Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть яка мінвата застосовується при утепленні стіни дерев’яного будинку?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Плнаую утеплити дерев’яний будинок. Як варіант утеплення хочу порахувати утеплення мінеральною ватою. Товщина вати має бути 10 см загальна площа утеплення 200 м2. Зорієнтуйте будь ласка яку марку мінвати можна виокристовувати на утелпення дерев’яної стіни і скільки може коштувати 1 м2 такої вати.

 

Може якісь інші ваніанти утелпення дерев’яного будинку можете запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Плнаую утеплити дерев’яний будинок. Як варіант утеплення хочу порахувати утеплення мінеральною ватою. Товщина вати має бути 10 см загальна площа утеплення 200 м2. Зорієнтуйте будь ласка яку марку мінвати можна виокристовувати на утелпення дерев’яної стіни і скільки може коштувати 1 м2 такої вати.

 

Може якісь інші ваніанти утелпення дерев’яного будинку можете запропонувати?

 

Как утеплять-то?

 

1 - штукатурить

2 - "под сайдинг"

3 - облицовка кирпичем

4- ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дерев’яна стіна мінвата 10 см направляючі і блок-хаус

 

ursa П-15 100мм, 0,037 Вт/м*К - около 26 грн/м2/100мм. Как альтернатива - базальтовые плиты.

block-house.gif.4a8fcf560f8218517b779ada013953a6.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіщо гідроізоляція між ватою і стіною, і чому немає вітрозахосної плівки під блок-хайус. Запропонована вами вата це рулонна? Чи не сповзе взимку вона, може краще плитні вати використати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіщо гідроізоляція між ватою і стіною, і чому немає вітрозахосної плівки під блок-хайус. Запропонована вами вата це рулонна? Чи не сповзе взимку вона, може краще плитні вати використати?

 

Картинку в инете нашел, не заметил ошибки. Там нужен паробарьер (либо за, либо до деревянной стены). Между ватой и блок-хаусом - вентзазор и ветробарьер. Это в идеале.

 

П-15 это плиты, а не рулоны, усадки при правильном монтаже не будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІдкажіть а я кщо використовувати базальтові мінеральні плити то якої марки жорсткості потрібно брати плити у моєю варіанті з блок-хаусом. У нас в Луцьку є завод мінеральної вати РЕВЕРБЕРІ (ссылка устарела). Я дивлюсь у них теж по прайсу плита марки30 10 см тощина коштує 25,56 але чи не буде зам’яка така плита бо є жорсткіші плити від 30 до 140
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІдкажіть а я кщо використовувати базальтові мінеральні плити то якої марки жорсткості потрібно брати плити у моєю варіанті з блок-хаусом. У нас в Луцьку є завод мінеральної вати РЕВЕРБЕРІ (ссылка устарела). Я дивлюсь у них теж по прайсу плита марки30 10 см тощина коштує 25,56 але чи не буде зам’яка така плита бо є жорсткіші плити від 30 до 140

 

Я б не брав базальтову вату густиною 30, вона не для вертикальних конструкцій. А взагалі, спитайте виробника, вони повинні відповідати за свої рекомендації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто випишете що УРСА П-15 тому я подумав що може базальтова мінвата-плита жорсткістю 30 цілком би підійшла. А для порівняння URSA П-15 якому коефіцієнту жорсткості відповідає звичаної базальтової вати-плити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІдкажіть а я кщо використовувати базальтові мінеральні плити то якої марки жорсткості потрібно брати плити у моєю варіанті з блок-хаусом. У нас в Луцьку є завод мінеральної вати РЕВЕРБЕРІ (ссылка устарела). Я дивлюсь у них теж по прайсу плита марки30 10 см тощина коштує 25,56 але чи не буде зам’яка така плита бо є жорсткіші плити від 30 до 140

Згідно норм на фасад потрібно використовувати вату з густиною не меньше 150.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно норм на фасад потрібно використовувати вату з густиною не меньше 150.

 

Все вірно, але це якщо "під штукатурку". Якщо конструкція ненавантажена, там значно нижчі вимоги

 

 

 

 

просто випишете що УРСА П-15 тому я подумав що може базальтова мінвата-плита жорсткістю 30 цілком би підійшла. А для порівняння URSA П-15 якому коефіцієнту жорсткості відповідає звичаної базальтової вати-плити?

 

Ви не плутайте жорсткість та густину матеріалу. Немає прямої залежності, тим більше у матеріалів різної природи. Базальтова вата густиною 30 кг/м3 вважається "м"якою", не бачив, щоб жоден виробник рекомендував її у вертикальні конструкції. Взагалі, завжди опирайтеся на рекомендації виробника. По роботі бачив П-15 у таких конструкціях у різних регіонах, та сам працював з нею, тому і рекомендую. Якщо хочете базальт, поцікавтесь у виробника що він рекомендує, порівняйте по ціні. Удачі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А URSA П-15 це жорсткі плити чи такі ж м’які як 30-тка базальтова плита?

 

Достатньо формостабільні, щоб триматись у вертикальних конструкціях. Раджу прийти до магазину та порівняти самостійно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаходжусь в Луцьку і у нас не знайшов такого матеріалу. Скажіть а ви можете вислатив у Луцьк такий об’єм даної вати маю на увазі URSA 10 см товщиною. Площа фасаду орієнтовно 200 м2. І яка ціна буде на даний матеріал?

 

P.S. На вихідних був в місцевому Епіцентрі то там рекомендували IsoverProfi це рулонні листи мінвати розміром 1,22 метра на 6 чи 8 метрів довжини. Теж казали що проводився експеримент зашивався будинок і через декілька років дивились то дана вана не сповзла.

Ось знайшов ссилочку на такий матеріал www.isover.ua/produkty-isover/isover-profi

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаходжусь в Луцьку і у нас не знайшов такого матеріалу. Скажіть а ви можете вислатив у Луцьк такий об’єм даної вати маю на увазі URSA 10 см товщиною. Площа фасаду орієнтовно 200 м2. І яка ціна буде на даний матеріал?

 

P.S. На вихідних був в місцевому Епіцентрі то там рекомендували IsoverProfi це рулонні листи мінвати розміром 1,22 метра на 6 чи 8 метрів довжини. Теж казали що проводився експеримент зашивався будинок і через декілька років дивились то дана вана не сповзла.

Ось знайшов ссилочку на такий матеріал www.isover.ua/produkty-isover/isover-profi

 

Був у Луцьку нещодавно :) я не продаю жодних матеріалів, але знаю кого можна спитати. Пишіть у приват

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаходжусь в Луцьку і у нас не знайшов такого матеріалу. Скажіть а ви можете вислатив у Луцьк такий об’єм даної вати маю на увазі URSA 10 см товщиною. Площа фасаду орієнтовно 200 м2. І яка ціна буде на даний матеріал?

 

P.S. На вихідних був в місцевому Епіцентрі то там рекомендували IsoverProfi це рулонні листи мінвати розміром 1,22 метра на 6 чи 8 метрів довжини. Теж казали що проводився експеримент зашивався будинок і через декілька років дивились то дана вана не сповзла.

Ось знайшов ссилочку на такий матеріал www.isover.ua/produkty-isover/isover-profi

 

так чим вирішили утеплитися?будь ласка відпишіть-в мене дуже схожа ситуація(зовнішнє утеплення деревяного будинку)-цікаво почути альтернативну думку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подумав я трошки над утепленням і мабуть доведеться утеплюватись мінватою 10 см + вітрозахисна плівка + вініловий сайдинг. Із сайдингом ще не визначився. Підкажіть нормальних виробників і продавців. Потрібно орієнтовно 200 м2. Знаходжусь в Луцьку.

 

P.S. Кажуть Royal непоганий сайдинг робить, які ще варінати можут бути. Цікавить щоб нормальне співвідношення ціни/якосіт було. У мене один великий фасад на південний бік виходить тому мабуть не варто ризикувати найдешевшими сайдингами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є варіант утеплитись просто обкласти дерев’яний будинок газоблоком 10 або 12 см. Вроді як і паропропускна здатність майже як у дерева і тепліший за цеглу в 2 рази. Що скажете?

 

Про мінвату то дружина не дуже схвалює все таки хімія смоли дихальні шляхи забивати може. Я тут випадково натрапив на ролик де розповідається про те як житлові будинки утеплили мінватою і як потім мешканці жалілись на таке утеплення www.youtube.com/watch?v=U1uCEUrWu7M. Спочатку подумав що то якийсь антирекламний ролик але потім додивився до кінця ні просто журналістький матеріал зроблений на гостру тему.

 

То може все таки газоблоком 12 см та й по всьому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумався над варіантом утеплення ековатою або Юнізолом. Дороговато виходить але вроді як окрім борної кислови вроді як нічого іншому нема виділятись
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будет набиваться деревянный каркас и материал будет находится в ограждающей конструкции, то самый оптимальный вариант на мой взгляд это базальтовый утеплитель - Paroc UNS 37, gool.com.ua/p12046995-uteplitel-bazaltovyj-paroc.html, относительно не дорогой, хорошо держит форму, не даёт усадку. Опять же повторюсь - это в условиях ограждающей конструкции.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...