Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газифікація приватного будинку

Kotyhoroshko

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, хто останнім часом зіштовхувався з газифікацією. Будинок в Білогородці, Києво-Святошинський район. Газ по вулиці є. У мене друга лінія. Здавалося б, врізатися в трубу та протягнути 50 м. При цьому ліцензовані організація просять аж 10 тис. доларів. Чи є якісь дешевші варіанти, чи скрізь такі ціни?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, хто останнім часом зіштовхувався з газифікацією. Будинок в Білогородці, Києво-Святошинський район. Газ по вулиці є. У мене друга лінія. Здавалося б, врізатися в трубу та протягнути 50 м. При цьому ліцензовані організація просять аж 10 тис. доларів. Чи є якісь дешевші варіанти, чи скрізь такі ціни?

 

Кто владелец трубы по улице, от которой вести надо!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що кооператив. Вони готові за розумні гроші все дозволити. Найбільше питань виникає з газовиками, які хочуть мені "магістралку" тягнути і пропонують потім продавати підключення лісовим мешканцям (за мною ліс і межі села) :-(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що кооператив. Вони готові за розумні гроші все дозволити.

 

Т.е. здесь без проблем!?

 

Найбільше питань виникає з газовиками, які хочуть мені "магістралку" тягнути і пропонують потім продавати підключення лісовим мешканцям (за мною ліс і межі села)

 

Ну они хотят побольше заработать, а уж тут вам решать как лесных жителей снабжать))

Кстати, если дальше землю роспаюют и пустят под застройку, то вы станете богатым человеком.

 

Еще вопрос: эти газовщики случайно не генподрядчики в вашем кооперативе!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Підіймаю чужу тему, бо аналогічне питання.

Наскільки дорого підключити газ до приватного будинку, якщо газ на вулиці є? Будинок будувати тільки плануємо, можливо навіть відмовимось від цього задуму, бо щось вартість підключення електричества, газу надто висока.. Хотілось би знати, наскільки висока, чи потягнемо ми взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зависит от кучи моментов :

 

1. Чья труба

2. Кто подключает газ в вашей местности (в селе как правило есть человек. который это курирует и организовывает, за доплату конечно).

3. Какое расстояние от магистрали до места установки котла

 

 

В общем я посоветую найти человека, который подключает газ в вашем селе и у него все узнать.

 

Ориентируйтесь, что это удовольствие будет в диапазоне 1 000 -3 000 у.е, если труба не частная.

 

Мне обошлось в 2 000 у.е при курсе 12 (проект, работы, оформление, запуск). Труба в 15 м от дома.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підіймаю чужу тему, бо аналогічне питання.

Наскільки дорого підключити газ до приватного будинку, якщо газ на вулиці є? Будинок будувати тільки плануємо, можливо навіть відмовимось від цього задуму, бо щось вартість підключення електричества, газу надто висока.. Хотілось би знати, наскільки висока, чи потягнемо ми взагалі.

Я несколько дней с газом. В кооператив взнос 5400гр, врезка в трубу и копание траншеии и газ до редуктора 7300 гр и обводка 2600 гр

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не равняйте дачные участки с цывильными на подключениях которых и становятся олигархами
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

А подскажите с каким пакетом документов надо идти к газовщикам.

Киев.

И ещё скиньте тел. кто знает адекватные конторы по газу (ну там проект , подключение)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не равняйте дачные участки с цывильными на подключениях которых и становятся олигархами

 

Да вообще то у нас что по дачам что по селу абсолютно одинаково

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...