Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

тт котел Отавва КТ-30

byruy1

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні бачив у сусіда тт котел Отавва КТ-30. Точна копія Дакону дор 32. Сусід на нього не жаліється. Хтось ще користується такими котлами. відгукніться і висловіть свої враження від цих котлів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

А яка в сусіда площа, чим топить?

Сам дивився в сторону Dakon DOR та OPOP H424. натрапив на Отавву - зацкавив наш виробник і, відповідно, ціна. На жаль, дуже мало інформації про них.

Є газове опалення, електроопалення. Але хочу щоб газ та ел.енергія були не основними, а резервними джерелами тепла.

 

Добавлено через 26 минут

Да, сам планую топити дровами та відходами. Вугілля в наших краях немає, тим більше в теперішній час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка в сусіда площа, чим топить?

Сам дивився в сторону Dakon DOR та OPOP H424. натрапив на Отавву - зацкавив наш виробник і, відповідно, ціна. На жаль, дуже мало інформації про них.

Є газове опалення, електроопалення. Але хочу щоб газ та ел.енергія були не основними, а резервними джерелами тепла.

 

Добавлено через 26 минут

Да, сам планую топити дровами та відходами. Вугілля в наших краях немає, тим більше в теперішній час.

 

Он и есть угольный котёл.Именно угольный!Кстати,те выше рассматриваемые,тоже угольные шахтники,а Вам нужен дровянной шахтник,пиролизник или свечка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що відгукнулися!

В перспективі (літом) буде добавлено до системи ТА (думаю, 1,5-2 м.куб, місце дозволяє, під котельню виділена окрема кімната майже 3*4 м).

Тому довготривале (8-12 годин) горіння в принципі не цікавить.

Є 2 поверхи, площа опалювальна приблизно 170 м. кв., висота до 2,50 м.

Будинок утеплений непогано: до -10 взимку електрокотел 9 кВт вночі постійно не гріє, відсотків 30 часу ТЕНи відключені.

Теоретично вистачить котла 18-20 кВт, хочу встановити 24-25 кВт (розрахунок на ТА).

Має право на життя ця задумка з цим котлом?

 

Добавлено через 3 минуты

Калвіс чи стропуву все-рівно зараз не потягну (он як валюта скакнула сьогодні, що буде через тиждень - невідомо).

А недорогий вітчизняний на цю зиму можна. Влітку буде добавлений ТА з нержавійки саморобний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що відгукнулися!

В перспективі (літом) буде добавлено до системи ТА (думаю, 1,5-2 м.куб, місце дозволяє, під котельню виділена окрема кімната майже 3*4 м).

Тому довготривале (8-12 годин) горіння в принципі не цікавить.

Є 2 поверхи, площа опалювальна приблизно 170 м. кв., висота до 2,50 м.

Будинок утеплений непогано: до -10 взимку електрокотел 9 кВт вночі постійно не гріє, відсотків 30 часу ТЕНи відключені.

Теоретично вистачить котла 18-20 кВт, хочу встановити 24-25 кВт (розрахунок на ТА).

Має право на життя ця задумка з цим котлом?

 

Добавлено через 3 минуты

Калвіс чи стропуву все-рівно зараз не потягну (он як валюта скакнула сьогодні, що буде через тиждень - невідомо).

А недорогий вітчизняний на цю зиму можна. Влітку буде добавлений ТА з нержавійки саморобний.

 

В угольные шахтники,дрова вобще не влазят и их указанная мощность,это мощность на угле,на дровах 2раза меньше,хотя пишут,что потеря %20 от угольной мощности.Мощность котла,нужно расчитывать так,чтоб он за одну закладку нагревал ТА.Если ТА два куба,то котёл должен быть с топкой около 200л.Калвис дорого,берите СТС.Он и без ТА нормально справится.Вобщем при выборе котла,обрвщайте внимание,под что он заточен.У угольных топки маленькие,а у дровянных в два раза больше,при одной и той же указанной мощности.Сравните литраж топок Калвиса и Оттавы,взяв оба котла,по 16квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...