Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Ціни на вікна

Grossmeister

Рекомендуемые сообщения

Поцікавився цінами на вікна у різних компаній (Болена, Канталь та дилер Veka): балкон 3.5х1.5 м, найдешевший профіль, склопакет 4-16-4i Ar, вийшли такі ціни:

1) Rehau 60 + GU Uni-Jet, підвіконня Rehau - 5000

2) EuroLine + Siegenia FSL, підвіконня Danke (?) - 6500

3) EuroLine + Siegenia Titan, підвіконня Danke - 8500

Звідки така різниця, або інакше - що я отримую за додаткові гроші, або що мені не дорахували там де ціна низька? Бо я очікував найвищу ціну в Болені, якщо чесно. :unknown:

Дійсно, ціна у Болени адекватна. Дешевше від Веки за рахунок фурнітури та підвіконня (Данке - дорожче, аніж Рехау)...
  • Лайк 1

Подивіться ще на вікна теж класні, фурнітура мене порадувала!)

Зробите парочку "бездоганних вікон" для хлопців із АТО у київському шпиталі??? Чи це так... Аби прорекламуватися??? :flag1:

Изменено пользователем Валерий Валентинович
8

Про фурнітуру не очікував - GU це ж не турки якісь. :)

Тоді ще одне (не цінове) питання - ні Болена ні Канталь не штукатурять вікно зовні. Що в такому випадку робити? І взагалі, це звична практика, що встановлювач вікон цього не робить, чи варто пошукати того, хто зробить все?

Про фурнітуру не очікував - GU це ж не турки якісь. :)

Тоді ще одне (не цінове) питання - ні Болена ні Канталь не штукатурять вікно зовні. Що в такому випадку робити? І взагалі, це звична практика, що встановлювач вікон цього не робить, чи варто пошукати того, хто зробить все?

Розумієте? Кожен має робити свою роботу: вікнарі - вікна, муляри - малярку... Хоча пропозиції деяких віконних компаній включають послуги з облаштування відкосів - треба лише пошукати ;)

Це я розумію, але як покупець очікую на готовий продукт. :)

Справа в тому, що я хотів поставити одне вікно, подивитись на результат, і ставити всі решту якщо сподобається. ;) А так виходить багато мороки як для одного вікна.

... за рахунок фурнітури та підвіконня (Данке - дорожче, аніж Рехау)...

Але ж не на стільки. Та й ні чим УніДжет не гірший.

8
  • Лайк 1

Але ж не на стільки. Та й ні чим УніДжет не гірший.

Не заперечую та нічого не маю проти щодо УніДжет, наразі мав на увазі ціноутворення.

8
  • Лайк 1

Панове, щодо зовнішнього облаштування - я правильно розумію, що віконна компанія монтує вікно, задуває піною і все?

1) вікно після цього обов'язково потрібно "допрацьовувати", адже піна почне розвалюватись з часом?

2) в який термін потрібно вкластись по зовнішній обробці і скільки потрібно почекати до початку робіт?

3) яка мінімально необхідна обробка?

І ще питання - на яку суму варто орієнтуватись для зовнішніх відкосів (панельний будинок, тобто робота на висоті)?

Панове, щодо зовнішнього облаштування - я правильно розумію, що віконна компанія монтує вікно, задуває піною і все?

1) вікно після цього обов'язково потрібно "допрацьовувати", адже піна почне розвалюватись з часом?

2) в який термін потрібно вкластись по зовнішній обробці і скільки потрібно почекати до початку робіт?

3) яка мінімально необхідна обробка?

1. Так.

2. Необрізана піна може витримати й декілька років. Але не варто аж так затягувати з облаштуванням відкосів.

3. Якщо обріжете піну, то хоч би замалюйте фарбою.

• Лайк 1

Выбирайте не по бренду профиля, а по доброму имени производителя/установщика окон.

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...