Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто таке вміє робити?

фірман

Рекомендовані повідомлення

Цікавить така конструкція (ширина 4.3, друга ширина 1.7, висота 2.7). Як/хто таке може виготовити?

 

1412463_606597869404895_2064057200_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дві +- рівноцінні по вартості пропозиці - одна на базі ВекаСлайд інша Рейнарс СР 155 ЛС.

 

Є якісь принципові переваги в якихось із них? Чи керуватись при виборі кольором очей виробника та іншими другорядними факторами?

 

Потрібно щось замовляти а я от вирішити не можу яку ж систему брати..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я напевно вас розладнаю якщо напишу що Veka- це пвх система, а Reynaers CP155 LS- це алюмінієва система.:) При виборі необхідно керуватися не назвою, а тех.заданієм, вашою необхідністю і можливостями систем. За вартістю ці системи приблизно однакові, в Reynaers більше тех.возможностей.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы умеем. 26 марта на высавке в Экспоплазе сможете посмотреть подобный образец у нас на стенде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По суті - є два вікна (південь).

 

1) 2700х2400, розділити на дві одинакові частини, одна з них має зсуватись

2) кутове 4300х2700 + 1700х2700. Ширшу частину вікна (4300) розділити на 3 рівні частини, середня з яких може зсуватись в одну сторону. Все інше - глухе. Як варіант розділити 4300 на дві рівні частини.

 

Максимальний розмір створки менший як 5.8м2, максимальна вага менша як 261 кг (18мм скла). З моїх уявлень це все проходить в ПВХ варіанті, а в алюмінії і подавно.

 

Наскільки розумію ПВХ армують 3мм залізом і жорсткість буде адекватна. Тепловтрати в обох випадках десь співрозмірні.

 

Питання чи має хтось з них явні переваги в мому випадку?

 

Добавлено через 3 минуты

фірман, В дереве намного лучше (стабильнее) и дешевле.

 

Ймовірно дешевше але догладати за ним прийдеться. Воно ж з південної сторони буде. Хоч там і прямі сонячні промені літом не будуть попадати (в основному) але все таки страшить потреба поновлювати покриття час від часу.

 

А зорієнтуєте по цінах в дереві? Розмір і конфігурація вище.

Змінено користувачем фірман
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить така конструкція (ширина 4.3, друга ширина 1.7, висота 2.7). Як/хто таке може виготовити?

 

Узнав стоимость цельного стеклопакета 4300х2700мм (вес около 600кг) с монтажем, думаю у вас отпадет желание такое делать. Да и подъемно-раздвижная система не дешевое удовольствие (около 600$/м.кв. с монтажем).

 

Мы умеем. 26 марта на высавке в Экспоплазе сможете посмотреть подобный образец у нас на стенде.

 

Обязательно придем посмотрим, только заранее предупредите когда заезжать будете, интересно посмотреть как стеклопакет заносить "в помещение" будете таких размеров :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Узнав стоимость цельного стеклопакета 4300х2700мм (вес около 600кг) с монтажем, думаю у вас отпадет желание такое делать. Да и подъемно-раздвижная система не дешевое удовольствие (около 600$/м.кв. с монтажем).

 

4300мм мав би бути розділений на 2 частини - одна зсувна. Інша мала б утворювати кут з 1700х2700. Думаю кут 2150х2700 + 1700х2700 реальніше ніж цільна стіна 4300х2700мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фірман, В дереве намного лучше (стабильнее) и дешевле.

 

Дешевле? - это спорный вопрос. :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фірман! Попросите модераторов, чтоб либо объединили Ваши темы, либо одну из них удалите. А то, одно и тоже в двух темах.:)

 

Добавлено через 5 минут

С углами все запутано. См. видео, так хотите?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фірман! Попросите модераторов, чтоб либо объединили Ваши темы, либо одну из них удалите. А то, одно и тоже в двух темах.:)

 

Добавлено через 5 минут

С углами все запутано. См. видео, так хотите?

 

 

Ні так не хочу :) Мені достатньо коли одна створка відїзджає.

 

Конфігурація така як на картинці в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить ........... Як/хто таке може виготовити?

кафе в Киеве. фасадная система Reynaers CW-50, стеклопакеты формулой 10-18arg-10LowE. наибольший размер пакета 2830х4350 мм.

graine_de_moutarde.thumb.JPG.668c5e8f847216f7905ae0df5e19ad68.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевле? - это спорный вопрос. :)

 

А чего спорить-то? В этой конструкции основные расходы на фурнитуру и с/п. Процент стоимости профильной системы минимален. Если брать ПВХ систему, то армировать ее надо не фольгой 0.9. Плюс не поверю что заказчик захочет белый пластик

 

Добавлено через 5 минут

Є якісь принципові переваги в якихось із них? Чи керуватись при виборі кольором очей виробника та іншими другорядними факторами?

 

Потрібно щось замовляти а я от вирішити не можу яку ж систему брати..

 

Это как раз не тот вариант, когда нужно окна выбирать по цвету глаз и по блеску коленок менеджера. Штука выполнимая, но не простая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...