Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стройпасспорт для фундамента каркасника

Udjin

Рекомендовані повідомлення

Подскажите или тыкните в ссылку.

 

Хочу построить каркасник 2 эт 9*10 м. Пообщался с производителем дома по фундаменту - якобы мелкозаглубленный (до 15 см) плитный фундамент толщиной 20-30 см можно считать по законодательству временным, который в регистрации не нуждается, а на весь дом он выдаст документы, что это 4 отдельных временных строения на временном фундаменте.

 

Так это или все таки регистрировать по полной программе все необходимо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А производитель дома вам эту ссылку не дает?

Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень "

ст. 3 Державна реєстрація прав є обов`язковою.

ст. 4 Обов'язковій державній реєстрації підлягають речові права

. .. на нерухоме майно, розміщене на території України, що

належить фізичним та юридичним особам, .. а саме: 1) право власності на нерухоме майно

 

 

Цивільний кодекс України

Стаття 181. Нерухомі та рухомі речі

1. До нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення.

Стаття 182. Державна реєстрація прав на нерухомість

1. Право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.

 

Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Стаття 28.

2. Тимчасова споруда торговельного, побутового,

соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення

підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що

виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних

вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних

виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без

улаштування фундаменту.

 

ПОРЯДОК

державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

п.4

...Не підлягають державній реєстрації речові права та їх обтяження на копалини, рослини, а також на малі архітектурні форми, тимчасові, некапітальні споруди, що розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є можливим без їх знецінення та зміни призначення...

 

Можно не писати, що таке фундамент?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите или тыкните в ссылку.

 

Хочу построить каркасник 2 эт 9*10 м. Пообщался с производителем дома по фундаменту - якобы мелкозаглубленный (до 15 см) плитный фундамент толщиной 20-30 см можно считать по законодательству временным, который в регистрации не нуждается, а на весь дом он выдаст документы, что это 4 отдельных временных строения на временном фундаменте.

 

Так это или все таки регистрировать по полной программе все необходимо?

 

ерунда, обычный фундамент

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что за бред? что значит производитель дома по фундаменту? что значит регистрировать? получайте стройпаспорт и шлите повидомлення на сарай 9 на 10 и вводите его в эксплуатацию как сарай если дом не хотите легализовать. просто удивляет, а иногда очень сильно то, что в голове у людей, которые вроде серьезно собираются строиться. извините
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что за бред? что значит производитель дома по фундаменту? что значит регистрировать? получайте стройпаспорт и шлите повидомлення на сарай 9 на 10 и вводите его в эксплуатацию как сарай если дом не хотите легализовать. просто удивляет, а иногда очень сильно то, что в голове у людей, которые вроде серьезно собираются строиться. извините

 

Хотел избежать бумажной волокиты и беготни по инстанциям.

 

Для меня это не очень серьезное строительство, тем более эта конструкция дома предусматривает его легкий демонтаж и разделение на 4ре части и перевозку в любое место.

 

Спасибо за каменты - буду искать человека, который мне это будет оформлять по человечески.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотел избежать бумажной волокиты и беготни по инстанциям.

Спасибо за каменты - буду искать человека, который мне это будет оформлять по человечески.

 

Сами оформите. Ничего сложного нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сами оформите. Ничего сложного нет.

 

Почитал инструкцию, что нужно сделать, все легко только времени нет из Киева в Вышгород мотаться - найду там на месте того, кто за небольшую плату все сам сделает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...