Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам Chevrolet Lacetti CDX 2005 9600уе

Shurkinn

Рекомендовані повідомлення

Автомобиль свой, я хозяин с 2008г. 1,8, АКПП, климат-контроль, тонирован, сигн.,АБС,музыка,подогрев и эл.привод зеркал,ц.з, полный эл.пакет, чехлы, защита двигателя,корыто в багажнике, обесшумлена полностью, литые диски 5 шт, комплект резины: зим + лето новая, на запаске зимняя (вся 195 60 15).Авто обслужено. пробег ее реальный. Масло, фильтра менялись на 151тыс., грм и тд поменяно раньше. заменена прокладка кл. крышки(с кольцами по уму), воздушный патрубок, новые торм диски и колодки, про все есть записи .Все регулярно по регламенту. машина семейная, любимая. большой багажник, пол двойной, много ниш.салон не потертый, руль регулир. по высоте и по вылету,новое лобовое, защита двигателя.... ОБМЕН НЕ ПРЕДЛАГАТЬ. ТОЛЬКО ПРОДАЖА со снятием с учета. (авто к продаже не готовилось, фото немытой машины)

больше фото : auto.ria.ua/auto_chevrolet_lacetti_12412381.html

Цена 9600уе

Авто в Киеве

Александр 063 567 62 69

IMG_7986.thumb.JPG.5e03c751f86f925af49d1ddfc19097b9.JPG

IMG_7974.thumb.JPG.6270b35a1592af5a0ef0ee8ca1a233fd.JPG

IMG_7976.thumb.jpg.4a6471078d4b47b3355e1d4821eacd3c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опустите ценник на 2000$, и машина реально сможет попытаться найти нового хозяина, готового даже смирится с расходом в 14 л/100км.

Предложите ее лутше здесь - lacetti.com.ua/ipb/index.php?showforum=102 . Там больше шансов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опустите ценник на 2000$, и машина реально сможет попытаться найти нового хозяина, готового даже смирится с расходом в 14 л/100км.

Предложите ее лутше здесь - lacetti.com.ua/ipb/index.php?showforum=102 . Там больше шансов.

 

В мене таке авто.

Горючки їсть більше ніж Ви вказали, тому я собі одразу поставив газ. Але це додаткова витрата в шість тисяч грн.

В експлуатації надійне й неважке для кармана авто. Після попереднього пежо 406 я став в двічі ато й втричі менше витрачати коштів на утримування машини.

Ціна можливо й адекватна.

Я за свою точно такуз віддав пів року тому 10 300.

Але в мене два комплекта литих дисків з літньо та зимовою гумою, дуже дорога музика і пробіг був на момент покупки 94000 км, підтверджений всіми відмітками в сервісній книзі. Такщо якщо стан авто хорошийто ціна адекватна. А все те що продають на одну-дві тисячі дешевше, то вибачте за слово лайно а не машини. Я в пошуках своєї два місяці їздив і в гарному стані нічого не знайшов, а за 10300 придбав в відмінному стані - жодної фарбованої деталі, підтвердив прилад та маляри і при цьому лише пара легеньких царапинок не до металу та одна ледь помітна примятість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...