Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ленточный фундамент в два слоя...

SergLviv

Рекомендовані повідомлення

Расскажу что уже получилось.

Для двухэтажного дома (стены 1,5 кирпича, перекрытие дерево), размерами 10,5м * 5,5м, вырыли траншею, глубина 1,0м ширина 0,5м. Вот фото:

954626403_-0011.jpg.16b6c88fb9303d86c8fc0be5b72b5fe6.jpg

Сделали армировку, и залили в уровень с землей.

Прошло два дня, поставили опалубку, положили второй слой армировки (который никак и ни чем не связан с первым), готовимся к заливке второго слоя. Вот фото:

1492191279_-0017.jpg.979f8a8ee77eb2b623ccce8849d721aa.jpg

475440516_-0018.jpg.6823d7df7975e18f18bb6f301f0365d2.jpg

Вопрос - в чем натупили мои строители, и как теперь спасти ситуацию? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в чем натупили мои строители,

Цього вже не зміниш. А от верхні рейочки потрібно бити під прямим кутом відносно опалубки - при заливці рейка має куди рухатись. В цих місцях можливе розшпирання опалубки, особливо при заливці з вібратором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арматурный каркас сделан не правильно, вместо хомутов набор кусочков прутиков связанных между собой, видимо было лень гнуть, кстати шаг между "псевдохомутами" слишком большой.

Нахлёст арматурных прутьев в углах не достаточный.

Я бы заставил переделать каркас, бог с ним с железом, не так дорого арматура стоит по сравнению с возможными последствиями.

Верхний слой вроде как армопояс, если переделать каркас, то всё будет нормально.

Кстати по фото не видно сечение арматуры в каркасе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арматурный каркас сделан не правильно, вместо хомутов набор кусочков прутиков связанных между собой, видимо было лень гнуть, кстати шаг между "псевдохомутами" слишком большой.

Нахлёст арматурных прутьев в углах не достаточный.

Я бы заставил переделать каркас, бог с ним с железом, не так дорого арматура стоит по сравнению с возможными последствиями.

А где можно узнать/увидеть как правильно нуна делать каркас? Ну что бы я мог показать и тыкнуть носом.

 

Верхний слой вроде как армопояс, если переделать каркас, то всё будет нормально. Кстати по фото не видно сечение арматуры в каркасе.

Т.е. залитые вторым слой будет играть роль армопояса. Но ведь он будет жить "отдельной" жизнью от нижнего слоя. Который тоже как я теперь понимаю был заармирован не правильно... Не будет ли проблем из-за этого после возведения стен, когда дадим нагрузку на фундамент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього вже не зміниш. А от верхні рейочки потрібно бити під прямим кутом відносно опалубки - при заливці рейка має куди рухатись. В цих місцях можливе розшпирання опалубки, особливо при заливці з вібратором.

 

Т.е. все верхние рейки лучше переделать (см.фото)?

[ATTACH]271816[/ATTACH]

1540331773_-0016.jpg.292f377e316c127ed1d8afe4343f4ca1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. все верхние рейки лучше переделать

На цьому фото краще видно. Відстань між ними надто велика. Якщо дотримана геометрія опалубки то просто нехай по прибивають ще одну між існуючими, тільки перпендикулярно до опалубки.

Не будет ли проблем из-за этого после возведения стен, когда дадим нагрузку на фундамент?

Не буде, якщо виправите помилки,на які вказав prazdnikof. Звичайно при умові використання якісного бетону. Щоб не нагнітати ситуацію з робітниками зробіть наступне. В кути вкладіть і зв'яжіть з існуючою арматуру зігнуту під 90 градусів. Чотири метрових прута зігнутих посередині - по 50см на сторону. Хомути нехай зроблять П - подібної форми з арматури 6-8мм. Це щоб не розбирати всього. Один хомут надівають з однієї сторони, наступний з іншої. Тобто буква П ніби лежачи, де довжина двох горизонтальних сторін дорівнює ширині армрпояса.

А где можно узнать/увидеть как правильно нуна делать каркас?

На форумі є Игореха (думаю не обідиться). В нього є в підписі (ссылка устарела) Досить багато фото по армуванні.

На рахунок діаметра використаної арматури Ви не відповіли. Надіюсь не менше 12мм?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. все верхние рейки лучше переделать (см.фото)?

[ATTACH]271816[/ATTACH]

[ATTACH]271818[/ATTACH]

 

Добавить чтобы шаг был не менее 0,7-0,8 м, прибивать их перпендикулярно к плоскости щитов опалубки, тогда не порвёт.

Каркас переделаете и будет Вам всё хорошо.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок діаметра використаної арматури Ви не відповіли. Надіюсь не менше 12мм?

 

уточню - скажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнил - 10мм :(

Это очень плохо?

 

Скачал в инете книгу dom.dacha-dom.ru/armirovanie-uglov.shtml

Надеюсь поможет.

Змінено користувачем SergLviv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это очень плохо?

Погано. Переміряйте все таки ще раз. Я думаю, що десятки замало, хоча залежить від того, як армувався нижній шар, той що в землі. Щоб не вгадувати зберіть всю інформацію і поцікавтесь думкою Drosselbeere.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расскажу что уже получилось.

Для двухэтажного дома (стены 1,5 кирпича, перекрытие дерево), размерами 10,5м * 5,5м, вырыли траншею, глубина 1,0м ширина 0,5м. Вот фото:

[ATTACH]271667[/ATTACH]

Сделали армировку, и залили в уровень с землей.

Прошло два дня, поставили опалубку, положили второй слой армировки (который никак и ни чем не связан с первым), готовимся к заливке второго слоя. Вот фото:

[ATTACH]271672[/ATTACH]

[ATTACH]271673[/ATTACH]

Вопрос - в чем натупили мои строители, и как теперь спасти ситуацию? :)

На мой взгляд нормально сделано , главное чтоб низ был за армирован , что в два слоя ни че страшного нет , чтобы я сделал по другому это каркас на всю высоту с тем же расходом арматуры , шаг поперечной арматуры большой для нижнего слоя для верхнего пойдет . Хомуты для каркасов применяют только в частном строительстве ,каркас это лесенка с определённым шагом , и потом их скручивают между собой тоже с определённым шагом ,к примеру на каркасе 200мм а между собой 600мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хомуты для каркасов применяют только в частном строительстве

Як це Вас зрозуміти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погано. Переміряйте все таки ще раз. Я думаю, що десятки замало, хоча залежить від того, як армувався нижній шар, той що в землі. Щоб не вгадувати зберіть всю інформацію і поцікавтесь думкою Drosselbeere.

 

Да нет, оишбки нет. 10как там.

И в земле тоже, причем с не правильно сделанными углами...

То, что в земле уже не изменить. Верхнюю часть сегодня добавляем гнутые арматурины, позже покажу фоты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

арматура 10 підійде тільки для 1-но поверхового будинку і то не факт, краще арматуру дати більшу.

Але на рахуно вязки повязана нормально (нормалиний захистний шар, акуратно, і.т.д.), і доречі в нормативній літературі немає вимог щодо каркасів...є вимоги до робочої арматури, а решта монтажна, що може бути і у вигляді каркасів і у вигляді стержнів, проте стержні мають бути з перехватом,........ якщо відразу міксер не тяпнути на арматуру то нічого страшного не буде.

РЕЗЮМЕ: В цілому нормально, ПРОТЕ діаметр арматури робочої (відповідно до нормативної літератури не манше 12мм (зігдно з складом сталі)...

 

Добавлено через 1 минуту

да і ще одне...КУТИ НЕОБХІДНО ДОАРМУВАТИ!!!!!!!! тут явна халтура

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і доречі в нормативній літературі немає вимог щодо каркасів...є вимоги до робочої арматури, а решта монтажна, що може бути і у вигляді каркасів і у вигляді стержнів, проте стержні мають бути з перехватом,........ якщо відразу міксер не тяпнути на арматуру то нічого страшного не буде.

РЕЗЮМЕ: В цілому нормально, ПРОТЕ діаметр арматури робочої (відповідно до нормативної літератури не манше 12мм (зігдно з складом сталі)...

 

Добавлено через 1 минуту

да і ще одне...КУТИ НЕОБХІДНО ДОАРМУВАТИ!!!!!!!! тут явна халтура

 

Я бы не сказал что к хомутам не предъявляются никакие требования, покажите источник пожалуйста.

Для того чтобы рассуждать на тему мало 10-ки или достаточно нужно иметь расчёты, а не предположения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вообщем уже ничего не изменить.

Арматура 10ка уже осталась в бетоне, вчера залили второй слой.

Углы правда при этом переделали, вот фоты:

1577590058_-0068.jpg.9d8afc87d905ebb86f7f05555778e96f.jpg

36240235_-0074.jpg.c1d13aa994b673cc200bfcc7bfae444a.jpg

870226271_-0069.jpg.9f6304a086caecfbcff29ffb0ec798c0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. уламали типа и так сойдёт.

Я вот до сих пор жалею, что послушал каменьщиков при разметке цоколя, в итоге диагональ в пролёте на 7 см., вот так их слушать, а я был прав, надо было настоять на своём.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то неоднократно встречал фундаменты где две 12-ых арматуры внизу и две вверху - и как бы особо никакой критики.. А в данном случае как я понял в сумме - шесть рядов десятки внизу и шесть вверху! Да по углам стопудово правильно подсказали, а чем в данном случае десятка не угодила? -не понимаю..

Армирование как по мне немного странное, но имхо меньший на 2мм диаметр при таком колличестве никакого рояля не играет..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шесть рядов десятки внизу и шесть вверху!

Два ряди в нижньому фундаменті, та два в верхньому. Основне навантаження відбувається в вертикальній площині - зверху до низу та знизу до верху. Тому в загальному рядів чотири.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в каждом ряду три арматуры так? 4х3=12 десяток Или 4шт двенадцаток.. Я об этом говорил..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

prazdnikof, я з вами згідний, я не мав на увазі, що до каркасів не має вимог. я хотів сказати, що їх застовування не регламетується до яких конструкцій їх застосовувати.

і про арматуру 10 згідний, що без розрахунків судити тяжко, про дане стверження суджу тільки по своїй практиці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Можно сказать уболтали.

Уверенно и авторитетно заявили что 10ки хватит с головой. Мол так всем делают уже десятки лет, и все пучком.

Да и я уже не видел смысла что-то менять. Ведь первый слой уже был залит, и уже ничего не изменить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Можно сказать уболтали.

Шановний. Я ніяк і ні з якого боку Вас не мав наміру "вболтувати". Висновки про тепло - ізоляційні матеріали роблю з досвіду в 17 років. Крім того, що займаюсь морозильними камерами також маю власну камеру (де мінус 26, круглий рік), і який матеріал кращий, який гірший роблю висновки на основі того, що спостерігаю.:beer:

10 - и насправді вистичить при цих різницях температур.

Змінено користувачем Jetfigter2015
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...