Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

нужен культиватор,посоветуйте...

assist

Рекомендовані повідомлення

посоветуйте культиватор для обработки до 5 соток земли,можно китаец но хороший...спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Культиватор нужен только для культивации или же и для окучивания и копания а так же пахоты?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Хочу поділитися своїм вибором культиватора. Ділянка у мене в 6 соток, але вручну рабатать вже не те здоров'я, в минулому році сусід по дачі придбав собі культиватор, я подивився і вирішив зібрати грошенят і

придбати собі таку техніку, тому вона реально полегшує працю, багато переглянув всіх марок, але зупинився на фірмі Daewoo, купував в цьому році на ось цьому сайті: daewoo-sales.com.ua/kultivatory брав бензиновий, працює відмінно, хоча спочатку треба було зрозуміти як їм правильно управляти, пристосувався і справа пішла. Тепер ось думаю як я раніше жив без цієї техніки, стільки часу і сил економить, не кажучи про здоров'я. Так що рекомендую цю фірму, перевірено, працює добре, потужний і якісно зроблений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я осенью в Новой линии купил Олео-Мак-180R.

Не китаец:). Что могу сказать.

6л.с., культивирует почву как зверь (но не целину).

Целину не берет, ни плугом ни фрезами. Так что первый раз пырей прийдется прокопать ручками, зато потом жизнь облегчает здорово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше брать мощнее и тот, который сам едет, а не закапывается. У меня есть Хускварна, качество так себе, один раз уже был в ремонте, вал лопнул. Вот сейчас пружинки на карбюраторе менять надо и смазка из под сальника прет. А пользуюсь я им очень мало...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всем спасибо...больше года назад купил протон мб-75...доволен шо слон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...