Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який має бути тиск в насосній стнції?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Поміняв грушу в насосній станції. Підкажіть який має бути тиск в бачку там де груша. Зараз у мене манометр насоса показує 2 бари і в бачку міряю автомобільним манометром то показує 2 кг\см2. По ідеї має бути бльшим але не знаю який саме. Наразі у мене насос накачує воду до 3,2 бари і включається коли тиск стає меншим ніж 1,7 бара. Тиск свідомо трохи завищив бо у мене піля гідрофора стоїться два фільтри на яких трохи і падає тиск.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі у мене насос накачує воду до 3,2 бари і включається коли тиск стає меншим ніж 1,7 бара.

1,7-1,6. качать когда в баке нет воды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давление проверяется при отсутствии воды и должно быть на 20 процентов ниже нижнего предела.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давление проверяется при отсутствии воды и должно быть на 20 процентов ниже нижнего предела.

Не фантазируйте.

До 5 бар.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так все правильно

 

Давление в баке должно быть на 0,1-0,2 бар ниже установленного в реле минимального уровня (включения) давления.

 

тепер поясню чому - щоб всі крапки над і розставити

якщо тиск буде вище ниж мін.тиск на реле то реле просто не працюватиме, тому що думатиме що бак з водою

а нижче на 0,1 всього навсього - для того щоб максимально ефективно використовувати об"єм бака

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа у тому що у мене почав часто включатись насос і тоді я вирішив перевірити тиск в бачку і коли з ніпеля пішла вода зробив висновок що груша порвалась. Скачав відео, де показано як замінити грушу. Але сказано що накачувати перед залиттям води що я і зробив. Потім подумав що невідомо як залити воду тепер в бачок коли все під тиском. Єдиний вихід то підкачати прямо зі скважини опускаючи-підінмаючи шланг. Так я і зробив. Потім включив гідрофор і насос сам накачав воду до тиску 3,2 Бари. При цому поміряв тиск в бачку на напелю то він теж приблизно те саме показував 3,2 кг/см2 (міряв автомобільним манометром). Потім ще раз переміряв при нижчому тиску в 2 Бари (у бачку теж показало приблизно 2 кг/см2).

Просто я думаю що при накачаній воді в 3 бари тиск у бачку мав би бути більшим інакше грушу всередині бачка мало би розперти і приплющити до стінок бачка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто я думаю що при накачаній воді в 3 бари тиск у бачку мав би бути більшим інакше грушу всередині бачка мало би розперти і приплющити до стінок бачка.

Мембрана (в вашем случае стенка груши) уравновешивает давление обеих половинок - давление не может отличаться. Давление воздуха накачивается на пустой открытый бак (с водной "секции" выдавливается весь воздух), а потом уже накачиваете воду. При работе при минимальном давлении немного воды в баке остается. Если давление воздуха в баке накачать равным минимальному водяному или более - у вас будет "провал" подачи воды. Автоматика включит насос, но вода "в кране" к тому времени "закончится" ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага тепер задється зрозумів. Значить я все правильно зробив. Справа у тому що спочатку я спустив воду далі відкрутив кришку і вийняв порвану грушу, далі вимакав губкою всю воду з бачка потім вставив нову грушу і закрутив гвинти назад. Потім накачав на 1,5 кг/см2 тиск в бачку і далі спробував налити води в бачок насоса (там де лопасті) відкрутивши резинову пробку. І от коли я відкручував то пішла підж тиском вода і вкінці її вирвало під тиско з водою. Тоді я подумав що то вийшов тиск з бачка. Насправді я тепер зрозумів що то вийшло пвітря яке убло в груші після того як я закачав тиск в бачок. Стинене повітря з груші пішло в насос і з тої ємності вирвало частину води яка лишалась на лопастях. Після того я закачав води і все ніби працює. Я подумав шо я трохи неправильно робив. Але тепер заспокоївся. Значить я правильно зробив що спочатку закачав тиск в бачок і потім залив воду і після того включив насос.

 

Всім дякую за відповіді. Здається розвіялись мої сумніви щодо правильності заміни груші.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...