Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Viessmann Vitoligno 100-S 25

SPAIN

Рекомендовані повідомлення

Viessmann Vitoligno 100-S 25

 

що собою представляє цей котел і чи вартр брати саме цю фірму може є ще достойні з похожими хаактеристиками ! може хтось має такий розкажіть плюси і мінуси! Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що собою представляє цей котел і чи вартр брати саме цю фірму може є ще достойні з похожими хаактеристиками ! може хтось має такий розкажіть плюси і мінуси! Дякую.

Самє цю -зовсім не обовїязково... Поперше -зверніться до сервісних установ у Вашому місті- які котли вони зможуть взяти на обслуговування і підтримку гарантії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самє цю -зовсім не обовїязково... Поперше -зверніться до сервісних установ у Вашому місті- які котли вони зможуть взяти на обслуговування і підтримку гарантії.

 

я обвязково звернусь до сервіних установ але хотілося знати назви достойнх і надійних фірм щоб нетратити ітак дорогоцінний час!:D

на форумах так і ніхто недав ясної відповіді. Думки людей розділяються.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, в этом диапазоне мощностей и Атмосы неплохие...

 

Где локально эта цацка будет стоять? Уж не в солнечных Карпатах ли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, в этом диапазоне мощностей и Атмосы неплохие...

 

Где локально эта цацка будет стоять? Уж не в солнечных Карпатах ли?

 

10 км від Львова! В сонячних Карпатах стоїть стара добра піч і її там хватає!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дрова надо лиственные и весьма сухие.... Ну и обвязка, конечно, не ограничится одним котлом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дрова надо лиственные и весьма сухие.... Ну и обвязка, конечно, не ограничится одним котлом.

 

Ну постараємся дістати листяні.А хвойні породи погано впливають на роботу котла?Ну то понятно до нього планується привязати електро котел ну і всі прибамбаси. тепло я люблю на ньому економити небуду але й лишнього ставити нехочу!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы создали две темы, которые вроде как об одном и том же, но разными словами ...

 

Совет один - найдите себе монтажника , который придумает концепцию работы и свяжет это всё железо в общую кучу.

 

на форумах так і ніхто недав ясної відповіді. Думки людей розділяються.

 

И не дадут. Все решения такого рода " хочу то, что-то похожее на такое" всегда мультивариантны.

Для одного дома этот витолигно будет сказочно удобным, для другого - адом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думки людей розділяються.

Дивіться котел по параметрах камери: щоб полінце потовще да по длініше можна було всунути. Щоб спокіно більш-менш вологу деревину "переварював"...

Atmos

Viadrus U...D

Protherm Capibara

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...