Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

2-13_ІІ-х поверховий житловий будинок

Tarras

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шановні форумчани. В даній вітці я розкажу про етапи будівництва двохповерхового житлового будинку. Також розповім про різні технологічні моменти і особливості будівництва цього будинку.

Моя роль в цьому процесі:

-Проектування

-Організація будівельного процесу

-Контроль якості будівництва

 

І так короткі дані про майбутню будівлю:

-два повноцінні поверхи

-Холодне горище

-Підвальні приміщення відсутні

-Габарити 10,8х8,9м

-Загальна площа будинку - 142,85м.кв.

 

Особливість ділянки в тому, що проїзд на неї всього 2-2,5м і об'єкт будівництва знаходиться в глибині ділянки. Цей фактор необхідно врахувати при складанні кошторисної документації, поскільки будуть витрати на транспортування матеріалів безпосередньо по ділянці до об'єкту.

0_be7fa_ee667e03_XXXL.jpg

0_be7ed_544aa4af_XXL.jpg

0_be7ee_2735c507_XXL.jpg

0_be7eb_a8dd9e4b_XXL.jpg

0_be7ec_403f59b8_XXL.jpg

 

Добавлено через 11 минут

Приблизна місце розташування майбутнього будинку

0_be7fb_4693b8a_XXXL.jpg

 

Добавлено через 16 минут

Конструкція стіни спочатку планувалась слідуюча:

-фасадна цегла 65х65х250мм

-Перліт-100мм

-Повнотіла цегла 120х65х250мм

 

Після внесення деяких незначних змін:

-фасадна цегла 65х65х250мм

-Перліт-100мм

-Цегла 2НФ 120х138х250мм

 

Перекриття над першим поверхом-ТЕРІВА

Перекриття над 2-м поверхом по деревяних балках 50х200мм(Н)

Перегородки 120мм з повнотілої цегли.

Фундамент монолітний стрічковий

Армування фундаменту - арматура д.10мм

Підлога першого поверху - по грунту

 

На схемі показана розкладка повнотілої цегли, різниця від 2НФ всього по висоті цеглини, якщо говорити тільки про геометричні дані.

0_be7fd_b6135ddc_XXL.jpg

 

Продовження схеми, не помістилось все на одне фото.

0_be7fc_9878a08e_XXXL.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересные КАРТИНКИ. Перекрытие чердака без пленок-шмонок, а ОСБ, практично и красиво как я раньше не догадался...

Пол по грунту. И все? А теплый пол, практикуете?

ЭППС от фундамента 50мм и под стяжку 100мм. Прям масло-маслянное(на мой аматорский взгляд), это инициатива клиента или все таки есть экономический эффект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пол по грунту. И все? А теплый пол, практикуете?

ЭППС от фундамента 50мм и под стяжку 100мм. Прям масло-маслянное(на мой аматорский взгляд), это инициатива клиента или все таки есть экономический эффект?

 

Теплу підлогу практикую, але це по бажанні замовника. Що стосовно "масла масляного" то я б так не сказав, кожен із утеплювачів відіграє свою роль і собі я буду робити саме так. Просто в нас (в Україні) не привикли мені здаєтьс до деталей нових технологій і засобів захисту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто в нас (в Україні) не привикли мені здаєтьс до деталей нових технологій і засобів захисту.

на западе население газ по 400у.е куб покупает, через пол не такой уж и большой процент теплопотерь(в общем пироге стены, перекрытие, окна) т.е если "переутеплить" экономический эффект можно ждать 10-20 лет, но хуже точно не будет.

На картинке 50мм ЭППС зарыт в землю, а на надземной части 30мм ЭППС логика Украинца говорит, что наоборот блобы теплее.

 

По перекрытию второго и чердака: досмотрелся к пирогу, нашел гидроизоляцию над ватой под осб, Это мембрана я так понимаю? Тогда может и снизу паробарьер не помешает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На картинке 50мм ЭППС зарыт в землю, а на надземной части 30мм ЭППС логика Украинца говорит, что наоборот блобы теплее.

При этом та же логика подсказывает, что всего 30мм ЭППС будет защищать пол и низ стен от промерзания... Весьма странное решение... Заказчик в курсе, что у него по периметру дома огромный мост холода?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При этом та же логика подсказывает, что всего 30мм ЭППС будет защищать пол и низ стен от промерзания... Весьма странное решение... Заказчик в курсе, что у него по периметру дома огромный мост холода?

 

А ви тільки еппс рахуєте? А інший матеріал?

Бетон+50мм еппс

Пустотіла цегла-120мм+30еппс+повнотіла 250мм

 

Пора***те теплопровідність двох сендвічів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви тільки еппс рахуєте? А інший матеріал?

Бетон+50мм еппс

Пустотіла цегла-120мм+30еппс+повнотіла 250мм

 

Пора***те теплопровідність двох сендвічів

а как насчет сравнить теплопроводность с 100мм перлита, который идет выше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как насчет сравнить теплопроводность с 100мм перлита, который идет выше?

 

Можна порівнювати що завгодно з чим завгодно, але чи правильні такі порівняння будуть!

Стіне де перліт експлуатується в "чистих" умовах

Фундамент взаємодіє із грунтом

Цоколь взаємодіє із зворотньою засипкою

 

Що конкретно Вам не подобається і дайте своє рішення, як Ви це бачите і як на Вашу думку буде правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що конкретно Вам не подобається

 

мне не нравится, что холод будет заходить через зону, где меньше всего утеплителя...

 

а правильнее было бы увеличить толщину утеплителя, чтобы зона была закрыта равномерно со стенами или полом

Untitled.jpg.968f57091e1d08bfb53f39b3e49607b7.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне не нравится, что холод будет заходить через зону, где меньше всего утеплителя...

 

а правильнее было бы увеличить толщину утеплителя, чтобы зона была закрыта равномерно со стенами или полом

Я Вас зрозумів. Якщо припустити що цоколь в нас як і стіна експлуатується одинаково, і порівняти їх між собою, то стіна на приблизно 30-40% меньш теплопровідна ніж цоколь, але як би я виконав всю стіну по конструкції цоколя, то цього булоб достатньо для нормальної експлуатації приміщення.

Сама стіна спочатку планувалась із повнотілої цегли а не 2НФ, та в процесі були внесені зміни Замовником, а товщина перліту була дана мені по ТЗ. Тому цей перепад в районі плінтуса є абсолютно не критичним. Якщо є такі випадки що конструкція цоколя не підходить по ТПП то я зазвичай стараюсь підняти утеплювач підлоги вище цоколя, в даному ж випадку це не обовязково.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перекрытию второго и чердака: досмотрелся к пирогу, нашел гидроизоляцию над ватой под осб, Это мембрана я так понимаю? Тогда может и снизу паробарьер не помешает?

Тарас, как Вы считаете нижний лист ОСБ-3 8мм может служить паробарьером. Хотя бы в "сухих" помещениях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарас, как Вы считаете нижний лист ОСБ-3 8мм может служить паробарьером. Хотя бы в "сухих" помещениях?

 

На схемі показана пароізоляція, просто я її забув вписати в список. Пароізоляція потрібна в любому випадку. А замість ОСБ зі сторони приміщення рекомендую замінити на фанеру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...