Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ціни на вікна

Grossmeister

Рекомендовані повідомлення

Поцікавився цінами на вікна у різних компаній (Болена, Канталь та дилер Veka): балкон 3.5х1.5 м, найдешевший профіль, склопакет 4-16-4i Ar, вийшли такі ціни:

1) Rehau 60 + GU Uni-Jet, підвіконня Rehau - 5000

2) EuroLine + Siegenia FSL, підвіконня Danke (?) - 6500

3) EuroLine + Siegenia Titan, підвіконня Danke - 8500

 

Звідки така різниця, або інакше - що я отримую за додаткові гроші, або що мені не дорахували там де ціна низька? Бо я очікував найвищу ціну в Болені, якщо чесно. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, ціна у Болени адекватна. Дешевше від Веки за рахунок фурнітури та підвіконня (Данке - дорожче, аніж Рехау)...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивіться ще на вікна теж класні, фурнітура мене порадувала!)

 

Зробите парочку "бездоганних вікон" для хлопців із АТО у київському шпиталі??? Чи це так... Аби прорекламуватися??? :flag1:

Змінено користувачем Валерий Валентинович
8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про фурнітуру не очікував - GU це ж не турки якісь. :)

Тоді ще одне (не цінове) питання - ні Болена ні Канталь не штукатурять вікно зовні. Що в такому випадку робити? І взагалі, це звична практика, що встановлювач вікон цього не робить, чи варто пошукати того, хто зробить все?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про фурнітуру не очікував - GU це ж не турки якісь. :)

Тоді ще одне (не цінове) питання - ні Болена ні Канталь не штукатурять вікно зовні. Що в такому випадку робити? І взагалі, це звична практика, що встановлювач вікон цього не робить, чи варто пошукати того, хто зробить все?

Розумієте? Кожен має робити свою роботу: вікнарі - вікна, муляри - малярку... Хоча пропозиції деяких віконних компаній включають послуги з облаштування відкосів - треба лише пошукати ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це я розумію, але як покупець очікую на готовий продукт. :)

Справа в тому, що я хотів поставити одне вікно, подивитись на результат, і ставити всі решту якщо сподобається. ;) А так виходить багато мороки як для одного вікна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... за рахунок фурнітури та підвіконня (Данке - дорожче, аніж Рехау)...

 

Але ж не на стільки. Та й ні чим УніДжет не гірший.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
8
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж не на стільки. Та й ні чим УніДжет не гірший.

Не заперечую та нічого не маю проти щодо УніДжет, наразі мав на увазі ціноутворення.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
8
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, щодо зовнішнього облаштування - я правильно розумію, що віконна компанія монтує вікно, задуває піною і все?

1) вікно після цього обов'язково потрібно "допрацьовувати", адже піна почне розвалюватись з часом?

2) в який термін потрібно вкластись по зовнішній обробці і скільки потрібно почекати до початку робіт?

3) яка мінімально необхідна обробка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще питання - на яку суму варто орієнтуватись для зовнішніх відкосів (панельний будинок, тобто робота на висоті)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, щодо зовнішнього облаштування - я правильно розумію, що віконна компанія монтує вікно, задуває піною і все?

1) вікно після цього обов'язково потрібно "допрацьовувати", адже піна почне розвалюватись з часом?

2) в який термін потрібно вкластись по зовнішній обробці і скільки потрібно почекати до початку робіт?

3) яка мінімально необхідна обробка?

 

1. Так.

2. Необрізана піна може витримати й декілька років. Але не варто аж так затягувати з облаштуванням відкосів.

3. Якщо обріжете піну, то хоч би замалюйте фарбою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбирайте не по бренду профиля, а по доброму имени производителя/установщика окон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...