Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам взрослого кобеля немецкой овчарки

Ronda

Рекомендовані повідомлення

Продам взрослого кобеля немецкой овчарки, 3 года, с документами, породистый. Собака от рабочих родителей, прошла курс дрессировки по послушанию и защите, адекватна к любям и детям. Надежный и послушный охранник Вашей семьи.

zwinger@yandex.ru, 050-330-64-40

 

0da20e38d051.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продам взрослого кобеля немецкой овчарки, 3 года, с документами, породистый. Собака от рабочих родителей, прошла курс дрессировки по послушанию и защите, адекватна к любям и детям. Надежный и послушный охранник Вашей семьи.

zwinger@yandex.ru, 050-330-64-40

 

0da20e38d051.jpg

 

Вибачте, що не по темі, але я якось в шоку....:(

Мабуть у Вас дуже важливі причини на те....тим паче, щоб ще і гроші на цьому заробляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В родословной у него Астор, щенков от которого хотели даже после его смерти. Классный был пес видела его не раз.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в нинішньому світі бути шокованим не доводиться навіть через загрозу ядерної війни від "братьєв".

не шокуйтеся.

знайдіть можливість влаштувати чудового пса в гарну родИну, і самі не зчуєтеся, як вам стане приємно від такого вчинку :) а псові буде сім'я і гарне життя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайдіть можливість влаштувати чудового пса в гарну родИну, і самі не зчуєтеся, як вам стане приємно від такого вчинку а псові буде сім'я і гарне життя

100%

собаке нужен хозяин - хорошо бы, что бы еще и знающий. По-моему, пока ему не очень везло.(

Для меня странно искать породников, которым нужен взрослый кобель за такие деньги, на этом форме....но..... пес то верятно должен быть стоящим. Вопрос - что ожидают от собаки((((.. в этом возрасте, без "аховых" результатов и за такие деньги. Удачи собаке! Как бы не сложилось.

Пес по идее хороший и пока очень несчастный. Но у собаки еще многое может быть впереди. Хорошие бы руки ему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в нинішньому світі бути шокованим не доводиться навіть через загрозу ядерної війни від "братьєв".

не шокуйтеся.

знайдіть можливість влаштувати чудового пса в гарну родИну, і самі не зчуєтеся, як вам стане приємно від такого вчинку :) а псові буде сім'я і гарне життя

 

Македонець, я в курсі яке то щастя прилаштувати тварину в добрі руки чи навіть просто бути щасливим від того, що просто долучився до допомоги у пошуку собаки, і вона таки знайшлась завдяки розклеєним оголошенням.

 

Щодо "братьєв" - то взагалі тема окрема, і мабуть ще більш сумна.

 

Я всі серцем бажаю собані знайти чудових хазяїв, які через кілька років не стануть його ще дорослішого продавати. Не знаю деталей даного випадку, посилання, яке дали вище не відкривається, просто дуже прикро, що таке має місце бути. Без звинувачень.

 

Якщо хтось із мого оточення знайомих відгукнеться з бажанням купити цього красеня, я обов"язково скажу.

 

Добрих ручок тобі, красунчику!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, що не по темі, але я якось в шоку....:(

Мабуть у Вас дуже важливі причини на те....тим паче, щоб ще і гроші на цьому заробляти.

Так как тема удалена, то похоже пес уже определился. Просто одно замечание на счет денег. Вполне может быть, что бывший хозяин вовсе не с целью заработка назначил цену, а для того, чтобы гарантировать серьезность намерений будущих владельцев. Обычно то, что достается дешево, не ценится.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...