Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Переход фундамента

urikesh

Рекомендовані повідомлення

Нужен совет чем обработать переход между фундаментами.Тоесть залил фундамент теперь его нужно поднять зальть на верх.Чем обработать переход. Между заливкой прошёл месяц.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова очевидно про цоколь. Нічим не обробляйте. Можна додати гідроізолюючу добавку в бетон (необов’язково)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело в том что залили часть фундамента с миксера и до уровня земли нехватило несколько кубов.Теперьопять буду заказывать бетон и доливать в опалубку.За месяц там и пыль и песка ветер надул.Мне говорили что нада чемто пролить а чем не уточнили.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело в том что залили часть фундамента с миксера и до уровня земли нехватило несколько кубов.Теперьопять буду заказывать бетон и доливать в опалубку.За месяц там и пыль и песка ветер надул.Мне говорили что нада чемто пролить а чем не уточнили.

 

ничем не надо , уберите мусор , подметите , и заливайте , желательно чтоб бетон смыл остатки песка .... можете помыть если с руки , но вы там скорее устроите болото и только ухудшите ситуацию .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до уровня земли нехватило несколько кубов.Теперьопять буду заказывать бетон и доливать в опалубку.За месяц

Ну, якщо з таким понтом то проливання до спини - треба було зразу лити цілим. Шукайте якусь хімію і вірте в панацею - навіщо тоді там моноліт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...