Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Попутні вантажі по Україні

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Десь на форумі вже були схожі запити.

Отже пропоную "прибити" у відповідному розділі окрему тему щодо попутніх перевезень та поїздок. Сподіваюся, що багатьом з нас така тема стане в нагоді. Наприклад, я відправляю вантаж в Вінницю, чи Львів, а назад маю можливість забрати Ваш вантаж, чи навпаки мені везуть вантаж з пункту "А" в пункт "Б" - транспорт має можливість повернутися в пункт "А" з вантажем форумчан.

Прошу до перевізників - не перенаправляти. Про сайти попутніх перевезень - знаю, але "Строимдом" може дуже допогти у вирішенні нагальних проблем багатьом з нас та заощадити час і кошти.

З.І. Також в цій темі можемо домовлятися про попутні поїздки для себе. Наприклад, я завтра (чи такого-то числа вирушаю з пункту "А" в пункт "Б") та маю можливість взяти ... пасажирів та ... вантажу.

З повагою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слушна думка:beer:

Отже: треба перевезти 65м2 паркетної дошки із м.Хуст, Закарпаття в столицю нашої Неньки-України місто-герой Київ.

Довжина всього 3 метри, легко ввійде у вантажний "транспортер" або щось подібне. Готовий оплатити паливо+:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вирушаю в суботу по маршруту Київ-Нетішин. Їхатиму через Житомир, Шепетівку, Славуту. Можу взяти невеликий вантаж (пустий багажник Паджеро-Вагона).:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...