Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ленточный фундамент в два слоя...

SergLviv

Рекомендовані повідомлення

Я так понял, между заливкой первого и второго слоя был срок около двух дней. А сколько оптимально? Еще вопрос: стоит ли при такой заливке в два этапа предусмотреть выпуски арматуры вверх от нижнего пояса с тем, что бы к ним прикрепить арматуру верхнего слоя?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заливал себе двумя этапами. 1-й в землю октябрь 2011г, 2-й над землёй 600мм весной 2012г. Стоит на месте. армировке по 3 нитки 12-ки низ и верх, с обвязкой хомутами 10-ки и 12-ки(что оставалось) через 600мм.Углы усилены с перебросами. нижний и верхний слои между собой не связаны. коробку держит нормально. нижний слой бетон М300, верхний М250.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где можно узнать/увидеть как правильно нуна делать каркас? Ну что бы я мог показать и тыкнуть носом.

www.know-house.ru/pdfbooks/fundament.pdf стр 39,40

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний. Я ніяк і ні з якого боку Вас не мав наміру "вболтувати". Висновки про тепло - ізоляційні матеріали роблю з досвіду в 17 років. Крім того, що займаюсь морозильними камерами також маю власну камеру (де мінус 26, круглий рік), і який матеріал кращий, який гірший роблю висновки на основі того, що спостерігаю.:beer:

10 - и насправді вистичить при цих різницях температур.

 

Я не Вам. А отвечал на пост№19 www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2229301&postcount=19

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не Вам.

Прошу вибачення за це повідомлення - в іншій темі йшла мова про утеплення товщиною 10мм і я випадково.... Ще раз вибачте.

P.S. Просив FLASH видалити, але як завжди всі зайняті....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...