Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка ефективність магнітних фільтрів розмагнічувачів?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є ефект від використання магнітних фільтрів розмагнічувачів. Типу вони ставляться перед приладати які мають тени. Продавці кажуть що на тенах буде менше накипу. Скажіть яка реальна користь від використання таких магнітних фільрів і як вони впливають на питну воду?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є ефект від використання магнітних фільтрів розмагнічувачів. Типу вони ставляться перед приладати які мають тени. Продавці кажуть що на тенах буде менше накипу. Скажіть яка реальна користь від використання таких магнітних фільрів і як вони впливають на питну воду?

 

Польза есть при условии, что установлен прибор непосредственно перед водогреем и при условии, что температура нагрева не будет выше 80 градусов. Жесткость воды тоже нужно учитыаать, если она на срдних уровнях, до 5, то эффект от использования будет, а если больше 10, то нет смысла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що означає встановлений безпосередньо пере приладом. Якщо у мене від фільтра до бойлера по трубах буде 3 метри то є користь від такого приладу. І чому якщо далі ставити скажімо а вході всього трубопрооду то користі не буде?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магнітні пом'якшувачі води - це дуже старий лохотрон. Навіть в радянські часи накал ідіотії був такий, що тільки авторитет академіків не давав розповзатися цій дурості на державному рівні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо помякшення води то я не вкурсі там здається використовуються колби\солі і тд а магніт тільки щоб не було накипу на тенах. Солі нікуди з води не діваються. Тобто для себе я так зрозумів що магнітний фільтр ставити треба полюбому а от коли погано миється голова чи скажімо погано відпираються речі в пральці тоді мабуть треба ставити помякшувачі води які йдуть у вигляді колб в які засипаються солі або сталяться відповідн картріджи.

 

Скажіть мене правильний хід думок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо помякшення води то я не вкурсі там здається використовуються колби\солі і тд а магніт тільки щоб не було накипу на тенах. Солі нікуди з води не діваються. Тобто для себе я так зрозумів що магнітний фільтр ставити треба полюбому а от коли погано миється голова чи скажімо погано відпираються речі в пральці тоді мабуть треба ставити помякшувачі води які йдуть у вигляді колб в які засипаються солі або сталяться відповідн картріджи.

 

Скажіть мене правильний хід думок?

Вы начинаете не стой стороны, прежде всего нужно понять с чем бороться, что и как защитить.

Все ваши рассуждения гипотетические.

Сделайте анализ пробы воды, дайте тех. задание и специалисты предложат вам несколько вариантов решений проблемы, на выбор.

 

Добавлено через 2 минуты

А що означає встановлений безпосередньо пере приладом. Якщо у мене від фільтра до бойлера по трубах буде 3 метри то є користь від такого приладу. І чому якщо далі ставити скажімо а вході всього трубопрооду то користі не буде?

Это означает поближе к водонагревательному прибору, который хотите защитить.

Эффект кратковременный.

Польза будет части трубопровода, вы защитите трубу от возможных в ней отложений, чем не польза?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Как-то попалась мне статья по поводу магнитной обработки, если вспомню, где читал, размещу тут.Если, конечно, есть желающие с ней ознакомиться.В статье поминался член Политбюро ЦК КПСС Долгих, бывший аспирантом у Классена, так этот Классен как раз изучал магнитную обработку.Долгих, в качестве благодарности к своему руководителю по написанию диссера, взялся лоббировать эту методику.Это лишь версия, хотя, похоже на правду)Лично мой опыт магнитной обработк ине убедил меня в его эффективности.Помню. в моей киевэнерговской молодости, часто посещал СЭВСы.Там стояли узлы магнитной обработки на холодной воде.Бойлера всё равно приходилось чистить.Как по мне :лучше двух ступеней при выходе до 50 мкг-экв/л - ничего от накипи лучше нет)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є ефект від використання магнітних фільтрів розмагнічувачів. Типу вони ставляться перед приладати які мають тени. Продавці кажуть що на тенах буде менше накипу. Скажіть яка реальна користь від використання таких магнітних фільрів і як вони впливають на питну воду?

 

канешно есть можна еще и перед бензонасосом ставить бензик економит и соляру :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Мені сьогодні авторитетно заявили, що магнітний фільтр має стояти безпосередньо перед приладом (дослівно - "максимум за 1 метр" :) ), а в мене - на вході води у будинок (3/4" Aquamax XCAL). В інакшому випадку фільтр не діє (вода розмагнічується?). В інструкціях в мережі жодної інформації не знайшов...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...