Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електро котел!

SPAIN

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня! Є в мене таке питання хочу вашої поради! Планую в будинку ставити твердопаливний піролізний котел Viessmann Vitoligno 100-S 25Квт:smile::smile: і планую використовувати його тільки зимою для отоплення радіаторів теплої підлоги і теплої води для купання і всього решту! Але хочу поставити ше електро котел якої потужності незнаю але тільки для підігріву води літом для купання і миття посуду! Чи можливо так зробити Поставити якись бойлер чи ТА незнаю в тому не сильно розбераюсь! Газу нема і непланую бо його провести і підключити а ше апартура попадеться мені в нормальну суму тим більше газ дорожчає! Питання: Чи можливо це зробитиі чи дорого обійдеться користування таким котлом ! Може хтось вже попадав в похожу ситуацію підскажіть і дайте пораду!Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня! Є в мене таке питання хочу вашої поради! Планую в будинку ставити твердопаливний піролізний котел Viessmann Vitoligno 100-S 25Квт:smile::smile: і планую використовувати його тільки зимою для отоплення радіаторів теплої підлоги і теплої води для купання і всього решту! Але хочу поставити ше електро котел якої потужності незнаю але тільки для підігріву води літом для купання і миття посуду! Чи можливо так зробити Поставити якись бойлер чи ТА незнаю в тому не сильно розбераюсь! Газу нема і непланую бо його провести і підключити а ше апартура попадеться мені в нормальну суму тим більше газ дорожчає! Питання: Чи можливо це зробитиі чи дорого обійдеться користування таким котлом ! Може хтось вже попадав в похожу ситуацію підскажіть і дайте пораду!Дякую.

А не лучше поставить например такой котел как основной, кстати он закроет вопрос приготовления ГВС в летний период, а как резервный электрический можно, только подскажите сколько электричества у Вас есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

електро котел якої потужності незнаю але тільки для підігріву води літом для купання і миття посуду!

До ТТ котла у Вас буде в будь якому випадку йти буферна ємність. От у цю ємність пос тавте ТЕН з терморегулятором -і буде Вам щастя( навіщо окрему систему ?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До ТТ котла у Вас буде в будь якому випадку йти буферна ємність. От у цю ємність пос тавте ТЕН з терморегулятором -і буде Вам щастя( навіщо окрему систему ?)

 

можна уточнити! Я ставлю котел і до нього в комплект іде буферна ємкість?:D Чи я її маю окремо купити ? І потім ставлю тент з терморегулятором і буду мати теплу воду так?:smile:) А який іменно тент він береться до оєму буферної ємкості чи до фірми котла?!) Поясніть будь ласка!) Дякую! А на рахунок світла я незнаю шо і як я з цією темою перший раз зустрівся тут на форумі!):oops:

 

І ще таке питання ТЕНТ багато тягне світла?) І маленький електрокотел мені обовязково в обвязку з ТТ котлом для резерву на квт4-5 так!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи я її маю окремо купити ?

Маете окремо купити,або жити біля котла постійно контролючючи температуру й тиск у системі.

я незнаю шо і як я з цією темою перший раз зустрівся тут на форумі!)

Ви навіть не знаєте який автомат у Вас на вході стоїть??

І ще таке питання ТЕНТ багато тягне світла?)

Хочте буде тягнути 1кВт\г. А хочте поставте блок ТЕН на 24кВт або більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До ТТ котла у Вас буде в будь якому випадку йти буферна ємність. От у цю ємність пос тавте ТЕН з терморегулятором -і буде Вам щастя( навіщо окрему систему ?)

 

Маете окремо купити,або жити біля котла постійно контролючючи температуру й тиск у системі.

 

Ви навіть не знаєте який автомат у Вас на вході стоїть??

 

Хочте буде тягнути 1кВт\г. А хочте поставте блок ТЕН на 24кВт або більше.

 

Світла просто ше нема !Але буде а світло буде думаю 380в!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Світла просто ше нема !Але буде а світло буде думаю 380в!

З напругою розібрались, а потужність мережі яка??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З напругою розібрались, а потужність мережі яка??

 

Чесно сказати незнаю неуточняв! Я зараз дуже далеко від свого дому) Тай в електриці я розбираюсь "Як вовк на звіздах":D:D !!! Потужність це скільки Квт в місяць?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно сказати незнаю неуточняв! Я зараз дуже далеко від свого дому) Тай в електриці я розбираюсь "Як вовк на звіздах":D:D !!! Потужність це скільки Квт в місяць?

 

..это скольки Амперный у Вас автомат на вводе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно сказати незнаю неуточняв! Я зараз дуже далеко від свого дому) Тай в електриці я розбираюсь "Як вовк на звіздах" !!! Потужність це скільки Квт в місяць?

uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%9E%D0%BC%D0%B0 6 класс общеобразовательной школы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...