Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как узаконить пристройку???

Desperados

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...
  • 2 місяці потому...

Просматривала различные сайты и попала сюда. Не пожалела!

Soyka, пожалуйста, скиньте текст искового заявления о признании права собственности, буду очень-очень признательна. valyadenis@mail.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Давно не заходила в эту темку, в личке всем кто просил отправляла. Размещаю на всеобщее обозренее. Сразу предупреждаю! Иск был в 2006 году! Возможно все уже изменилось! Перепроверяйте статьи законов!

До ¬¬_______районного суду м.Києва

 

Позивач ФИО, який мешкає в м.Києві вул.Адреса1

Відповідач _______ районна в м.Києві державна адміністрація, м.Київ, вул._____

 

Треті особи ФИО, яка мешкає в м.Києві вул.Адреса 1

 

ФИО, яка мешкає в м.Києві вул.Адреса1

 

ФИО, яка мешкає в м.Києві вул.Адреса1

 

 

 

 

 

 

ПРО ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

 

 

__ ___ 1957 року рішенням №__ Виконавчого комітету _____районної Ради депутатів трудящих м.Києва з садиби по вул._____ в м.Києві мені для індивідуального будівництва була виділена земельна ділянка площею 600 кв. метрів, якій була присвоєна назва по вул.Адреса1.

В 1957 році я продовжив будівництво на відведеній мені земельній ділянці. Житловий будинок зразу побудувати у мене не було коштів, тому будівництво будинку зайняло не один рік і в експлуатацію я будинок не вводив. До виділеної мені земельної ділянки примикала територія земельної ділянки, якою ніхто не користувався, тому я використовував цю земельну ділянку площею приблизно 600 кв. метрів під город. В подальшому я збудував на земельній ділянці господарські споруди: сарай під літерою „Д”, вбиральню під літерою „В”, теплицю під літерою „Г”, гараж під літерою „Е”, літню кухню під літерою „Є”. Всі збудовані споруди я в експлуатацію не вводив.

Житловий будинок та господарські будівлі я побудував за власні кошти. У мене збереглися накладні та квитанції на будівельні матеріали. У 1973 році за власні кошти було проведено газ у житловий будинок, а у 1987 році було проведено телефон. З 1957 року я сплачував податок з будівель, земельну ренту та платежі по обов’язковому окладному страхуванню. Квитанції по сплаті податків та платежів з 1957 року збереглися. З 1957 року я і моя сім’я проживаємо у цьому будинку, в якому народилися мої онуки та правнучка. Я, людина похилого віку, хочу залишити після себе спадщину, яка була б узаконена.

Відповідно до правил ст.121 Земельного кодексу України я звернувся до Київради з проханням передати мені безоплатно у приватну власність земельну ділянку, якою я користуюсь з 1956 року. Листом від ____ року начальником юридичного управління Київради було зроблено зауваження, що до проекту відведення земельної ділянки необхідно надати документи, що засвідчують право власності на житловий будинок і господарські будівлі, які розташовані на земельній ділянці, яка запроектована для відведення.

Після цього я звернувся до ____ районної в м.Києві державної адміністрації з проханням надати дозвіл на введення в експлуатацію збудованих мною житлових та господарських будівель. Листом від ___ року №____ мені було відмовлено, посилаючись на те, що домоволодіння виходить за межі 600 квадратних метрів, а належних документів, які б підтверджували виділення мені земельної ділянки площею 0,1 га в користування, я не надав. Таким чином я, фактично проживаючи з 1957 року в своєму будинку, став перед проблемою юридичного „нонсенсу”: щоб ввести в експлуатацію житловий будинок і господарські будівлі та отримати документ на право власності необхідно приватизувати земельну ділянку, а щоб приватизувати земельну ділянку необхідно право власності на житловий будинок і господарські будівлі. І вийти з цього положення, не інакше, як за рішенням суду, я не можу. Крім цього, всі необхідні погодження, щодо дотримання правил пожежної безпеки та санітарних норм, мною витримані, про що свідчать відповідні довідки з даних установ.

Враховуючи вищевикладене, на підставі ст.328; 331; 344 ЦК України, ст.40; 121 Земельного кодексу України, відповідно до ст.118-120 ЦПК України,

 

 

ПРОШУ:

 

Визнати за мною, ФИО, право власності на будинок по вул.Адреса1 в м.Києві із спорудами: сарай під літерою „Д”, вбиральня під літерою „В”, теплиця під літерою „Г”, гараж під літерою „Е”, літня кухня під літерою „Є”.

 

Додаток:

Квитанція про сплату держмита Копія Рішення Виконавчого комітету ____районної Ради депутатів трудящих м.Києва від ___ №__

Копія технічного паспорту

Копія довідки за Ф-3

Копія довідки пожежного нагляду

Копія довідки санітарно-епідеміологічної станції

Копія зауваження Київради від ____

Копія листа ______ районної в м.Києві державної адміністрації від ___ №_____

 

 

 

Позивач ФИО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...