Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Нормативно-грошова оцінка земель садівницького товариства

zar

Рекомендуемые сообщения

З весни минулого року, відділ Держкомзема вимогає провести нормативно грошову оцінку земель садівницького товариства, підтверджуючи свою вимогу законом України від 11.12.2003 р. № 1378-IV «Про оцінку земель»: Нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, — не рідше ніж один раз на п’ять — сім років, а несільськогосподарського призначення — не рідше ніж один раз на сім — десять років.

На загальних зборах товариства в минулому році,більшість членів товариства не погодилась проводити за власні кошти грошову оцінку(приблизно 250 грв. с ділянки).Підставою відмови послужила стаття 277(Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI). Ставки податку за земельні ділянки несільськогосподарських угідь та садівницьких товариств, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено. 277.2. Ставка податку за земельні ділянки, надані садівницьким товариствам, у тому числі зайняті садовими та/або дачними будинками фізичних осіб, встановлюється у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області.

Наразі Держкомзем вимогає зробити грошову оцінку, і погрожує що в разі невиконання на садівницьке товариство буде накладений штраф, а також відділом Держкомзему будуть блокуватися всі дії по переоформленню ділянок у товаристві з нового року. Чи є підстави з їхнього боку для таких дій?

Изменено пользователем zar
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Решили на собрании СТ повременить до весны, может у наших нардепов дойдут руки до этого: www.zakonoproekt.org.ua/viewhtm.aspx?hn=Pojasnjuvaljna_zapyska_25_03_2013 :flag1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...