Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Второй этаж на чердаке!

mralex666

Рекомендовані повідомлення

У меня квартира на последнем этаже с шатровой крышей. Хочу сделать себе второй этаж. Кто знает в каких службах надо это все согласовать? И кто такое может сделать качественно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

торой этаж на чердаке!

ось саме це і є спільною власністю жильців будинку , так як і підвал і сходові клітки і ліфт .

У вас ОСББ чи ЖЕК ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СУБ - Спілка Українських Бомжів ? вибачте , а шо це таке ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Служба управлiння будинкiв.

тобто це комуальна структура , тіпа ЖЕК ? Якщо так ,, то тоді ваш будинок перебуває у них на балансі і теоретично вони можуть надати вам в оренду частину горища через управління комунальною власністю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. А дальше как? Меня интересует не просто оренда а полная приватизация. Хочу сделать и жить там. Что бы через месяц никто не пришел и сказал мол оренда закончилась досвидос
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чердак это помещение совместного пользования жилого многоквартирного дома, поэтому сначала нужно получить разрешения у эксплуатирующей организации.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно получить согласие всех жильцов с первого по последний сначала...и узаконить можно пока только через Гаск...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно гарно вивчити ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду " , на сьгодняшній день балансоутримувачами ( і розпорядниками) є тіпа ЖЕКі , до створення ОСББ , я не говорю про житлові кооперативи . В Акаадемгородку, тех поверх по такій схемі віддали людині , ну а потім - невід"ємні поліпшення, викуп і . вуаля ...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
У меня квартира на последнем этаже с шатровой крышей. Хочу сделать себе второй этаж. Кто знает в каких службах надо это все согласовать?

Попалась интересная статья на тему ремонта последних этажей stroyblog.kiev.ua/kvartira-cherdak/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...