Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЭППС

mavriciy

Рекомендовані повідомлення

Интересует закупка xps 100мм.Прочность на сжатие при 10% деформации не менее 0.3мПа

 

основание (плоские части) 77,67 м2

периметр (вертикальные части 9,08 м2

призма (наклонные части) 26,32 м2

итого XPS (+10%) 124,38 м2

12,4 м3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С ума сойти, жене с Вами, наверно, не скучно!

Могу предложить:

Технониколь Карбон - 1020 грн./куб

Пеноборд - 1050 грн./куб

Экстраплекс - 980 грн./куб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С ума сойти, жене с Вами, наверно, не скучно!

Могу предложить:

Технониколь Карбон - 1020 грн./куб

Пеноборд - 1050 грн./куб

Экстраплекс - 980 грн./куб

 

Прочность на сжатие при 10% линейной деформации, кПа ? Что вы предлагаете?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочность на сжатие при 10% линейной деформации, кПа ? Что вы предлагаете?:D

 

Кроме Технониколь, сложно найти производителя, у которого есть в ассортименте толщина ЭППС 100 мм.

 

У Технониколь прочность на сжатие при 10% деформации не менее 250 кПа. Цена в личке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пеноп.пл. (118*58*10см)/0,06844 м3 4 шт в уп Carbon Eco 281грн/упак

 

Carbon PROF 400 Г4 пеноп.пл.118*58*10см/0.27376/4шт/уп 285грн/упак

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не трудно поделитесь, откуда требование 0,3МПа?

Спасибо.

 

Хотя и материал тоже в общем-то могу предложить по лучшей цене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не трудно поделитесь, откуда требование 0,3МПа?

Расчет конструктора.

 

Пеноп.пл. (118*58*10см)/0,06844 м3 4 шт в уп Carbon Eco 281грн/упак

 

Carbon PROF 400 Г4 пеноп.пл.118*58*10см/0.27376/4шт/уп 285грн/упак

Спасибо, но я ориентируюсь в гривне за метр кубический.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mavriciy! Крім вказаної Вами вимоги до ЕППС також дуже важливі точні геометричні розміри листів. Щоб не було впадин до 0,5см посередині листа і точність виконання кромки. Кормка буває з 4 сторін листа, тільки з 2-х довших сторін, або її взагалі не має. Це також потрібно уточнити у продавців. Також бажано, щоб при стикуванні листів не було великих зазорів.

Маю певний досвід роботи з ЕППС. Коли купував собі (для УШП), то не звернув увагу на вищенаведені факти, після чого жалкував, оскільки геометрія листів була м'ягко кажучи не дуже, зате ціна менша. Якби зараз довелось купувати, обов'язково особисто пересвідчився б в якості геометричних розмірів. Щільність 1м3 ЕППС повинна бути не меншою за 30 кг/м3. Для порівняння можна зважити лист або пачку листів на звичайній побутовій вазі і перерахувати отриману вагу на 1м3.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mavriciy! Крім вказаної Вами вимоги до ЕППС також дуже важливі точні геометричні розміри листів. Щоб не було впадин до 0,5см посередині листа і точність виконання кромки. Кормка буває з 4 сторін листа, тільки з 2-х довших сторін, або її взагалі не має. Це також потрібно уточнити у продавців. Також бажано, щоб при стикуванні листів не було великих зазорів.

Маю певний досвід роботи з ЕППС. Коли купував собі (для УШП), то не звернув увагу на вищенаведені факти, після чого жалкував, оскільки геометрія листів була м'ягко кажучи не дуже, зате ціна менша. Якби зараз довелось купувати, обов'язково особисто пересвідчився б в якості геометричних розмірів. Щільність 1м3 ЕППС повинна бути не меншою за 30 кг/м3. Для порівняння можна зважити лист або пачку листів на звичайній побутовій вазі і перерахувати отриману вагу на 1м3.

Не пишите того, в чем не разбираетесь. В первую очередь относительно плотности.

 

Расчет конструктора.

Рассчет конструктора это здорово, но это как раз и интересно - в какой конструкции требование к прочности утеплителя 30 тонн на кв.м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пишите того, в чем не разбираетесь.

Я написав якраз те, в чому розбираюсь, бо купував велику партію ЕППС і геометрія листів бажала б бути кращою. Автор теми нехай сам робить висновки.

В первую очередь относительно плотности.

А що: густина ЕППС в якихось інших одиницях вимірюється?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассчет конструктора это здорово, но это как раз и интересно - в какой конструкции требование к прочности утеплителя 30 тонн на кв.м

Это фундамент ТМ Призма))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Я написав якраз те, в чому розбираюсь, бо купував велику партію ЕППС і геометрія листів бажала б бути кращою. Автор теми нехай сам робить висновки.

 

А що: густина ЕППС в якихось інших одиницях вимірюється?

 

Не думаю, что ваша партия сможет меня удивить :)

 

Плотность ХПС влияет на его прочность, но не определяет ее. Там очень много факторов как то: сырье, рецептура, структура...

Плотность - это как раз площадка для манипуляции с сознанием покупателя продавцами не очень качественного материала.

Хотя часто даже не качественного материала достаточно для выполнения функций, на него возложенных конструктивом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...