Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Изменение границ участка. Нужен совет.

sat_art

Рекомендовані повідомлення

Нужна ваша консультация.

Куплен дом. При приватизации земли изменили границы участка.

При обращении в отдел земельных ресурсов с просьбой показать новые границы, сказали нужно делать вынос.

Нужно ли делать вынос в натуру? Дом будет примыкать к границе участка (к дороге).

И какие могут быть последствия если этого не делать, при условии, что я не вылезу за границы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я правильно вас зрозумів, Ви купили лише житловий будинок, подали на приватизацію.

В процесі приватизації помінялися межі:поясніть що саме помінялося і чому ви звернулися саме в земельні ресурси, щоб вони показали вам нові межі.

P.S.А ще краще, якщо ви по-кроково опишете ситуацію для кращого розуміння проблеми, а то малувато інформації!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо.

Да - купили дом. Земля была не приватизированная.

Подали на приватизацию. В процессе приватизации, чуть расширили одну сторону участка (1.5 м. приблизительно), даже точнее один угол сместился на 1.5 метра. Соответственно хотелось бы, что бы кто то пришел и вбил колышек.

К кому еще можно обратиться, что бы показали границы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До дороги большое расстояние, там даже не вся сторона а просто один угол перенесли ближе к дороге (там травка росла).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Технічна документація погодження проходила(земельні ресурси, архітектура міська, кадастровий номер, затвердження), сусіди межі підписували?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо все погоджено, то зверніться до організації, яка вам робить приватизацію, та попросіть/замовте, щоб вони вам показали точки вашої ділянки, які вас цікавлять. Я думаю, що для них це не буде проблемою!

Земельні ресурси вам цього не зроблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...