Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трещины в фундаменте

Makar1

Рекомендовані повідомлення

Форумчане! Скажите какие данные нужно для понимания моей проблемы-фото, описание чего либо.Чтобы Вы подсказали как правильно сделать. Вкратце пошли трещины по всему фундаменту, дом старый литой из чего-то.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите какие данные нужно для понимания моей проблемы

Інформація про ґрунт, рівень води, матеріали з яких збудований будинок та фундамент, та фото проблемних місць. При цій інформації отримаєте якісь відповіді. Хоча це буде подібно на діагноз лікаря, встановлений пацієнту по телефону.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Jetfigter2015,

Дом купил сват. Ходил смотреть на эту проблему(хотя ничего не понимаю).Сват говорит что дом построен из щитов,между щитами набита глина(первый раз слышу о таком строительстве дома), сверху всё проштукатурено цементной штукатуркой 6-8 см. Сам дом стоит-даже не знаю как обозвать-на земле? в смысле однородный грунт похожий на почву,подвал 2 метра, спускался смотреть мож глина есть или что другое,нет-однородная чёрная масса.Фундамент-песчанник залитый раствором(куски 20х20см)где-то метр в глубину и сантиметров 60 над почвой.Воды нет(подвал сухой),метра 3-4 от дома сточная яма. Постараюсь на этой неделе поконкретней узнать может какая документация есть,и выложить фотки,снаружи и внутри,внутри дома полы отошли от стен сантиметров на 5-7 в некоторых местах,в туалете угол 1.5х1.5метра просел на 3-4 см. Ложили плитку в туалете и основание залили бетоном 20 см. может от этого, и этот угол находится на самом близком растоянии от сливной ямы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может какая документация есть,

Наскільки зрозумів - будинок старенький, тому з документації користі буде мало - вказувались тільки загальні характеристики. Здається, цей будинок просто вже "відслужив своє" виходячи з характеристик, що Ви описали. Хоча можливо я й помиляюсь - краще продемонструвати це все на місці якомусь фахівцю. Часто ремонт (реконструкція, підсилення) будинку є фінансово не вигідними порівняно з знесенням та будівництвом нового. Імхо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...