Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление холодного чердака

Razer-1988

Рекомендовані повідомлення

Хочу утеплить пол чердака в целях экономии тепла. Подскажите какой материал лучше использовать и как лучше сделать? Чердак нежилой, пол из досок, а сверху перемазанный глиной, высота потолков в доме 3м. По мин. вате вроде бы понятно: паробарьер, далее укладываем мин. вату минимум 15см, а затем сверху накрываем ветробарьером. А если использовать пенопласт, 5 см 25 плотности будет достаточно? И как его вообще крепить к глине, просто саморезами или на пену? И нужно ли его потом чем-то замазывать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу утеплить пол чердака в целях экономии тепла. Подскажите какой материал лучше использовать и как лучше сделать? Чердак нежилой, пол из досок, а сверху перемазанный глиной, высота потолков в доме 3м. По мин. вате вроде бы понятно: паробарьер, далее укладываем мин. вату минимум 15см, а затем сверху накрываем ветробарьером. А если использовать пенопласт, 5 см 25 плотности будет достаточно? И как его вообще крепить к глине, просто саморезами или на пену? И нужно ли его потом чем-то замазывать?

Краще мін. вата. Але якщо виберете пінопласт, то 5см буде замало, хоча би 10см. І кріпити його краще на піну, щоб він щільно прилягав до підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще мін. вата. Але якщо виберете пінопласт, то 5см буде замало, хоча би 10см. І кріпити його краще на піну, щоб він щільно прилягав до підлоги.

Я так розумію, що від пінопласта 5см ефекту ніякого не буде? Просто в мене залишилось 20 листів. А піна друже з глиною?) зчеплення нормальне буде? Піну по краям тільки наносити? Перепади підлоги 1-1,5 см, це не критично? Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що від пінопласта 5см ефекту ніякого не буде? Просто в мене залишилось 20 листів.

Якщо у вас вже є частина пінопласту, то вам напевно буде вигідніше докупити ще пінопласту і зробити хочаб 10 см, ніж купляти повний об'єм вати.

А піна друже з глиною?

Це не підкажу, треба питатись в продавців піни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я у себя на чердаке к старым немнго выступающим балкам прикрутил лаги (брус50*50) и в пустоты засыпал юнизол (слой не более 7см), а сверху закрыл осб 8мм
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...