Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свідоцтво чи витяг - документ, що посвідчує право на земельну ділянку

Стерх

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане, пожалуйста, подскажите, что является правоустанавливающим документом в моем случае:

 

Купил участок, который был оформлен в октябре 2013 года (то есть гос. акта на него не было - было свидетельство на право собвенности на землю, которое осталось у нотариуса при оформлении купли продажи).

 

У нотариуса получил договор и "витяг з держ. реєстру речових прав на нерухоме майно". Этот вытяг я и указал в поле "Земельна ділянка використовуєть для будівництва на підставі (держ. акта, свідоцтва про право власності на землю)" уведомления и отправил его в Инспекцию ГАСК.

 

Получил по почте такой ответ:

"... Iнспекція повідомляє, що Вами неповно вказано відомості щодо земельної ділянки. Відповідно до форми повідомлення необхідно зазначити дату, серію та номер документа, на підставі якого земельна ділянка використовується для будівництва. Витяг реєстраційнох служби з реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень не є документом, який посвідчує право на земельну ділянку, оскільки він лише посвідчує факт проведення реєстрації."

 

 

 

Какой документ, в моем случае, "посвідчує право на земельну ділянку"?

 

Договор купли-продажи?

 

В Гос. регистарционной службе Украины (drsu.gov.ua) мне сказали, что единственным документом на право собственности участка в моем случае является "витяг з держ. реєстру речових прав на нерухоме майно".

 

 

Заранее спасибо за ответ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Какой документ, в моем случае, "посвідчує право на земельну ділянку"?

 

Договор купли-продажи?

 

В Гос. регистарционной службе Украины (drsu.gov.ua) мне сказали, что единственным документом на право собственности участка в моем случае является "витяг з держ. реєстру речових прав на нерухоме майно".

 

 

Заранее спасибо за ответ.

 

Готовлю уведомление, собирался в нем указывать договор купли продажи, вытяг и кадастровый номер на земельный участок с площадью участка. Очень своевременный вопрос, поэтому с учетом последних изменений в законодательстве хотелось бы получить ответ. У меня еще есть еще копии государственных актов на землю на прежних владельцев. Может стоит оттуда взять эти данные, на которые ссылается ГАСК и все это вместе указать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил по почте такой ответ:

"... Iнспекція повідомляє, що Вами неповно вказано відомості щодо земельної ділянки. Відповідно до форми повідомлення необхідно зазначити дату, серію та номер документа, на підставі якого земельна ділянка використовується для будівництва. Витяг реєстраційнох служби з реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень не є документом, який посвідчує право на земельну ділянку, оскільки він лише посвідчує факт проведення реєстрації."

 

 

Какой документ, в моем случае, "посвідчує право на земельну ділянку"?

 

 

+1 у меня та же ситуация

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Какой документ, в моем случае, "посвідчує право на земельну ділянку"? Договор купли-продажи?.

 

Відповідно до форми повідомлення необхідно зазначити дату, серію та номер документа, на підставі якого земельна ділянка використовується для будівництва.

 

 

ГАСК не интересует в Уведомлении документ, подтверждающий Ваше право на земельный участок. В Уведомлении нужно указать, на основании какого документа участок используется для строительства

 

В Вашем случае таким первичным документом является Свидетельстово про право власності, выданное на предыдущего хозяина, именно в нем закреплено целевое назначение Вашего участка. Дата, номер и серия Свидетельства должны быть прописаны в договоре купли - продажи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Вашем случае таким первичным документом является Свидетельстово про право власності, выданное на предыдущего хозяина

тае его нотариус забирает.

смотрим в законодательство "О регистрации" zakon3.rada.gov.ua/laws/show/703-2011-%D0%BF/print136060599163223127. Документами, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно, є:

 

1) укладений в установленому законом порядку договір, предметом якого є нерухоме майно, права щодо якого підлягають державній реєстрації, або речове право на нерухоме майно, чи його дублікат;

 

2) свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;

 

3) свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;

 

4) свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися, видані нотаріусом, чи їх дублікати;

 

5) свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане державним реєстратором відповідно до цього Порядку;

 

6) свідоцтво про право власності, видане органом приватизації наймачам житлових приміщень у державному та комунальному житловому фонді;

 

7) свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане органом місцевого самоврядування або місцевою держадміністрацією до набрання чинності цим Порядком;

 

8) рішення про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління чи господарського відання, прийняте власником нерухомого майна чи особою, уповноваженою управляти таким майном;

 

9) державний акт на право власності на земельну ділянку або на право постійного користування земельною ділянкою;

 

10) рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно;

 

11) ухвала суду про затвердження (визнання) мирової угоди;

 

12) заповіт, яким встановлено сервітут на нерухоме майно;

 

13) закон, яким встановлено сервітут на нерухоме майно;

 

14) рішення уповноваженого законом органу державної влади про повернення об'єкта нерухомого майна релігійній організації;

 

15) рішення власника майна, уповноваженого ним органу про передачу об'єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну власність;

 

16) інші документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно відповідно до закону.

 

Так же по новому Порядку с 12.02.2014 года zakon3.rada.gov.ua/laws/show/868-2013-%D0%BF/print1360605991632231

Вывод: указывается договор купли-продажи.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вывод: указывается договор купли-продажи.

 

Ответ неправильный!! Ха-ха-ха!

:)

Простите за сарказм.

 

Сегодня получил очередной (3-й) ответ из ГАСКа. В этот раз я указывал именно Договор о купле-продаже (копии договора, акта на старого хозяина приложил).

Цитирую ГАСКовский ответ:

"... Вiдповiдно ст. 126 Земельного кодексу Укра1ни право власностi, користування земельною дiлянкою оформлюэться вiдповiдно до Закону Укра1ни "Про державну реэстрацiю речових прав на нерухоме майно та 1х обтяжень".

Отже, з 01.01.2013 право власностi на земельну дiлянку, при 11 формуваннi, посвiдчуэться на загальних засадах посвiдчення права власностi на об`экти нерухомого майна, тобто свiдоцтвом про право власностi, що видаэ державний реэстратор прав з Державного реэстру речових прав на нерухоме майно."

конец цитаты.

 

Как я понял, речь идёт о Свидетельстве, которое я бы болучил если бы покупал участок после 01.01.2013. Но у меня на руках есть "Вытяг з Держ.Реэстру".

В прошлом моём релизе я указывал именно его - для ГАСКа это не явл. документом, который свидетельствует о праве собственности.

Кстати, "Вытяг з Держ.Реэстру" содержит в себе информацию о целевом назначении участка.

 

Вобщем, надо либо добыть "Свидоцтво", либо убедить ГАСК в том что "Вытяг" явл. правомочным документом...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ неправильный!! Ха-ха-ха!

:)

Простите за сарказм.

 

Сегодня получил очередной (3-й) ответ из ГАСКа. В этот раз я указывал именно Договор о купле-продаже (копии договора, акта на старого хозяина приложил).

Цитирую ГАСКовский ответ:

"... Вiдповiдно ст. 126 Земельного кодексу Укра1ни право власностi, користування земельною дiлянкою оформлюэться вiдповiдно до Закону Укра1ни "Про державну реэстрацiю речових прав на нерухоме майно та 1х обтяжень".

Отже, з 01.01.2013 право власностi на земельну дiлянку, при 11 формуваннi, посвiдчуэться на загальних засадах посвiдчення права власностi на об`экти нерухомого майна, тобто свiдоцтвом про право власностi, що видаэ державний реэстратор прав з Державного реэстру речових прав на нерухоме майно."

конец цитаты.

 

Как я понял, речь идёт о Свидетельстве, которое я бы болучил если бы покупал участок после 01.01.2013. Но у меня на руках есть "Вытяг з Держ.Реэстру".

В прошлом моём релизе я указывал именно его - для ГАСКа это не явл. документом, который свидетельствует о праве собственности.

Кстати, "Вытяг з Держ.Реэстру" содержит в себе информацию о целевом назначении участка.

 

Вобщем, надо либо добыть "Свидоцтво", либо убедить ГАСК в том что "Вытяг" явл. правомочным документом...

 

Я привел ссылку на НПА, свидетельство не выдают просто так - захотел и получил, Вы приобрели землю и документом на землю является договор купли-продажи, а регистрация права подтверждается вытягом. А в ГАСКе "умные башки" однако.....пусть попробуют заменить договор купли-продажи на свидетельство....услышат в ответ "дураки!!!!" З А К О Н У К Р А Ї Н И

 

Про державну реєстрацію речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень

 

Стаття 18. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно

 

1. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, що

підтверджує виникнення права власності при здійсненні державної

реєстрації прав на нерухоме майно, видається:

 

1) фізичним та юридичним особам на новозбудовані,

реконструйовані об'єкти нерухомого майна;

 

2) членам житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного

чи іншого відповідного кооперативу, які повністю внесли свої

пайові внески;

 

3) юридичним особам у разі внесення до статутного фонду

(статутного або складеного капіталу) об'єктів нерухомого майна їх

засновниками (учасниками);

4) фізичним особам та юридичним особам, які в разі ліквідації

(реорганізації) юридичної особи отримали у власність у

встановленому законодавством порядку нерухоме майно юридичної

особи, що ліквідується (реорганізується);

 

5) фізичним особам та юридичним особам, що вийшли зі складу

засновників (учасників) юридичної особи за рішенням органу,

уповноваженого на це установчими документами, отримали у власність

об'єкт нерухомого майна, переданий їм;

 

6) реабілітованим громадянам, яким повернуто у власність

належні їм об'єкти нерухомого майна;

 

7) у разі виділення окремого об'єкта нерухомого майна зі

складу об'єкта нерухомого майна, що складається із двох або більше

об'єктів;

 

8) фізичним та юридичним особам на об'єкти нерухомого майна,

які в установленому порядку переведені з житлових у нежитлові і

навпаки;

 

8-1) фізичним та юридичним особам у разі безоплатної передачі

їм земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності

за рішеннями органів державної влади, Ради міністрів Автономної

Республіки Крим, органів місцевого самоврядування;

{ Частину першу статті 18 доповнено пунктом 8-1 згідно із Законом

N 3613-VI ( 3613-17 ) від 07.07.2011 }

 

9) в інших випадках, встановлених законом.

 

2. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно

підписується державним реєстратором і засвідчується печаткою.

{ Частина друга статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом

N 5037-VI ( 5037-17 ) від 04.07.2012 }

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Про державну реєстрацію речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень

 

Стаття 18. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно

...

 

Благодарю за ответ, и за приведенный кусок документа. Его я уже находил на сайте Регистрационной Службы. В приведенном списке я не нашёл такого повода для получения Свидетельства на землю как КУПЛЯ-Продажа.

Регистрац. Служба выдаёт "вытяг".

Может, действительно для ГАСКа надо прилагать (и декларировать) два документа? старый Акт + Договор.?

 

Добавлено через 3 минуты

договор + вытяг! :):):)

 

Кристина, это документы, которые в вашем случае ГАСК принял как ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ? или это ваши соображения после прочтения законов?

 

Спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите, что является правоустанавливающим документом в моем случае:

 

Получил по почте такой ответ:

"... Iнспекція повідомляє, що Вами неповно вказано відомості щодо земельної ділянки. Відповідно до форми повідомлення необхідно зазначити дату, серію та номер документа, на підставі якого земельна ділянка використовується для будівництва. Витяг реєстраційнох служби з реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень не є документом, який посвідчує право на земельну ділянку, оскільки він лише посвідчує факт проведення реєстрації."

 

.

так письменно им же запрос:

а що саме є документом, який посвідчує право на земельну ділянку?-ким видається ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Регистрац. Служба выдаёт "вытяг".

вытяг это документ про регистрацию права, а документом на право на недвижимое имущество является договор, все указано п.27

ПОСТАНОВА ивід 22 червня 2011 р. № 703

 

Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

 

Добавлено через 1 минуту

Может, действительно для ГАСКа надо прилагать (и декларировать) два документа? старый Акт + Договор.?

прикладывать ничего не нужно, а указать договор купли продажи от......сер. №...., право собственности зарегистрированно в Державном реестре вещевых прав......вытяг дата....сер. №

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ неправильный!! Ха-ха-ха!

:)

Простите за сарказм.

 

Сегодня получил очередной (3-й) ответ из ГАСКа. В этот раз я указывал именно Договор о купле-продаже (копии договора, акта на старого хозяина приложил).

Цитирую ГАСКовский ответ:

"... Вiдповiдно ст. 126 Земельного кодексу Укра1ни право власностi, користування земельною дiлянкою оформлюэться вiдповiдно до Закону Укра1ни "Про державну реэстрацiю речових прав на нерухоме майно та 1х обтяжень".

Отже, з 01.01.2013 право власностi на земельну дiлянку, при 11 формуваннi, посвiдчуэться на загальних засадах посвiдчення права власностi на об`экти нерухомого майна, тобто свiдоцтвом про право власностi, що видаэ державний реэстратор прав з Державного реэстру речових прав на нерухоме майно."

конец цитаты.

 

Как я понял, речь идёт о Свидетельстве, которое я бы болучил если бы покупал участок после 01.01.2013. Но у меня на руках есть "Вытяг з Держ.Реэстру".

В прошлом моём релизе я указывал именно его - для ГАСКа это не явл. документом, который свидетельствует о праве собственности.

Кстати, "Вытяг з Держ.Реэстру" содержит в себе информацию о целевом назначении участка.

 

Вобщем, надо либо добыть "Свидоцтво", либо убедить ГАСК в том что "Вытяг" явл. правомочным документом...

 

Спасибо, не могли ли бы Вы привести все варианты, по которым, к сожалению, получены отказы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне кажется, что в регистрационной службе нужно получить НОВЫЙ ВЫТЯГ - он будет уже на вашу фамилию. И там будет указана ссылка на договор купли-продажи. Там же указано целевое назначение. Ведь нотариус при проведении сделки купли-продажи отдает старый вытяг? Новый он не может выдать - его выдает госрегистратор. Вроде так.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне кажется, что в регистрационной службе нужно получить НОВЫЙ ВЫТЯГ - он будет уже на вашу фамилию. И там будет указана ссылка на договор купли-продажи. Там же указано целевое назначение. Ведь нотариус при проведении сделки купли-продажи отдает старый вытяг? Новый он не может выдать - его выдает госрегистратор. Вроде так.

 

Я получал в Регистрац. Службе "Вытяг". Естественно, он записан на мою фамилию (т.к. я - новый хозяин), и он ссылается на договор купли-продажи. И целевое назначение там есть. :-) Но просто этого "Вытяга" для ГАСКА мало...

Наверное, действительно должно сработать сочетание из нескольких документов.

 

Добавлено через 2 минуты

Спасибо, не могли ли бы Вы привести все варианты, по которым, к сожалению, получены отказы

 

Постараюсь ответить завтра.

Ещё рекомендую ознакомиться с веткой этого форума "ГАСК: проверки, переписка и "общение"". Там есть много интересного...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но просто этого "Вытяга" для ГАСКА мало...

Наверное, действительно должно сработать сочетание из нескольких документов.

 

Выше был приведен ответ ГАСК, что им надо право собственности, которое выдает госрегистратор, а не вытяг, который по их мнению лишь подтверждает регистрацию права собственности. Уже много писалось на форуме о проблемах заполнения ранее этого пункта по земле при подаче уведомлений и деклараций о готовности и как мертво стоял на своем ГАСК в этом вопросе, что даже ввели изменения в форму декларации, добавили пункт 11-1. А сколько было отказов по этому, думаю немерено(правда в другой ситуации заполнения).

Спасибо за обсуждение на форуме и желание помочь, приводя очень разумные предложения, а вот если обратиться сейчас к нотариусу или госрегистратору за выдачей все таки право собственности(на основании двух документов договора и вытяга), тем более что такая форма документа в природе существует? Может быть это и есть решение, которое наверняка устроит ГАСК? Если поддерживаете, то проверьте это, решать то надо все равно, а получать отказы это печально, да и время надо сколько на все это. Успехов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, не могли ли бы Вы привести все варианты, по которым, к сожалению, получены отказы

 

По просьбе коллеги выкладываю список ошибок, которые привели к отказам в регистрации УВЕДОМЛЕНИЯ о начале строительных работ:

Релиз №1:

- не указана категория сложности (в моём случае это «2»),

- не полно указано адрес строительства (в след. Версиях добавил почт. Индекс и название области и района (Киевская область, Киево-Святош. Район)),

- указал дату после слов «... про ЗМІНУ даних...виконання буд. робіт». Если это просто уведомление о начале р., а не увеведомл. про ИЗМЕНЕНИЕ данных, то эта графа должна остаться пустой!

Релиз №2:

- не указаны серия и номер паспорта заказчика (т.е. мой гражданский паспорт). Надо быть внимательным при заполнении.

- не полно указана информ. о земельном участке (...документ на підставі якого використовується для будівництва). Тогда я указывал «Вытяг» из Держ Реестра. Но одного вытяга им было мало.

Релиз №3:

- не заполнена графа «вид будівництва». В моём случае должно быть «нове буд.». Опять же – внимательнее надо быть!

- не полно указана информ. О земельном участке (в тот раз я указал «Договор купли-продажи» - этого мало...).

 Вот пока что и всё.

Желаю удачи, и будьте внимательны при заполнении этого чудесного документа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Служба выдаёт "вытяг".

нотариус и выдает вытяг когда сделку оформляет - нотариус является таким же госрегистратором с теми же полномочиями, поэтому после нотариуса никуда не нужно обращаться - право зарегистрировал нотариус и внес это в госреестр. Вытяг всегда можно получить из реестра в держрегслужбе....но зачем их Вам два ? Чтоб самому запутаться .....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ойдите к нотариусу он скажет договор+вытяг!

для чего вытяг ? И зачем к нотариусу идти ? Если для сделки по земле, то нотариусы "просят" вытяг из ДЗК и из ДРС в случае если право не зарегистрировано в нем (госакты до 01.01.2013 г.). Изначально в вопросе звучало что человек купил землю в 2013 году и у него должен быть на руках договор купли-продажи с вытягом о регистрации

Стаття 9. Державний реєстратор прав на нерухоме майно

 

1. Державним реєстратором може бути громадянин України, який

має вищу юридичну освіту, стаж юридичної роботи не менш як два

роки. У випадку, передбаченому цим Законом, державним реєстратором

є нотаріус як спеціальний суб’єкт, на якого покладаються функції

державного реєстратора прав на нерухоме майно.

9. Державна реєстрація прав, їх обтяжень у результаті

вчинення нотаріальної дії (надання відмови в ній) проводиться

одночасно з вчиненням такої дії.

6. Нотаріус при здійсненні нотаріальних дій користується

інформацією з Державного реєстру прав, порядок доступу

( z0963-11 ) до якого встановлює Міністерство юстиції України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вот если обратиться сейчас к нотариусу или госрегистратору за выдачей все таки право собственности(на основании двух документов договора и вытяга), тем более что такая форма документа в природе существует? Может быть это и есть решение, которое наверняка устроит ГАСК?

 

Перед заполнением Уведомления мы получаем Строительный паспорт, в котором на первой странице есть заполненная графа о земельном участке.

Что пишет отдел архитектуры в этой графе для тех, кто приобрел землю в 2013 году?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что пишет отдел архитектуры в этой графе для тех, кто приобрел землю в 2013 году?

__________________

Меня просили принести нот. заверенную копию вытяга. я сделал копию того вытага, кот. получил у нотариуса во время оформления купли -продажи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня просили принести нот. заверенную копию вытяга. я сделал копию того вытага, кот. получил у нотариуса во время оформления купли -продажи.

 

 

да ужжж...фантазеры...

36. Для проведення державної реєстрації речових прав необхідними документами є документи, що підтверджують виникнення, перехід або припинення таких прав на нерухоме майно, та інші документи, визначені цим Порядком.

 

Для проведення державної реєстрації речового права на нерухоме майно, що є похідним від права власності, одночасно з проведенням державної реєстрації права власності на таке майно заявником подаються документи, необхідні для проведення державної реєстрації права власності на таке майно та державної реєстрації речового права, що є похідним від нього.

 

37. Документами, що підтверджують виникнення, перехід та припинення речових прав на нерухоме майно, є:

 

1) укладений в установленому законом порядку договір, предметом якого є нерухоме майно, права щодо якого підлягають державній реєстрації, або речове право на нерухоме майно чи його дублікат;

 

2) свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;

 

3) свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;

 

4) видані нотаріусом свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися, чи їх дублікати;

 

5) свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане державним реєстратором відповідно до закону;

 

6) свідоцтво про право власності, видане органом приватизації наймачам житлових приміщень у державному та комунальному житловому фонді, чи його дублікат;

 

7) свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи його дублікат, видані до 1 січня 2013 р. органом місцевого самоврядування або місцевою держадміністрацією;

 

8) рішення про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління чи господарського відання, прийняте власником нерухомого майна чи особою, уповноваженою управляти таким майном;

 

9) державний акт на право приватної власності на землю, державний акт на право власності на землю, державний акт на право власності на земельну ділянку або державний акт на право постійного користування землею;

 

10) рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно;

 

11) ухвала суду про затвердження (визнання) мирової угоди;

 

12) заповіт, яким установлено сервітут на нерухоме майно;

 

13) закон, яким установлено сервітут на нерухоме майно;

 

14) рішення уповноваженого законом органу державної влади про повернення об’єкта нерухомого майна релігійній організації;

 

15) рішення власника майна, уповноваженого ним органу про передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну власність;

 

16) інші документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно відповідно до закону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня дозвонился в ГАСК. Там подтвердили что в уведомлении о начале строительства нужно указывать (и прилагать копии) договор+вытяг.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...