Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект доміка 6х6, для постійного проживання

kxigiki_pasha

Рекомендовані повідомлення

В Украине по существующим законам СТРОИТЬСЯ ОПАСНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ. Можно существенно подорвать здоровье, если планируете строить по этим законам.:(

Везёт тебе, ты уже дом планируешь строить :flag1: Я например новый человек в этой стране, и только недавно получил "посвідку на постійне проживання" (vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-postijne-prozhivannya) и строить дом в Украине как то стрёмно.Думаю взять кредит и купить землю на Кипре.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Украине по существующим законам СТРОИТЬСЯ ОПАСНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ. Можно существенно подорвать здоровье, если планируете строить по этим законам.:(

Да шо вы говорите?!!!))):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вовремя пенсия подоспела. Я - архитектор и всю свою трудовую жизнь занималась проектированием недвижимости, а также авторским надзором за ее возведением. Могу подвести неутешительный итог: при "советах" было плохо(не было архитектуры, но строили более-менее), при "незалежності" еще хуже(ни архитектуры, ни грамотного строительства), а после 2010 года просто невозможно(не рекомендую вселяться в многоэтажники, построенные после 2010 года). Слава Богу, что у нас в Украине не сильно много было "равшанов" и "джамшудов" на стройплощадках, а вот в РФ еще будут горько оплакивать результаты их "деятельности".:(

И шо,подорвали здоровье?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Ось я і нарешті хочу щоб мій проект обсудили. Проект будиночка 6х6, зразу попереджаю що розміри збільшувати не буду, проект дуже бюджетний (тільки хібашо на вікна затрати), будинок розрахований на 3 чоловік і з урахуванняв що іноді приходять гості (1-2 чоловіка).

Матеріали (ззовні в середину):

1. Декоративний камінь

2. Газобетон (Солбет 40 см)

3. Утеплювач, мінеральна вата - 10 см

4. Гіпсокартон або вагонка без стикова

P.S. Я вибачаюсь якщо я шось трохи неправільно назвав, просто я ще дуже новачок в будівництві, але помаленьку стараюсь вчитись.

 

Нус, ось сама планіровка і вигляди з фасаду (незнаю як сюда фотки добавляти, тому виложив в пікасу):

 

picasaweb.google.com/pashok864/mlcyHL#

 

гм. дві сторінки коментарів і нікого не насторожило положення мінвати у наведеному пакеті конструкції стіни?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гм. дві сторінки коментарів і нікого не насторожило положення мінвати у наведеному пакеті конструкції стіни?

Нормальная будет стена! Тёплая!.. только недолго

 

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=596&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=120&le0=1&lt0=0&mm0=587&ld1=1000&le1=1&lt1=0&mm1=574&ld2=4000&le2=1&lt2=0&mm2=452&ld3=1200&le3=1&lt3=0&mm3=172

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема, судя по всему, закрыта ТС, но всё-таки:

Матеріали (ззовні в середину):

1. Декоративний камінь

2. Газобетон (Солбет 40 см)

3. Утеплювач, мінеральна вата - 10 см

4. Гіпсокартон або вагонка без стикова

1.2 При проектуванні теплоізоляційної оболонки будинку на основі багатошарових конструкцій, треба розташовувати з внутрішньої сторони конструкцій шари з матеріалів, що мають більш високу теплопровідність, теплоємність та опір паропроникненню.

1.3 При проектуванні нових будинків та реконструкції існуючих, шари з теплоізоляційних матеріалів слід розташовувати з зовнішньої сторони огороджувальної конструкції. Не рекомендується застосовувати конструктивні рішення з шарами із теплоізоляційних матеріалів з внутрішньої сторони конструкції через можливе надмірне накопичення вологи в теплоізоляційному шарі, що призводить до незадовільного тепловологісного стану конструкції й приміщення в цілому, а також до зниження теплової надійності оболонки будинку.

(ДБН В.2.6-31:2006, Теплова ізоляція будівель)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...