Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обговорення проекту...

золота

Рекомендовані повідомлення

;)підкажіть плюси і мінуси по проекту....

 

Плюс - текст написан без ошибок;

Минус - где проект? на двух картинках - ничего не видно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

участок в процесі обирання плануєм 15 сот. сім'я поки складається з двох людей....хочеться обрати саме те шоб влаштовувало мене і його.....:) і щоб відповідало стандартам....а то ми зараз наплануєм налаштуємся прийдем до архітектора і там буде розчарування....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

участок в процесі обирання плануєм 15 сот. сім'я поки складається з двох людей....хочеться обрати саме те шоб влаштовувало мене і його.....:) і щоб відповідало стандартам....а то ми зараз наплануєм налаштуємся прийдем до архітектора і там буде розчарування....

 

спочатку купують коняку, а потім бричку...:o

 

за всі роки своєї діяльності креслив проекти без прив'язки до ділянки, тільки ще у вищі... тому від коментарів доки відокремлюсь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мінуси по проекту

 

Плохо когда одна машина подпирает в гараже другую.

Плохо когда рядом две двери двух туалетов. Вместо туалета под лестницей имхо лучше сделать кладовку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем понятно с высотой потолков на втором этаже. Судя по проекту они будут разные. А в самой низкой точке будет ли достоточно высоты команты... И получается что потолком будет сразу пирог крыши - не особо хорошо, можно былоб этого избежать поднять крышу выше и сделать небольшое чердачное пространство.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

участок в процесі обирання плануєм 15 сот. сім'я поки складається з двох людей....хочеться обрати саме те шоб влаштовувало мене і його.....:) і щоб відповідало стандартам....а то ми зараз наплануєм налаштуємся прийдем до архітектора і там буде розчарування....

Срочно... откладывайте проект и определяйтесь с участком. Это главный минус - отсутствие участка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...