Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам свой участок в Зазимье (Осинки)

bgu

Рекомендовані повідомлення

Продам свой участок в Зазимье, р-н Осинки, по главной улице.

20 сот, оформлено двумя актами по 10 сот, под строительство, акты от 12.12

Электричество оплачено (членство в кооперативе). Газ вдоль дороги, есть возможность подключения. Сделан вынос в натуру и топография. Участок ровный, живописное место, до Киева 5км. Район активно застраивается.

Цена $3200/сот., торг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точные координаты на карте показать можно?

 

Вот координаты на Гугле:

 

maps.google.com.ua/maps?f=q&source=s_q&hl=ru&geocode=&authuser=0&q=50.56189,30.65144&vps=1&sll=50.560989,30.652682&sspn=0.005561,0.013937&vpsrc=6&t=h&ie=UTF8

 

Карта у Гугла, видимо 2-летней давности. Например, напротив моего участка уже стоит дом, у Гугла его не видно.

Правее перпендикулярно идет дорога (250м), по ней вниз до пересечения с главной (500м), выезжаете уже в Погребах, и 5 км до Киева

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт теперешнім та майбутнім сусідам!

Прорекламую трохи місцевість.

Моя ділянка та будова находиться прямісінько напроти того, що продається.

Через ділянку активно ведеться будова, багато будинків заселено вже.

Ось фото з моїх вікон.

DSC03719.thumb.JPG.5ea88e660d348a6d0165740d475d2fda.JPG

 

Ласкаво просимо на Осинки!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите сколько до десны? И как далеко от центральной дороги участок?Я вижу что возле участка грунтовая! Сколько будет стоять подключить газ? И можно если что приобрести 10 соток? Спасибо за ответ!

 

Добавлено через 2 минуты

И еще вопрос! Как попасть на участок без машины?Маршрутки ходят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжую піарити Осинки!

1. До Десни по моїй оцінці (не перевіряв) біля 1,5-2,0 км;

2. Вулиця Осинки знаходиться за 600м від центральної дороги, а ділянка - 800м, якщо заїжати через "бетонку" в с. Погреби;

3. До ділянки веде кооперативна дорога с твердим покриттям;

4. Газова труба приватна, за оцінкою підключеня 2-3 тис. дол.;

5. Ділянка розділена на дві частини, шляхом виділення проїзду на переднії ділянці на задню. Як на мене передній участок виграшний.

6. Транспорт. Більшість маршруток на Погреби, Зазимья, Пухівка ідуть повз заїзду на Осинки.

Від м. Чернігівська на машині 15 км через "монєтку, ТЕЦ", 21 км через Броварський пр., ліс.

 

+ Додатковою перевагою є те, що вулиця Осинки на цій ділянці - тупікова, тобто проїзду в Погреби нема.

 

- Єдиним мінусом Осинок - є високі грунтові води, дану ділянку треба підсипати, те що і я робив біля 0,5м.

 

Короче кажучи - РЕКОМЕНДУЮ!

p.s. може якісь агентські зароблю)))), якщо не зароблю, то хоть сусудів собі виберу.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите сколько до десны? И как далеко от центральной дороги участок?Я вижу что возле участка грунтовая! Сколько будет стоять подключить газ? И можно если что приобрести 10 соток? Спасибо за ответ!

 

Добавлено через 2 минуты

И еще вопрос! Как попасть на участок без машины?Маршрутки ходят?

 

Уважаемый va_gon так подробно ответил (см.выше), что и добавить нечего :)

Приобрести 10 соток можно, пишите в личку, обсудим

 

добавлю - леп близковато както...

 

Не волнуйтесь, близость ЛЭП не пугает даже тех, кто построился гораздо ближе. Там точно не более 330кВ, по нормам СНиП в этом случае расстояние должно быть 30м, а у нас более 200м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прорекламую трохи місцевість.

 

А говорят покращення не существует.

 

Цена $3200/сот.

 

В Осинках действительно такие цены на землю?:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Осинках действительно такие цены на землю?:shock:

Якщо говорити про вулицю Осинки, то вона чуть не єдина на масиві має світло та газ вздовж ділянок, а також тверде покриття.

Також, то на ній залишилось дуже мало нормальних ділянок. Навколо купа ділянок продається по дві з гаком тисячі, але там коммунікації в далекій перспективі або будуть вартувати стільки ж скільки ділянка.

Як на мене 3200 за сотку дорогувато, але там є чудове слово, яке я дуже люблю "ТОРГ"

Плюс за словами власника в ціні вже є світло, а воно в нас дуже дороге 4-5 тис. уе, так що мінусуєм від загальної ціни.

 

Додатковий ПЛЮС, це те що з вікон майбутнього будинку буде розкриватися чудовий краєвид, а саме шедевр "архітектури" - моя "Хатинка в Осинках":D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо va_gon за информацию!У меня еще вопрос! В построенных домах живут круглогодично или как дачи используют!И еще как этой зимой можно было выехать на центральную дорогу? Чистят в Осинках дорогу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что плохой район чтоли? :-О

 

Я не говорил этого. Место нормальное, мне лично понравилось. Но 3200/сотка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо va_gon за информацию!У меня еще вопрос! В построенных домах живут круглогодично или как дачи используют!И еще как этой зимой можно было выехать на центральную дорогу? Чистят в Осинках дорогу?

 

Осинки, взагалі місце "козирне"!

Я точно знаю, що нас живуть і олігархи, і депутати, і артисти, і художники і головне багото такого, як я "пролетаріату":D

Тепер до вашого питання в кінці вулиці кгуглорічно живе декілька сімей, причому не бідних, тому дороги всі чистяться.

А яка там у нас полуниця родить......МММММ.....

А які у нас комари кусючі.....

Змінено користувачем VasylOk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не говорил этого. Место нормальное, мне лично понравилось. Но 3200/сотка...

Это цены уже упали :-) 3 года назад 3700-4000 просили. А в Погребах 2 км ближе к Киеву вообще 5000 и стояли насмерть... Чуть там не купил тху-тьху -тьху...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колеги!

Прошу прийняти до відома, що продається не просто ділянка в Осинках, а ділянка з величезним бонусом - "нормальними":Bravo: сусідами.

А це в деякій мірі важливіше ніж наявність комунікацій чи сама вартість.;)

 

Так що підходимо..., цікавимся..., стаєм в чергу..., купуємо!:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что, появилась очередь?

Тут недавно в ЛС відписався власник ділянки, та він вже згадав радянський мультик, як "Мужик на базарі корову продавав",

кінцівка була така, що "такая корова нужна самому!"

А на рахунок черги, то я поки на "общєствених" началах тут і ще не вкурсі, якщо її нема то вона неодмінно буде!

Таких ділянок мало!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо Василю за рекламу :) , я резюмирую по пунктам предложение:

 

Продаю свой участок 20 соток (2 по 10 соток) в Зазимье, р-н Осинки

 

• Участок расположен в элитном р-не Осинки, по главной улице, оформлен двумя участками по 10 сот, акты под строительство и эксплуатацию жилого дома, выданы в декабре 2012

• Вдоль участка дорога с твердым покрытием, 800 м до трассы, далее до Киева 5 км

• Электричество вдоль дороги, право подключения оплачено (8кВт., 3 фазы)

• Газ вдоль дороги, подключение на сегодня $3000 + труба на участок

• Сделан вынос участка в натуру и топография, карту и фото прилагаю

• Район активно застраивается, живописное место, очень приличные и доброжелательные соседи :)

• Можно приобрести 10 сот.

• Цена $3200/сот, торг

 

Дополнительно! При продаже 20 сот. вывод электричества на участок (столб, система учета с документами, фонарь, работа) – за мой счет.

.

1351518061_.jpg.83d2319ef84c872fad9f6a9ef71dec33.jpg

1966500449_.thumb.jpg.2543b2230fa7b312f67c0d5b7d5651fd.jpg

IMGP2798.JPG.93a335918dbed12fc6338c874c897ec6.JPG

IMGP2799.JPG.8bc74b2217609d4fb3ff3011393ad1f0.JPG

IMGP2800.JPG.18c314e99ac427ec3bc8278fd27d2a53.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А что с подземными водами? как близко?

 

Подземные воды, как у всех в Зазимье, где-то 1.5-2 м, что не мешает активному строительству.

Сосед напротив очень подробно все описывает, за что ему отдельное спасибо :) Смотрите здесь

 

Ех.. Хороший участок і сусіди видно теж хороші:)

та ціна для мене висока

 

Ціна - привід для спілкування :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...