Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно торгувати будматеріалами???

slavikdr

Рекомендовані повідомлення

Недавно заразив мене один дядько оптимізмом, і сказав дуже просту штуку - Україна вибрала правильний напрямок розвитку, тому її чекає загальний економічний ріст в найближчому майбутньому. І ріст будівництва зокрема. А в того дядька є фірма, яка успішно займається будівництвом, і навіть виготовляє трохи будматеріалів для власних потреб - а конкретно - пиломатеріали і металочерепицю. Ну і там ще трохи дрібниць всяких.

Якщо ближче до суті - є бажання почати активну торгівлю цими матеріалами. Ну і всякими супутніми заодно. Є ділянка землі в правильному місці, де можна обладнати склад-магазин.

І запропонував мені цей дядько зайнятись організацією торгової площадки. Я нормальний управлінець і продавець, але я поганий будівельник. І якщо в способах організації процесу в мене є певне бачення, то я слабо уявляю асортимет тої площадки.

Звичайно основа зрозуміла. Дерево для даху і не тільки для даху. Здається що металочерепиця і похідні - але товар насправді індивідуальний і заказний, і мені не до кінця зрозуміло як його продавати. Ще є гарний вихід на облицювальний камінь.

І на тому моя фантазія закінчується, потрібні підказки від знаючих людей.

В першу чергу - що потрібно продавати паралельно з профільними товарами. Де шукати гуртовий збут, яка реклама ефективна в цій галузі? Потрібно почитати якоїсь аналітики, наразі нічого толкового не знайшов, всю інформацію приходиться збирати по крихтах і робити свої висновки, мабуть не завжди вірні.

Я розумію що не треба займатись тим, в чому не розбираєшся - але розглядаю питання швидше зі сторони організації процесу.

Буду радий будь-яким толковим порадам і фантазіям на тему асортименту :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Узнайте сколько есть таких складов-магазинов в радиусе хотя бы 10 км от вашего предполагаемого. Одним словом посетите конкурентов, просто хотя бы посмотрите что они продают, по какой цене.

А то может оказаться что цена черепицы для вас от вашего знакомого будет на уровне продажной цены конечному покупателю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Тема умерла?

Экономика умерла. А с ней и строительство. Строители выставляют цены на работу в гривнях, увеличенные пропорционально росту курса доллара :fool:

90% людей в стране имеют доход в гривнях, а те кто в долларах - уже давно построились.

При таком подходе денег на стройматериалы, которые тоже подорожали, становиться все меньше. Стройки с весной не возобновляются.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Экономика умерла. А с ней и строительство. Строители выставляют цены на работу в гривнях, увеличенные пропорционально росту курса доллара :fool:

 

Это ненадолго. Скоро они еще и начнут своей скидкой компенсировать рост цен на материалы.

 

Осенью уточнял цены на работы по тротуарной плитке, бордюрам и пр. Неделю назад звонил уже заказывать, мне выкатили прайс на работы +40%, на материалы +35% (материалы украинского производства все до единого).

 

Я морально был не готов к такому повороту событий и отказался :)

 

Вчера они же позвонили с предложением сделать по старой цене работу и удорожанием материалов на 20%. Не могу пока понять - соглашаться или дожать еще :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не могу пока понять - соглашаться или дожать еще :)

Сделанное первое неадекватное предложение достаточно полно характеризует контрагента.

Я бы воздержался от дальнейших контактов с такими строителями.

Они будут смотреть теперь на Вас, как на "врага", который недоплатил им за работу. Оно Вам надо?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделанное первое неадекватное предложение достаточно полно характеризует контрагента.

Я бы воздержался от дальнейших контактов с такими строителями.

Они будут смотреть теперь на Вас, как на "врага", который недоплатил им за работу. Оно Вам надо?

 

Вы правы. Но у меня теперь есть цифры, от которых можно отталкиваться в общении с другими исполнителями, и иллюстрирует комментарии в топике относительно удорожания услуг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...