Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю майстрів - будівельників!

Tarras

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні Форумчани! Мене звати Тарас, я інженер-конструктор. Проектую будинки і проводжу технічний нагляд за будівництвом. Є всі необхідні сертифікати спеціаліста і вища будівельна освіта. В будівництві я вважаю себе не випадковою людиною, но і не говорю що супер спеціаліст, мені є ще куди рости. Але перебуваючи на будівельних майданчиках приватних будинків, чесно кажучи, буваєш просто в шоці від степеня порушень технології з метою "економії" коштів Замовника. Приїзджаючи на авторський нагляд по бажанні Замовника, у зведеній конструкції я зачасту не впізнаю що вона була зведена по моєму проекті. І річ не йде про перепланування чи навіть порушення несучої здатності, хоч і таке частенько буває. Річ іде про елементарні речі, такі як правильна гідроізоляція, правильна технологія влаштування покрівлі, особливо бітумної, правильна теплоізоляція.. да, саме так, це є елементарні речі, але для справжніх майстрів, які покрайній мірі проект вміють читати. Бувало і таке, що приїхавши на буд майданчик, я виявив що проета мого вних взагалі немає із собою.

 

Аргумент у всіх один - "ти молодий, нічого в тому не розбираєшся, ми "100" будинків без проекту вже збодували." В цьому одна з найбільших проблем - коли людина рахує що знає все на світі і навчатись її немає смислу, тому що всі меньш кваліфікованіші за неї. Така людина просто деградує. Любий майстер-будівельник може стати супер спеціалістом у своїй справі тільки тоді, якщо він робить роботу навіть не як для себе а краще! І завжди намагається вдосконалюватись піднімаючи якість і швидкість виконання роботи з допомогою використання нових технологій і методів. Такий наприклад каменяр (каменщик) буде завжди мати замовлення і гідний заробіток! Але зачасту зустрічаються майстри, які не вникають навіть у те що роблять поводячи себе не активно і без ініціативно і намагаються швидше взяти кошти у Замовника...

 

Також шокує коли бачиш в яких умовах знаходяться майстри, які по 16 годин працюють проживаючи, вибачте, але як бомжі, і як в таких умовах людина може відновити сили для продовження роботи завтра!!? Погані умови зустрічаються переважно на великих будівельних майданчиках. Був навіт випадок коли до мого друга, він працює проектним менеджером на одному з крупних будівельних майданчиків Києва, підійшов робочий і попросив щоб йому купили булочку і молока тому що він цілий день не їв і йому давно вже не платять грошей а додому немає за що поїхати.. а надія вмирає останньою.. і це відома б.. будівельна компанія!

 

Жадність приводить людей до бідності, нікчемності і абсолютної нелюдяності!

 

Звичайно, не всі виконують свою роботу недобросовісно і непрофесійно. Є такі майстри, процес і результат яких просто захоплює. І їх кількість повинна зростати!

 

Зробивши висновок із вище сказаного, я вирішив сформувати свою бригаду майстрів для виконання як комплексного будівництва так і окремих видів будівельно-ремонтних робіт.

 

Із своєї сторони пропоную:

-оплата по домовленості, хоть в кінці кожного дня

-максимально самий сучасний будівельний інструмент

-житло, зручності

-зрозуміла постановка процесу для виконання роботи

-засоби індивідуального захисту (перчатки, навушники, каска, распіратор, страховочні пояси і тп)

 

Із сторони майстра очікую якість виконання, совісність і прагнення вдосконалюватись.

 

Вибачте за обширне оголошення, просто крик душі :)

  • Лайк 20
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идея хорошая,но практически не осуществимая,для того чтобы предоставить работникам максимально хорошие условия для работы и проживания нужна сильная материальная база,материальная ответственность самих рабочих(официальное трудоустройство),инструмент не дёшево стоит(который иногда ломается или уезжает в сторону далёкую от обьекта:-D),а найти хороших профессионалов за тот демпинг цен, который твориться на форуме,практически невозможно,каждый из заказчиков воспользуется сначала услугами тех кто подешевле,а вот на переделку ОБЯЗАТЕЛЬНО обратиться к Вам,но как проверить,например, фундамент ,кот Вы не заливали,а в результате трещина на фасаде будет ВАША(на орехи тоже к Вам ,а не Д.Васе):beer:,но в любом случае желаю удачи в поиске толковых людей(кот найти сложно)с ув Денис
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tarras, Добро пожаловать в клуб!

Думаю, что Ваше решение продиктовано не только криком души и благотворительными чуйствами, но и некой коммерческой целесообразностью....

И вот если Вам удастся осуществить задуманное и при этом обеспечить себя и людей достойным зароботком и покрыть все те расходы (уговорить заказчика понести эти затраты) о которых Вы говорили .....:good::Bravo:

Для этого у Вас есть большое преимущество... проектант первый в процессе к которому обращается застройщик....Вам и карты в руки....:beer:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tarras,Идея очень хорошая,но в то же время рискованная.Собрать хорошую бригаду нужен не один год.Любой из приходящих к Вам строителей,будет говорить что он хороший мастер в той или иной сфере,что не пьет и т.д К сожалению в 90 % случаев получается с точностью на оборот и после выплаты зарплаты Вам звонит заказчик в 3 часа ночи и Вы летите на объект потому что там дебош.И где уверенность в том что "человек попросивший булочку" не пропил свою зарплату или аванс? Ищите бригаду которая вместе проработала некоторое время.а формировать бригады из отдельных людей,поверьте очень большой геморой и вместо того что бы делать проекты вы превратитесь в прораба который сутками торчит на объекте дабы не подмочить свою репутацию.Вам посоветую,если Вы хотите дополнительно заработать"что вполне нормально" Предложите сотрудничество прорабам у которых уже все налажено..

Искренне желаю Вам удачи.

 

С уважением...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tarras,Подписываюсь под всем выше сказанном.

По этому предлагаю вам сотрудничество. Строительство под ключ с одних рук.

 

По ценам всегда можно договорится и найти компромисс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Жадність приводить людей до бідності, нікчемності і абсолютної нелюдяності!

Зробивши висновок із вище сказаного, я вирішив сформувати свою бригаду майстрів для виконання як комплексного будівництва так і окремих видів будівельно-ремонтних робіт.

Із сторони майстра очікую якість виконання, совісність і прагнення вдосконалюватись.

Вибачте за обширне оголошення, просто крик душі :)

 

зрозуміло, що ресурс комунікації (СД) допомагає людям до самоорганізації і регулювання ринку цін...виходячи з цього -

 

1) Ваша ідея цікава, її потрібно розвивати, це буде швидка допомога для всіх - зрозуміло, що послуга буде платна (загальнодоступний прайс) + виїзд на будмайданчик

 

2) щоб сформувати свою бригаду - Вам не потрібно робити саморекламу на СД, після такої обяви тему можна переносити в розділ "як ми будуємось" (читай - як я організовую будівельний процес і бізнес)

 

3) битові умови, інструмент, оплата праці - виглядає, як в фільмах війни - сон, їда, свобода - це аксіома на любій будівельній ділянці

 

тому на мою думку - і Ви, і Николай76 - спеціалісти, які дуже потрібні в процесі будівництва... Ваше бажання себе зарекомендувати дуже похвальне... але лінію стосунків Вам потрібно вибудовувати не по осі конструктор/робітник, а по осі конструктор/прораб (бригадир)...далі - включаються маса питань, які потрібно увязати з Зомовником, як юридичних так і процесуальних, робочих..

 

висновок - зверніть увагу на відмітку "спасибі" - тут є Ваші колеги для кооперації, і які готові до співпраці

 

Бажаю удачі!

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tarras, одной ж......й съездить на семь базаров еще ни у кого не получалось. Может Вы первый. Желаю удачи.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скрыто, одной ж......й съездить на семь базаров еще ни у кого не получалось. Может Вы первый. Желаю удачи.:beer:

 

Дык молод ещё, видать не обжигался, когда бригада после аванса или в запой уйдет, или в западном направлении перекочует (вместе с инструментом), да и учет материалов вести ой как не просто, а вообще ….. удачи , аппетит то приходит, но диету соблюдать нужно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык молод ещё, видать не обжигался, когда бригада после аванса или в запой уйдет, или в западном направлении перекочует (вместе с инструментом), да и учет материалов вести ой как не просто, а вообще ….. удачи , аппетит то приходит, но диету соблюдать нужно

Молодость штука временная. Молодость уйдет, опыт придет. Лично в моем горьком опыте встречался не один десяток проектантов с точно такими целями, но не из-за улучшения качества работы или создания достойных рабочих мест для строителей, а для того что-бы (заработать все деньги), потому что как писал коллега выше, заказчик в первую очередь идет к проектанту. И при прощете смет стоимости проектанты дуреют от мысли (что эти деньги упадут в карман какому-то прорабу, а не им), и просто начинают мутить воду. Собирают бригаду и начинают строительствою. А для контроля качества надо постоянно присутствовать на стройке, а когда-же заниматься своим делом? Перед ними стоял выбор (или проектант, или прораб). Где-то в конце изготовления фундаментных работ, все до одного обосравшись бежали с криками о помощи. Приходилось истравлять так называемое проектантское качество. Пекарь не может одновременно продавать в магазине свой хлеб, иначе не хватит время на выпечьку. Так что кесарю кесарево, а .........

Змінено користувачем Ясень
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда... ситуаціяю потрібно прояснити. Я не збираюсю все робити сам, в мене давно зареєстроване ТОВ і є штат працівників і досить непогана матеріальна база. І доречі всі доодного офіційно оформлені. Є таке поняття делегування обовязків.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда... ситуаціяю потрібно прояснити. Я не збираюсю все робити сам, в мене давно зареєстроване ТОВ і є штат працівників і досить непогана матеріальна база. І доречі всі доодного офіційно оформлені. Є таке поняття делегування обовязків.

 

А по дойдет ли Вашим официально устроенным сотрудникам график работы с 6.00 и до 10 ти а то и 12 ночи? И захотят ли они в своих замшевых туфельках и наглаженных брючках ,лазать по лесам,собираемым перекрытиям,ямам фундаментов и т.д. Не боитесь без штата остаться?:(

 

С уважением...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда... ситуаціяю потрібно прояснити. Я не збираюсю все робити сам, в мене давно зареєстроване ТОВ і є штат працівників і досить непогана матеріальна база. І доречі всі доодного офіційно оформлені. Є таке поняття делегування обовязків.

Это что? Легким движением руки я превращаюсь с проектанта в директора стройфирмы у которого командиров хоть отбавляй, а работяг нету. Или я не правильно Вас понял?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда... ситуаціяю потрібно прояснити. Я не збираюсю все робити сам, в мене давно зареєстроване ТОВ і є штат працівників і досить непогана матеріальна база. І доречі всі доодного офіційно оформлені. Є таке поняття делегування обовязків.

Уже не один новоиспечённый директор в бега подался. Одно дело учится конструировать, а другое лазить по грязи и иногда "лопату" брать в руки.

Для того чтобы рулить мало иметь вышку или две:) надо ещё знати пактику и броуновское движение в строительстве.

С наилучшими пожеланиями:)

А делегирование обязательств, на каких условиях? Мы все люди и у всех семьи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за поради, побажання і застереження!!! Прийму до уваги.

 

В оголошенні сказано, що шукаю окремих майстрів-будівельників. Фіри і бригади не цікавлять.

 

п.с. Майстри знайдені. На запитання зприводу як і яким чином я буду працювати і тп відповідати немає смичлу і часу, це мої трабли.

 

Всім вдачі у будівельній справі! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за поради, побажання і застереження!!! Прийму до уваги.

 

В оголошенні сказано, що шукаю окремих майстрів-будівельників. Фіри і бригади не цікавлять.

 

п.с. Майстри знайдені. На запитання зприводу як і яким чином я буду працювати і тп відповідати немає смичлу і часу, це мої трабли.

 

Всім вдачі у будівельній справі! :beer:

И Вам не хворать. Удачи в нелегком труде.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув.Скрыто!!Предлагаю сотрудничество с моей бригадой !!

 

Вот только с бригадой, а не с Вами:\"\"::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, интересная тема. Жаль, что раньше не увидел, а то каменты на форуме могут испортить любую идею(. Есть определенный опыт работы с современными системами отопления. В частности, монтировал, запускал и эксплуатировал дом с теплыми стенами из 10мм трубы REHAU. Обращайтесь 093-622-68-98 Владимир.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, интересная тема. Жаль, что раньше не увидел, а то каменты на форуме могут испортить любую идею(. Есть определенный опыт работы с современными системами отопления. В частности, монтировал, запускал и эксплуатировал дом с теплыми стенами из 10мм трубы REHAU. Обращайтесь 093-622-68-98 Владимир.

 

И мы тоже:beer: :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...