Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу поставить ветрогенератор

AFTER

Рекомендовані повідомлення

1. "До природніх ресурсів входять сонячна енергія, атмосфера, гідросфера, наземна рослинність, ґрунт, тваринний світ, ландшафт, корисні копалини."

uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%96_%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8

 

2. Відповідно до ст. 39 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» до природних ресурсів загальнодержавного значення належать:

а) територіальні та внутрішні морські води;

б) природні ресурси континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони;

в) атмосферне повітря;

г) підземні води;

д) поверхневі води, що знаходяться або використовуються на території більш як однієї області;

е) лісові ресурси державного значення;

є) природні ресурси в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення;

ж) дикі тварини, які перебувають у стані природної волі ...

 

3. На даний час, чинним законодавством не передбачено справляння яких-небудь платежів (зборів) за використання енергії вітру, у тому числі під час виробництва електричної енергії вітровими електростанціями.

 

дикие твари на воле? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Открою секрет - я не только по дороге к себе, я и у себя хочу поставить собственный. :D

Но никто не может дать гарантий что завтра/через неделю/месяц/год/десять какой-нибудь "умник" или сборище "умников" не примет соответствующий закон. Страна у нас такая. Все делается не благодаря а вопреки. К моему большому сожалению.

 

Ни кто не даст гарантии что завтра не заберут Ваше имущество - но Вы же зарабатываете, покупаете и т д....

 

Добавлено через 9 минут

Не нужно боятся этих фашистов, которые сменили униформу на депутатские звания, погоны и т д.

Нужно противостоять этим шакалам(пока нет конкретного плана :)), но если все люди будут слать подобные "контролирующие органы" на..., а если нужно, то защищать своё имущество и свободу (всеми возможными и невозможными методами), то будет толк!

Да, это может быть опасно, но когда борьба за свободу и против оккупантов была "цветочками"?

И не парьтесь с теми тупыми бандитскими законами. Главный закон - конституция Украины. Очень внимательно читать! Это основной закон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...