Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Купівля самобуду 2014

querantino

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Хочу придбати дачний будинок, проте у Продавця документів на дачу немає (самобуд), є лише свідоцтво на право власності на землю. Продавець почав робити кадастровий номер, геодезисти кажуть, що змушені будуть показувати межі будинку і вносити у Технічну документацію. Нотаріус може закрити очі на це, але каже, що бажано приватизувати будинок.. А це час і гроші..

Спочатку я думав, що куплю землю (де нічого не буде згадано про цей самобуд), а потім з роками буду робити документи на нього та отримаю Технічний Паспорт, витяг на право власності, тощо.

Як поступити? Заплатити зараз чималу суму коштів та зробити документи на будинок (на Продавця), а потім купити окремо землю та Будинок? Чи Купувати землю з самобудом, а потім не спішучи морочити собі голову з приватизацією того самобуду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Хочу придбати дачний будинок, проте у Продавця документів на дачу немає (самобуд), є лише свідоцтво на право власності на землю. Продавець почав робити кадастровий номер, геодезисти кажуть, що змушені будуть показувати межі будинку і вносити у Технічну документацію. Нотаріус може закрити очі на це, але каже, що бажано приватизувати будинок.. А це час і гроші..

Спочатку я думав, що куплю землю (де нічого не буде згадано про цей самобуд), а потім з роками буду робити документи на нього та отримаю Технічний Паспорт, витяг на право власності, тощо.

Як поступити? Заплатити зараз чималу суму коштів та зробити документи на будинок (на Продавця), а потім купити окремо землю та Будинок? Чи Купувати землю з самобудом, а потім не спішучи морочити собі голову з приватизацією того самобуду?

 

Вы лучше купите с вписаным домом, ато я тоже купил дачный участок, а оформить его по упрощенной схеме не мог уже, потому и долбался почти год со стройпаспортом. А был бы у меня вписаный домик, пусть даже садовый, я б газ и свет уже оформил, а не ждал документов на строение.

Сейчас жалею что брокер типа "посоветовал" мне не париться, а потихоньку оформить потом самому без проблем. А проблем-то немеряно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Хочу придбати дачний будинок, проте у Продавця документів на дачу немає (самобуд), є лише свідоцтво на право власності на землю. Продавець почав робити кадастровий номер, геодезисти кажуть, що змушені будуть показувати межі будинку і вносити у Технічну документацію. Нотаріус може закрити очі на це, але каже, що бажано приватизувати будинок.. А це час і гроші..

Спочатку я думав, що куплю землю (де нічого не буде згадано про цей самобуд), а потім з роками буду робити документи на нього та отримаю Технічний Паспорт, витяг на право власності, тощо.

Як поступити? Заплатити зараз чималу суму коштів та зробити документи на будинок (на Продавця), а потім купити окремо землю та Будинок? Чи Купувати землю з самобудом, а потім не спішучи морочити собі голову з приватизацією того самобуду?

 

Действительно, можно купить с вписанным самостроем, а лучше всего взять копии документов и показать их специалистам, что бы они расставили все точки над И... обращайтесь btim.kiev.ua или на почту - registration_kiev@ukr.net

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы лучше купите с вписаным домом, ато я тоже купил дачный участок, а оформить его по упрощенной схеме не мог уже, потому и долбался почти год со стройпаспортом.

Скажіть будь ласка, як мені отримати право власності на готовий дачний будинок? Голова кооперативу може дати довідку, що будинок збудований до 92 гого року, а потім робити тех паспорт в БТІ та отримувати на основі цього

право власності на будинок? Все вірно, чи не так все просто?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Ви все правильно написали. Робіть техпаспорт (бажано у державному БТІ), отримуйте довідку у голови кооперативу про присвоєння адреси, потім отримуйте довідку про адресу в сільській раді і в реєстраційну службу. 270 грн(з послугами банку) і Ваш продавець стане щасливим власником садового будинку. Головне перестра***теся, щоб покупець не почав потім морочити голову з продажем
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...