Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу инструкцию по ремонту Briggs & Stratton 6.0HP

Respect

Рекомендовані повідомлення

Брал кентавр 210б

Здесь am.ua/dvigatel-kentavr-dvz-210b/

Стал как родной, датчик есть, глохнет если уж сильно его наклонить.

Никаких переделок, шкив стандартный

 

Единственное что - не переделывал управление оборотами на ручку, но не критично. Все равно глушится выключателем на передке.

Короче, он еще и подешевел и реально это идеальная замена родному.

 

 

Особенно мне нравится масляный фильтр воздуха.Ох и пыли он собирает в масле! И если б не он - то двигатель тоже сдох бы быстро, а так отлично себя ведет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...
Я сильно разочаровался в briggs stratton-в селе недорогие культиваторы гоняют в хвост и гриву-плюс поделали прицепы и используют как личный транспорт,а у меня...

Підніму темку.

У мене культиватор такий як у Т.С. пуберт 65 з мотором БРІГС 6к.с. Інтек І/С 205куб.

Відпрацював він з 2011 року. Задимів... (отримував він і в хвіст і в гриву, але не перегрівав. масло міняв кожний рік)

Думав спершу новий двинун взяти якщо виявиться що не гільзований. Вскрив, здивувався - гільзований. Кільця під заміну. Діаметр циліндру 68мм. поршнева група в ідеалі. Треба щось китайське підібрати, оригінальні (не факт) 2т.грн. якось ....хм.

Я не розчарований.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
07.05.2021 в 22:22, eco30 сказав:

Підніму темку.

У мене культиватор такий як у Т.С. пуберт 65 з мотором БРІГС 6к.с. Інтек І/С 205куб.

Відпрацював він з 2011 року. Задимів... (отримував він і в хвіст і в гриву, але не перегрівав. масло міняв кожний рік)

Думав спершу новий двинун взяти якщо виявиться що не гільзований. Вскрив, здивувався - гільзований. Кільця під заміну. Діаметр циліндру 68мм. поршнева група в ідеалі. Треба щось китайське підібрати, оригінальні (не факт) 2т.грн. якось ....хм.

Я не розчарований.

Доброго дня! Вдалось відремонтувати? де брали запчастини?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...