну від газоблока та цегли його нібито не потрібно утеплювати". Типичные продаванские россказни - свой материал самый лучший, а все остальные гадость.

 

Так что берите кератерм поверте лучше и выгодней нету
Вот так обычно и выглядят россказни продаванов. Что-то мне ваш пост напоминает неуклюжую попытку "скрытой рекламы". Три поста на форуме и все на тему "кератерм - наша прелесть". Прям канадские мальчики с последним днем презентации.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюс в тому, що на відміну від газоблока та цегли його нібито не потрібно утеплювати, а лише штукатурка.

 

Минус в том, что ему, в отличии от газобетона, обязательно потребуется штукатурка и снаружи и внутри. Плюс кладка стоит дороже. Вот и считайте затраты. А утеплять не надо ни то ни то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СБК уже полгода кормит обещаниями начать производство блоков 44 и 51 и никак не начнёт, что-то с качеством не клеется.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...