Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання знатокам - бензотример Stiga

Alex30

Рекомендовані повідомлення

Шановні Знатоки!

 

Звертається до Вас житель м. Киів - Олекса, 37 років!

 

Перегляньте відео, будь-ласка і дайте відповідь за 1 хвилину: ЩО ЗА ФІГНЯ?:D

 

https://www.youtube.com/watch?v=E6gxL-ryekI&feature=youtu.be

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

карбюратор

 

ОК! Карбюратор.. АЛЕ! Від початку роботи (коли все було ОК) до відмови працювати в карбюратор не лізли! Плюс я його розібрав, промив і все одно та ж хєрня!(((( А чи є там якась електроніка, яка може впливати на роботу тримера?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сервіс на вул. Сирецька 33-ш, тел. 581-11-25

 

Сервіс це добре, але все одно не гарантія і я хтів би розібратися САМ в чому трабл, розумієте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від початку роботи (коли все було ОК) до відмови працювати в карбюратор не лізли! Плюс я його розібрав, промив і все одно та ж хєрня!(((( А чи є там якась електроніка, яка може впливати на роботу тримера?

У меня была похожая проблема, только коса Интерскол. Проблема в карбюраторе, в его регулировках. Там есть винт качества смеси - попробуйте регулировать. У меня получилось это сделать самостоятельно.

 

ПС. Электроники там нет никакой...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня была похожая проблема, только коса Интерскол. Проблема в карбюраторе, в его регулировках. Там есть винт качества смеси - попробуйте регулировать. У меня получилось это сделать самостоятельно.

 

ПС. Электроники там нет никакой...

 

О! Дякую, але там лише один гвинт і він такий хитрий, що я навіть не уявляю як до нього підібратися, а точніше чим:x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! Дякую, але там лише один гвинт і він такий хитрий, що я навіть не уявляю як до нього підібратися, а точніше чим:x
У меня тоже один винт, поэтому и получилось отрегулировать :D. Подобрался тонкой отвёрткой, регулировал при работающем прогретом двигателе.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проверте подачу топлива от бака до карбюратора, была похожая беда, лопнула трубочка в месте прохода через корпус бензобака.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проверте подачу топлива от бака до карбюратора, была похожая беда, лопнула трубочка в месте прохода через корпус бензобака.

 

Та сухо скрізь! Немає потьоків, але дякую за підказку.... Передивлюся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Alex30. Решили свою проблему? Если да, то что было?

 

Карбюратор, а саме якість суміші!!!!!! Відкрутив на оберт гвинт (хитрий, зараза!!!!!) - і ВСЕ, ЯК ПО МАСЛУ)))) Шепче! :flag1: Дякую DRUNYA, що направили на вірний шлях!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...