Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Купи+продай Рівне

igorek30

Рекомендовані повідомлення

фото можливе? які нерівності на 2м правило?

телефоном поділитесь?

до сусіда не ходив можу запитати на днях

а телефон - нема проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до сусіда не ходив можу запитати на днях

а телефон - нема проблем.

 

ну бажано почути відгук про бригаду від замовника

та реально поміряти та пофоткати їх роботу

телефон краще тут напишіть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене саме закінчили робити штукатурку. Зараз роблять откоси. Робили по маяках - 25 грн/кв.метр. Розчин заказував на ДБК по 340 грн/м.куб + 210 доставка. Робив 1:8 . Роботою задоволений . Фото зроблю і виложу , також можна буде подивитись по факту на будівництві. Звати Віктор +380988547238
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене саме закінчили робити штукатурку. Зараз роблять откоси. Робили по маяках - 25 грн/кв.метр.

 

Сюди входить ціна вставлення маяків ? А за відкоси у яку ціну брали ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сюди входить ціна вставлення маяків ? А за відкоси у яку ціну брали ?

так це з маяками. откоси 25 грн/м.п.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще цікавить, можливо хтось із форумчан займається або має зижки на виготовлення металопластикових вікон. Потрібно 13 шт. Хочу у цьому році установити.:flag1::flag1::beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще цікавить, можливо хтось із форумчан займається або має зижки на виготовлення металопластикових вікон. Потрібно 13 шт. Хочу у цьому році установити.:flag1::flag1::beer:
+380673608296 Андрій. Скажете , що ви від Олексія Велетика. Заказував собі і родичам на три будинки. Всі задоволені.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Куплю кабель для вводу в хату від лічильника.

АВВГ 5Х16 або Авббшв 5Х16. Треба 20м. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Дякую всім хто відкликнувся на мою пропозицію по вікнам. Вікна замовлено, виготовлено, вставлено. Ось результат.:rolleyes::rolleyes::flag1::beer:

IMG_6132.thumb.jpg.a255266f1a845d08cdba51d2e5a077e9.jpg

IMG_6133.thumb.jpg.8460e396b5c717d2d90bedcb06201340.jpg

IMG_6134.thumb.jpg.72743a6293ed526d64e1d27480a0f53d.jpg

IMG_6140.thumb.jpg.753d4a6a7587d6835adb9142a41fab7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з вікнами!!! Цікавить ваш проект (в мене щось схоже), може є в ел. варіанті, бо в мене є ще сумніви, стосовно планування. Який брали профіль вікон і де ну і ціна? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з вікнами!!! Цікавить ваш проект (в мене щось схоже), може є в ел. варіанті, бо в мене є ще сумніви, стосовно планування. Який брали профіль вікон і де ну і ціна? Дякую.

 

НУ по проекту давайте а ПП, що Вас цікавить ? Профіль VEKA, 5-ти камерний, колір горіх. Склопакет 2-х камерний (3 скла)+енергозберігаючий замовляв на вул. Будівельників. У них там виробництво. Ціна зі знижкою 21000 грн. Повна ціна 31000 грн. (Долар був по 13 грн.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго вечора. Хотів би звернутися до вас колеги з питанням: де виготовляють ринви і труби (всю водосточку) у Рівному. ??? Хто знає бригади по монтажу водосточки ? Дайте кординати. На перед дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брали польську пластикову. Встановлювали відразу з стропилкою та сама бригада, що й дах робила.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім хто відкликнувся на мою пропозицію по вікнам. Вікна замовлено, виготовлено, вставлено. Ось результат.:rolleyes::rolleyes::flag1::beer:

 

А Вы длинным окном случайно не разорвали армо-пояс если такой конечно существует?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Народ з Новим Роком вас і Різьдвом Хрестовим!!!!

В мене питаннячко: Хтось лив собі сходи? Є якісь майстри в Рівному хороші? Скільки коштує? Передивився кучу відео, вроді нічого складного але стрьомнувато всерівно самому....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ з Новим Роком вас і Різьдвом Хрестовим!!!!

В мене питаннячко: Хтось лив собі сходи? Є якісь майстри в Рівному хороші? Скільки коштує? Передивився кучу відео, вроді нічого складного але стрьомнувато всерівно самому....

Ми робимо сходи по металокаркасу або повністю деревяні. Фото в альбомі.

Сам каркас побачить можна в мене на будові (р-й зоопарку) або на монтажі . 0631253616 Іван

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На булову якось заскочу подивитись в живу... через поле перейти.... Але мабуть хотілося б з бетону вилить.. щось здається що гарніше виглядати буде..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На булову якось заскочу подивитись в живу... через поле перейти.... Але мабуть хотілося б з бетону вилить.. щось здається що гарніше виглядати буде..

Як сказать. В залежності від конструкції і фінішного оздоблення. Та самої форми сходів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не великий спеціаліст, - форма мабуть П - подібна на сходинок десь 8-10 і площадочка, оздобить деревом з перилами ... короче фінішні металеві такі сходи +- яка ціна їхбуде? я розумію що вона може бути в різні боки різна, а всеж, в середньому.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Інтернет-магазин електротоварів (ссылка устарела) тут можете знайти все необхідне для електрики.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де крім Лавіс та Епіцентра можна купити вогнетривку шамотну цеглу в Рівному ? Потрібно на камін 70 шт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де крім Лавіс та Епіцентра можна купити вогнетривку шамотну цеглу в Рівному ? Потрібно на камін 70 шт.

 

десь недавно проскакувала чи в рівн. барахокци чи на olx у вел. кількості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...