Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи звязувати фундамент жорстко з терасою?

Дипломат

Рекомендовані повідомлення

Залив стіни цоколю, тепер буду заливати монолітне перекриття. Стоїть питання чи випускати арматуру з перекриття для звязки цоколя з терасою яка буде заливатись трохи пізніше на ленточному фундаменті з моноліт. плитою зверху. Будівельники радять не звязувати жорстко будинок з терасою, мотивуючи тим що будинок дасть більшу усадку ніж тераса і радять зробити між ними невеликий зазор у вигляді пінополистиролу чи ін. Мене дещо лякає подальша обробка цього місця переходу(вічна тріщина). Що думають спеціалісти з цього приводу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене дещо лякає подальша обробка цього місця переходу(вічна тріщина). Що думають спеціалісти з цього приводу?

Щоб не було тріщини потрібно було і цоколь і терасу робити на одному суцільному фундаменті. Так як Ви вже зробили тріщина буде не залежно від Ваших подальших дій. Якщо не зв'язувати можливе відхилення незалежних конструкцій в вертикальній площині одне від одного - внизу тріщина буде тоншою, ніж зверху. Якщо зв'язати - однакова по всій довжині знизу до верху. При хороших фундаментах цей процес з часом зупиниться. А взагалі то на це впливає багато факторів і однозначної відповіді ніхто не дасть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трещины образуются от того что земля при нагревании-охлаждении двигается.И если сам фундамент заглубить больше точки промерзанияето большк 1 метра то и двигаться не должен только земля..Поетому и желателен весь фундамент делать заодно. И выведеная арматура будет частично сдерживать образование трещины.Есть смысл и сверху тоже сделать ж\б обьвязку.В месте привязки пристройки нужно заложить утеплитель и возможно оставить небольшую щель которую запаковать\затолкать\веревку или что то аналогичное.ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залив стіни цоколю, тепер буду заливати монолітне перекриття. Стоїть питання чи випускати арматуру з перекриття для звязки цоколя з терасою яка буде заливатись трохи пізніше на ленточному фундаменті з моноліт. плитою зверху. Будівельники радять не звязувати жорстко будинок з терасою, мотивуючи тим що будинок дасть більшу усадку ніж тераса і радять зробити між ними невеликий зазор у вигляді пінополистиролу чи ін. Мене дещо лякає подальша обробка цього місця переходу(вічна тріщина). Що думають спеціалісти з цього приводу?
Между фундаментом и терассой положите(закрепите) строганую планку 0,5-1см.

Заливайте пол терассы и будет выглядеть как аккуратный шов, а не "вечная трещина". Себе буду делать так же. Видел у товарища-понравилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Между фундаментом и терассой положите(закрепите) строганую планку 0,5-1см.

Заливайте пол терассы и будет выглядеть как аккуратный шов, а не "вечная трещина". Себе буду делать так же. Видел у товарища-понравилось.

Хорошая идея. А фото не могли бы выложить, как точно это выглядит у друга?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Между фундаментом и терассой положите(закрепите) строганую планку 0,5-1см.

Заливайте пол терассы и будет выглядеть как аккуратный шов, а не "вечная трещина". Себе буду делать так же. Видел у товарища-понравилось.

Мої будівельники за планку теж, проте питання - арматурою звязувати цоколь з терасою, чи не треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої будівельники за планку теж, проте питання - арматурою звязувати цоколь з терасою, чи не треба?

Нет.

Задайте себе вопрос: для чего????

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задайте себе вопрос: для чего????

Ви можете дати гарантію, що один та другий фундаменти (окремо кожен) будуть рівномірно по своїх кутах однаково просідати? Біда всіх "пристройок" - не однакова тріщина по товщині в нижній та верхній частинах. Особливо це видно на двоповерхових будівлях. Зовнішня частина фундаменту пристройки як правило всідається дещо більше. Тобто пристройка ніби то відхиляється зверху від будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проте питання - арматурою звязувати цоколь з терасою, чи не треба?

 

Я у себя буду лить один общий фундамент и под дом, и под веранду, и под крыльцо потому, что по моему проекту крыша веранды и крыльца продолжение основной крыши дома (одна плоскость).

Если у Вас крыша веранды примыкает к стене дома и не связана с основной крышей одной плоскость, то фундаменты не нужно связывать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

суть такова - связывать МОЖНО!

НО только после того как конструктор вам просчитает правильное армирование исходя из грунтов, веса здания и т.д....

а так как это затратное мероприятие, все исходят из того что - связывать НЕЛЬЗЯ )))

 

итого - не хотите, что бы потом болела голова, когда пристройка треснет по примыканию - не соединяйте, а сделайте как писали выше - шов с использование дощечки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если связывать то обязательно с термовставками. Т.к зимой связанная с домом терраса это, как выразился один прораб,- палец высунутый на улицу, как руку не грей, комфорта не будет
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня!

Я особисто не звязував з основним фундаментом ні ганок ні терасу.

Конструкції розділював деформаційним швом, 1см пінополістеролом (див. фото) притому глибина всіх фундаментів однакова.

У мене ще й до того основний дах "спускається" на терасу.

Пройшло більше року - видимих тріщин нема, далі побачимо...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...