Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам талоны ГСМ

monolit.tov

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю ДТ - 10 грн/л. Минимальный заказ - 100 л. Фасовка - канистры 20 л. Подробности в личку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОККО И ВОГ!Цены от - 70 коп.так же остался маленький остаток по старой цене!0988822571

Будьте уважні!!! Пропозиція цього чоловіка стандартна. Тільки мені представився Андрієм, а не Віталієм. Скинув мені документи. Але не врахував, що я перевірив договір цієї фірми з ОККО, яке мені пропонувалось Договір закінчився в 2010р., а талони нібито до травня 2014р Так бути не може(термін дії 3місяці). І підозріла знижка -1.80грн. А тут в інтернеті знайшов корисний форум. lacetti.com.ua/ipb/index.php?showtopic=159938&st=0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте уважні!!! Пропозиція цього чоловіка стандартна. Тільки мені представився Андрієм, а не Віталієм. Скинув мені документи. Але не врахував, що я перевірив договір цієї фірми з ОККО, яке мені пропонувалось Договір закінчився в 2010р., а талони нібито до травня 2014р Так бути не може(термін дії 3місяці). І підозріла знижка -1.80грн. А тут в інтернеті знайшов корисний форум. lacetti.com.ua/ipb/index.php?showtopic=159938&st=0

 

Тогда бан ему!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...