Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ПГС-Проект

Пользователи
  • Публікації

    684
  • Зареєстрований

  • Відвідування

3 підписника

Персональная информация

  • Имя
    ПГС-Проект
  • Откуда
    Днепр
  • Хобби
    люблю пострелять
  • Род занятий
    Инженер-конструктор-строитель с 2005г.
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

7 931 перегляд профілю

ПГС-Проект's Achievements

Опытный

Опытный (6/13)

  • Начало популярности
  • Начинающий собеседник
  • Популярность
  • Преданный форуму
  • Первый пост

Recent Badges

169

Репутація

  1. Коли я будував собі будинок, робив тест вогне-захисту. Робили занурення дошок "в ванночку". Потім в вогонь клав шматок сухої дошки обробленої захистом відносно однакових показників вологості, і без захисту по черзі. Так ось... та що "з захистом", загоралась трохи пізніше(тліла), ніж та що без. Який час не памятаю, але там різниця не суттєва, здається в 3-5хвилин, може трохи більше.
  2. Погоджусь з Маестро майже повністю...🤝 Почав би з геології. Поверхнево: Там де тріщина в фундаменті, потрібно його посилити, збільшити глибину. Зробити чоронову зтяжку армованну, з забурюванням в існуючий фунд. Зверху еппс, та чистова зтяжка. Другий поверх розібрати, залити армо-пояс по першому, і бажано перекривати дерев'яними балками, для зменшення ваги! Плити ПК в данному випадку не раджу. Якщо проліт більше ніж 6м(5,7м)., треба буде заливати стрічку в середині будинку, або "розділяти" проліт швелерами. Другий поверх тільки газобетон D400, товщина 25-30см(не більше), і під загальне утеплення фасаду орієнтовно мін.100мм(краще 150мм) базальту. Цоколь та відмостка обов'язкова гідроізоляція+еппс.
  3. Також вузол спирання\примикання стін на фундаменти, чи є там гідроізоляція... Чи армувалась кладка цегли, армопояси?
  4. Трохи далекувато від Дніпра... Були б Ви ближче, допоміг би! Робіть фото, та викладайте- будемо радити. Але то будуть лише поради, таким не ризикують...
  5. В Дніпрі(та пригороді) отримання через Дію (з практики) працює більш-менш нормально. Доволі часто виходить з першого разу(без всяких там заносів). Але й буває, що "роблять мізки". Терміни розглядання пакету документів для отримання Буд.паспорту до 12 роб.днів здається, але якщо відмова в видачі Буд.паспорту(тобто відправляють на доопрацювання) то чомусь швидше.
  6. Розташоване на південному заході, утеплене по контуру ЕППС. Проблем не має. P.S. Вибачаюсь за брудне вікно)
×
×
  • Створити...