Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кладка перестінків із цегли

Дипломат

Рекомендовані повідомлення

Хто скаже якої товщини перестінок тарифікується за м.куб. а якої за м.кв.? І як оцінюється кладка вентканалу(під димохід) в цегляних стінах товщиною 1,5 та 2 цеглини, пересів піску та перевозка цегли до стіни тачкою(приблизно 5-10м)? А то домовлялись за ціну за м.куб. цегляної кладки а зараз повилазила куча додаткових пунктів. Які адекватні ціни на сьогодні? Змінено користувачем Дипломат
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто скаже якої товщини перестінок тарифікується за м.куб. а якої за м.кв.? І як оцінюється кладка вентканалу(під димохід) в цегляних стінах товщиною 1,5 та 2 цеглини, пересів піску та перевозка цегли до стіни тачкою(приблизно 5-10м)? А то домовлялись за ціну за м.куб. цегляної кладки а зараз повилазила куча додаткових пунктів. Які адекватні ціни на сьогодні?

На думоходы и вент каналы может быть как м/п так и м3 с коф. кто как считает.

А кирпич раставте сразу краном под стенами и это вам будет дешевле.

Все доб. работы прописываются сразу за ед. работ и заранее подрядчик должен предупредить (согласовать) с заказчиком эти работы и как можно от них уйти (подать краном при разгрузке или привезти чистый песок). Какие у вас цены на кладку? И при договоре входило ли в неё все работы по устройству кирпичной стены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахували димоходи по кількості цегли навколо нього помножено на вартість кладки однієї цеглини 3грн, як на мене це занадто. А вартість кладки домовлялись про 250грн за куб, зараз нарахували по 350.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахували димоходи по кількості цегли навколо нього помножено на вартість кладки однієї цеглини 3грн, як на мене це занадто. А вартість кладки домовлялись про 250грн за куб, зараз нарахували по 350.

Если эта цена будет и на дымоходе , то это нормально. У нас выше.

Можно уменьшить, но на этажах и дымоходе ее всё равно подымут:)

Что входит в цену (какие доп работы),250 грн/м3? А то если разгружать кирпич с машины, рабочим надо бросать основную работу (кладку) и тратить время на разгрузку. Как договаривались?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нехай тоді розшифрують ті +100 грн від початкової ціни що в неї закладено,які роботи крім кладки цегли.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нехай тоді розшифрують ті +100 грн від початкової ціни що в неї закладено,які роботи крім кладки цегли.

Вы хотите чтобы ваши вентканалы и дымоходы были ровными и швы затёрты? Вот и цена, кладка ведь особенная:) И времени уходит больше и подымать над крышей надо будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хотите чтобы ваши вентканалы и дымоходы были ровными и швы затёрты? Вот и цена, кладка ведь особенная:) И времени уходит больше и подымать над крышей надо будет.

Поки що це тільки цокольний поверх, до криші ще далеко. Не впевнений що ця ж бригада буде з постійними накрутками. Розгрузка окремо оплачується.

Яка зараз актуальна ціна на кладку перестінку в одну цеглу?

 

Добавлено через 5 минут

нехай тоді розшифрують ті +100 грн від початкової ціни що в неї закладено,які роботи крім кладки цегли.

Буду з ними розмовляти, проте думаю для отримання мого замовлення зразу дали хорошу ціну а по ходу діла апетити прокинулись, захотілося більше. + як вже писав вище добавили статті - просів піску - 500грн, піднос цегли - 1000грн(Це на 14 кубів цегли), кран взяв би 350грн. Кладка каналів під каналізаційні труби - 3грн цеглина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка зараз актуальна ціна на кладку перестінку в одну цеглу?

В приделах 1грн/шт +-

 

Добавлено через 2 минуты

просів піску - 500грн, піднос цегли - 1000грн(Це на 14 кубів цегли), кран взяв би 350грн. Кладка каналів під каналізаційні труби - 3грн цеглина.

Зачем песок просеивать? Что, много в нём щебня?

Про кран ... то изначально это делается, а каналы входят в кладку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем песок просеивать? Что, много в нём щебня?

Щебня нема, пісок мій з котловану, максимум пару камінців(бувше поле), думаю простий розвод з просівом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...