Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Захист OSB в опалубці фундаменту

Tarasuk

Рекомендовані повідомлення

Я фото виклав, як обіцяв. Так хто ж тут троль, Татьяна5?

 

Вы, конечно. Фото шедевральные. Если в Вашем понимании ОСБ на этих фото "гарне и неушкоджене" - значить у нас отличается понимание :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить у нас отличается понимание

Ці кусочки були використані декілька разів, при цих розмірах вже не потрібні. Тому й не чистились. Але добре видно, що всі волокна на місці. Тому Ваше "ОСБ напитывает влагу, снял - оно как и было, но через пару дней превращается в ершистую досточку не пригодную ни для чего" - не відповідає дійсності і є як мінімум абсурдним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не відповідає дійсності і є як мінімум абсурдним.
А я с Татьяной более чем согласен. Укрывал ОСБ штукатурной сеткой (крупной) и применял листы несколько раз. Но резать их после бетона ... себе дороже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я с Татьяной более чем согласен.

З чим Ви згідні? З тим, що після першого використання осб перетвориться в "ершистую досточку", яку ніде більше не використаєш? Так штукатурна сітка не закриває осб від бетону, але ж Ви викоритали листи декілька раз..........:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ці кусочки були використані декілька разів, при цих розмірах вже не потрібні. Тому й не чистились. Але добре видно, що всі волокна на місці. Тому Ваше "ОСБ напитывает влагу, снял - оно как и было, но через пару дней превращается в ершистую досточку не пригодную ни для чего" - не відповідає дійсності і є як мінімум абсурдним.

 

Я поняла :), Вам главное поспорить, а о чем - уже не суть важно. ОСБ на Вашем фото похоже на какашку, волокна поотходили. Использовать такое куда-то можно, но не как осб, а как "что-то" :rolleyes:. Успехов, спор ни о чем заканчиваю

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж Ви викоритали листи декілька раз
Как опалубку для заливки бетона, но не более. Не говоря о использовании ОСБ как конструктивного материала для крыши.

Предполагая все это изначально, я покупал канадский ОСБ (70грн, разность составляла 50грн). Но оказалось, что использованный ОСБ не так просто сжечь (даже в Булере), а главное порезать. Любой инструмент для порезки очень быстро выходит из строя (большое количество абразивной пыли).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый со своей правдой.

Я думаю, что после того как ОСБ были использованы в опалубке их потом лаком никто покрывать не будет. А как для повторного использования для опалубки 100% подойдет. На своем опыте, листы использовались по 3 раза без всякой защиты от бетона. Считаю что выбрасывать их рано, еще ленточный фундамент под террасу надо заливать.

МОЙ вывод: Для опалубки плиты ОСБ подходят для многократного применения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый со своей правдой.
Вопрос был о другом. И в общем, все ответы сходятся на многократном применение ОСБ для опалубки, но не для конструктивных элементов крыши.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОСБ на Вашем фото похоже на какашку, волокна поотходили.

Я думав Ви заспокоїтесь...... На даних кусках взагалі немає пошарового відшарування та пошкодження волокон. Зверніться до окуліста, або замініть монітор. І це добре видно на фото. Ви вже один раз пропонували "мерятся письками" в іншій темі (тоді промовчав, а взагалі то цікаво........) . Приблизно це саме відбувається зараз. Ви нагадуєте "базарну бабу", яка продає "семки". Заспокойтесь, в іншому випадку назву речі своїми іменами. ТС Tarasuk запитував про використання плит після залики фундаменту. Тобто, для тих, хто на БТЕРі - разове використання в якості опалубки і подальше на даху. Це є реальним при закупці якісного OSB, не залежно захищати його плівкою, чи ні. ПЛАСТИК використав ТРИ рази, і ще не викидає. valeriy123 використовував свій "канадський" за 70 грн (купляв дійсно канадський (на фото) по 110 грн) також декілька разів і всі великі листи безпроблемно використовувати за основним призначенням, а не як опалубку. Тому, або закупляйте нормальні речі, або не робіть невірних висновків. А також навчіться ними користуватись. Удачі.

P.S. Саме смішне в цьому те, що Ви пробуєте розказати про OSB людині, яка по професії деревообробщик, і колись встиг з цим досить багато попрацювати. Давайте з Вами ще про технологію виготовлення порозмовляємо, або як відрізнити якісне OSB, ДСП, ДВП чи дошку, або паркет від фуфла при закупці............:lol::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокуха! Просто Тетяна естет, а ви - практик:) почитайте її теми - там 20% - навіть для себе ніхто такого не робить.

Моє ОСБ після першого використання (штиковка) теж прийняло зовсім не товарний вигляд. Споганив на ньогу диск ручної циркулярки. Після другого заливу - в бетоні залишились тріски (вібрував).

 

Добавлено через 1 минуту

як відрізнити якісне OSB

я можну тут детальніше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Саме смішне в цьому те, що Ви пробуєте розказати про OSB людині, яка по професії деревообробщик, і колись встиг з цим досить багато попрацювати. Давайте з Вами ще про технологію виготовлення порозмовляємо, або як відрізнити якісне OSB, ДСП, ДВП чи дошку, або паркет від фуфла при закупці............:lol::beer:

 

Троль угомонись, уже утомил!!!!!!!! Ты и клинкер по всей Европе клал и в Канаду за осб ездил и дерево обрабатывал прям бетмэн какой-то !!!!!!!!!!!!

Ваши фото поставили все на свои места. А по теме завтра сфотографирую осб после пятой заливки.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я можну тут детальніше?

Можна. Чисто візуально по щільності та якості проклейки стружки. Також стружка має бути практично однакової довжини при різній ширині. Також буває вологостійке та звичайне - тут, як правило доведеться вірити продвцю на - слово.

Ты и клинкер по всей Европе клал

Нічого не путаєте? І ще одне - Ви свині в своєму колгоспі пасли з кимось іншим, йому і тикайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав Ви заспокоїтесь......

увы, не могу назвать Вас базарной бабой :-), все таки Вы - мужчина, но сути это не меняет

 

яка по професії деревообробщик

таких деревообробныкив - на всех стройках :-), слушать и думать не умеют, прикрепить пленку - банально лень, втереть хозяину, что то, что останется от осб после пары заливок отлично пойдет на крышу - запросто

 

Держите себя в руках и смиритесь с тем, что не только Ваше мнение - правильное. Есть и другие мнения, так же из опыта.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна. Чисто візуально по щільності та якості проклейки стружки. Також стружка має бути практично однакової довжини при різній ширині. Також буває вологостійке та звичайне - тут, як правило доведеться вірити продвцю на - слово.

 

Нічого не путаєте? І ще одне - Ви свині в своєму колгоспі пасли з кимось іншим, йому і тикайте

 

Да я смотрю память у вас короткая!!! А по поводу свиней уж извольте я вам не помощник сами пасите!!!!!!:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таких деревообробныкив - на всех стройках , слушать и думать не умеют, прикрепить пленку - банально лень, втереть хозяину,

По будовах не хожу, і "хазяїв" не маю, також нікому нічого не втираю. А щоб розставити крапочки над "і" в п'ятницю чи суботу скажу працівникам щоб дістали пару листків і сфотографую.

 

Добавлено через 3 минуты

Да я смотрю память у вас короткая!!!

Це в Вас проблеми з пам'ятю. Я десь писав, що взагалі вмію мурувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А щоб розставити крапочки над "і" в п'ятницю чи суботу скажу працівникам щоб дістали пару листків і сфотографую.

супер! :rolleyes:

 

а я найду фото из своего архива

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По будовах не хожу, і "хазяїв" не маю, також нікому нічого не втираю. А щоб розставити крапочки над "і" в п'ятницю чи суботу скажу працівникам щоб дістали пару листків і сфотографую.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Це в Вас проблеми з пам'ятю. Я десь писав, що взагалі вмію мурувати?

 

Да, еще и меня учили!!!! Судя по манере общения (все умею все магу).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Jetfigter2015

даже если использовать такую чисто-грязную осб для опалубки во второй раз, то, как отметил valeriy123, будет однозначно больше тупиться инструмент. А возможно даже владелец ОСБ. Так что может потратить немножко времени и обстерлять его полиэтиленчиком.

 

А вот как всё-таки решить проблему слишком скользкой поверхности после плёнки? если к ней политку нужно будет прилепить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как всё-таки решить проблему слишком скользкой поверхности после плёнки?

грунтовка БетонКонтакт :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот как всё-таки решить проблему слишком скользкой поверхности после плёнки?

Поверхня реально гладка як скло, і грунтовка там не допоможе. При освітленні збоку аж блищить. Думаю, що прийдеться робити шорсткуватість.

 

Да, еще и меня учили!!!!

Також вирішили потролити? Прекрасно пам'ятаю ту тему, де Вам люди пояснювали, що для якісної кладки лицювальної цегли необхідне зовнішнє риштування.

Татьяна5, велике значення має час через скільки розбирається опалубка. Наприклад при вертикальному бетонувані (армопояс і тд.) знімаю на наступний день.

Змінено користувачем Jetfigter2015
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна5, великезначення має час через скільки розбирається опалубка. Наприклад при вертикальному бетонувані (армопояс і тд.) знімаю на слідуючий день.

соглашусь

у меня опалубка снимается на второй день

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якшо вже ми тут зібралися потролити всі гуртом то я також хочу додати, що велике значення має кількість води у бетоні. Особисто заливаю собі дуже-дуже густим. З пластифікатором і малою кількість води. Але можна заливати в прямому значенні цього слова :beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...