Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт. Жіночий погляд

olalala

Рекомендовані повідомлення

Бажаю Вам успішного та швидкого завершення будівництва! І радісного життя в новій оселі з хлопцями!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Дякую всім за візити і коментарі! Наш будиночок потроху стає схожим на місце для життя :)

На 2 поверсі завершили всі роботи, на першому залишилося змонтувати підлогу в кухні-студії та встановити сходи.

Доробляється веранда та деякі фасадні роботи.

Днями у ванні зірвало кран, так що тепер все сохне... Найцікавіше, що майже в той же день зірвало кран і в квартирі, де я живу, тому тепер мені доведеться робити ремонт ще і в трьох квартирах, розташованих під моєю... :-o

Трохи фоточок... Кімнатки малесенькі, тому теелфоном повноцінно щось відзняти не змогла...

ca281d84d03ct.jpg 24e8ee77679dt.jpg 32e0776286a0t.jpg 33b1c0a432a7t.jpg 00622416842et.jpg fa5b5b996749t.jpg 083207c4f0fbt.jpg

Ще трохи фасадни робіт, огорожа - і можна буде заселятися...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Доброго дня всім! Давненько читаю ваш форум. Більшість з вас діляться досвідом, а я за порадами.

Мені 28 років, я журналіст - особа творча, не схильна замикатися у 4 стінах. Просто фанатію від квітів і уже багато років на власному балконі вирощую розсаду літників, кілька років навіть продаю її, бо кількість саджанців доходить до кількох тисяч - явно забагато для мого балкончика :-)

З ранньої молодості мріяла про власний будиночок з морем квітів. Навіть не мріяла - точно знала, що він колись буде. Вечорами любла уявляти, як відпочиватимемо у власному дворі з чоловіком та нашими синочками-близнюками. Але... сталося не зовсім так. Чоловік був офіцером, влітку загинув у АТО. Оскільки ми з дітьми живемо за 1000 км від всіх родичів, постало питання про переїзд поближче до них. В принципі, тут я почуваюся непогано - маю улюблену роботу, хлопці пішли у перший клас. Але у свекра та свекрухи крім нас тепер нікого немає. Вони завжди нас дуже підтримували, тепер я відчуваю обов'язок підтримати їх. Внуки повинні бути поруч. Саме так і виникла потреба у переїзді в інше місто. Отримавши соцвиплату після загибелі чоловіка я відразу зайнялася пошуком житла для придбання. І не прогадала - зараз мої кошти уже майже вдвчі б здешевилися (тоді долар був по 10 грн). Варіант з квартирою навіть не розглядала - хотіла будиночок. Власне, вибирати особисто я змоги не мала - знайшла оголошення в інтернеті і відправила своїх батьків на поталу ріелторам :-)

Так у мене з"явився малееесенький будиночок (приблизно 94 кв.м. загальної площі) з крихітним подвір"ям (вся ділянка має розмір всього лиш 2 сотки). Переваги його в тому, що він знаходиться за 15 хв пішої хотьби від центру Хмельницького, з вікон моєї спальні видно річку, поруч - ліс... Вулиця заселена, навпроти - нові 5-поверхівки. Я свідомо обирала маленький будинок, бо розумію, що без чоловічих рук за великим доглядати буде важко (хоча в принципі я все по дому можу робити сама, електрика, сантехніка і тп - очі бояться, а руки роблять :-) )

Зараз туди уже підвели комунікації і починають внутрішні роботи. А мені не терпиться зайнятися облаштуванням... Мабуть, просто хочеться змін.

Отже, маємо на 1 поверсі кухню-студію, маленьку спальню і санвузол. На другому - мою спальню і дві маленькі дитячі кімнати для синочків.

Планую переїхати туди влітку, починати життя майже з чистого листка.

 

 

Ось таким я вперше побачила свій будинок 6293543m.jpg

 

 

Звісно, добудовую все я не сама, а бригада спеціалістів. Робитимемо все економно - з коштами не розженешся. І перше питання, яке мені не дає спокою - чим краще охдоблювати стіни у новобудові - шпалерами чи штукатуркою? Хотіла штукатуркою під фарбування, але сестра рік тому зробила ремонт у квартирі (новобудова), дім дав усадку і пішли тріщини. Може просто неякісна робота була? Чи тріщин у нових будинках не уникнути?

 

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=6596&pictureid=75996

посмотрите

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=6596

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
Через тиждень я вже житиму в своєму будиночку. Далеко не все дороблено ще, особливо в дворі. Якщо комусь цікаво - покажу фото, тільки напишіть, бо у мене таке враження, що в цю тему лише я заходжу.:rolleyes:
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через тиждень я вже житиму в своєму будиночку. Далеко не все дороблено ще, особливо в дворі. Якщо комусь цікаво - покажу фото, тільки напишіть, бо у мене таке враження, що в цю тему лише я заходжу.:rolleyes:

как это только я? а я? показывайте уже красоту

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З новин - у будинку зробили навіс над входом і поручні, почали робити огорожу.

Всередині будинку перейшли на завершальний етап - вішаємо люстри, карнизи і тп. Залишилося доробити сходи на 2 поверх.

Тим часом всі мої речі уже у будинку, а я сама ще на старому місці проживання.

Переїздити самій - справа не з легких. Складала ечі упродовж кількох тижднів, вечорами після роботи. Інколи припиняла роботу від того, що просто боліли руки...

Відстань для переїзду немала - близько 800 км. Приватні перевізники нарахували мені за таку послугу... більше 8000 грн :-( :(

Правда, наша міська влада вирішила допомогти мені, знайти і машину, і пальне. Шукали довго - мало хто погоджувався їхати так далеко, та ще й безкоштовно, навіть після "прохання" мерії. Одного дня мені урочисто повідомили, що машину знайшли, прийшли подивитися, скільки речей, щоб уточнити, чи помістяться всі туди. Після візиту заспокоїли: все добре, машина буде, речі помістяться.

Настав день Х... До мого під"їзду приїхав невеличкий мікроавтобус... Одного погляду було достатньо, щоб зрозуміти, що об"єм речей далеко не відповідає об"єму транспорту... Влізла рівно половина... Я нервувала, оскільки того ж дня ввечері я повинна була віддавати ключі від квартири новому господарю. Ледве вмовила його дозволити скласти речі в одну кімнату і залишити ще на тиждень.

Представник мерії, що допомогав у завантаженні речей, спокійно і впевнено сказав: "Оля, не хвилюйся, нічого страшного. У нас є мжливість організувати ще одну ходку машини. Тільки не сьогодні, через деякий час."

Минув тиждень. За цей час мені довелося шукати пливо на новий рейс... Знайшла. А от з машиною були проблеми. Дякувати Богу, є така річ, як попутні вантадоперевезення. Якомусь чоловіку з сусіднього міста саме треба було щось везти у Київ. А хвідти до Хмельницького - майже рукою подати :-) 150 літрів дизпалива виявилися чудовим аргументом.

Та поїхала на нове місце друга половина речей. Ну а я сама залишилася ще на тиждень, щоб якісно "проставитися" за від"їзд перед колегами і друзями :)

Мало не забула найголовніше - нам подарували маленького лабрадора :-) Також з речами поїхав мій котик Той та... кілька десятків кущів квітів, які росли у мене на балконі ;) Не могла залишити найцінніше :rolleyes:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от і фотоілюстрація до новин:

Це моя кухня, днями встановили

ab53e9644119.jpg

Замовила такі ліжко та диван, повинні привезти наступного тиждня

ec8278065a85.jpg

4dcfc2bd18c7.jpg

А це наша Юта :-)

ffe8bcb79443.jpg

Ну і так виглядає зараз вхід до будинка.

bbacb6d14599.jpg

Також замовили меблі в дитячі кімнати та гостьову.

Наступні фото будуть тоді, коли розкладу речі і... проведу інтернет...

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А це наша Юта :-)

ffe8bcb79443.jpg

 

Також замовили меблі в дитячі кімнати та гостьову.

Наступні фото будуть тоді, коли розкладу речі і... проведу інтернет...

Класна собачка.. У нас така ж, так до 2 років усі меблі гризла і на шматки розривала, коли саму в квартирі залишали :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до 2 років усі меблі гризла і на шматки розривала, коли саму в квартирі залишали

То вона так просила окрему кімнату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вона так просила окрему кімнату.

 

У нас, дякувати Богу, вже місяць живе ця подружка, сама залишалася щодня, меблі не гризе. Може тому, що має компанію - кота-британця, у них справжня котячо-собача любов: кіт тікає, собака доганяє :-) Класика :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вона так просила окрему кімнату.

ну ось вона вже 11 років і живе на кутовому дивані, який сама і погризла ще в дитинстві =))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Навіть не віриться - уже 25 днів я живу в своєму будиночку :-) Речі, що перевозилися двома великими Спрінтерами і були без моєї участі рівним слоєм розкладені по будинку, потроху знаходять свої місця. В неділю святкуватимемо новосілля. Тоді ж зроблю і "парадні" фото :-) А покищо покажу головну кімнату - кухню-студію

d7ff297aea0f.jpg

 

6df283a03c00.jpg

 

d8f834153a98.jpg

 

c1f99a3396b4.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть не віриться - уже 25 днів я живу в своєму будиночку Речі, що перевозилися двома великими Спрінтерами і були без моєї участі рівним слоєм розкладені по будинку, потроху знаходять свої місця. В неділю святкуватимемо новосілля. Тоді ж зроблю і "парадні" фото А покищо покажу головну кімнату - кухню-студію

Спасибо за фотки, очень красиво.

Поздравляю с новосельем, сбылась мечта. И как оно в своем доме? Как собакевич?

Кстати, что решили с покрытием двора и забором? Сразу будете делать или на потом оставите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

olalala,

Вы просто молодец- смогли организовать самостоятельно такой результат! все получилось со вкусом, современно, красиво, уютно! Поздравляю с новосельем! ждем фото цветов во дворе)!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім! А ось і обіцяні фото:

Рухатимемося зверху вниз)))) Тобто, із другого поверху на перший. Це дитяча одного із синочків:

17b6be463f70t.jpg 8aab683543cet.jpg ab409725c145t.jpg

 

Добавлено через 1 минуту

А ось це дитяча другого синочка:

f09239a1ca9et.jpg f165a8acec3at.jpg 04fc247084f2t.jpg

 

Це маленький коридорчик між дитячими спальнями і моєю. За дзеркальними дверима - полички, типу кладовочки:

b709d93fced0t.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тут моя спальня :rolleyes: На стіні картина, яку я купила, коли в будинку ще й до внутрішніх робіт не дійшли :-) Фактично, весь інтер"єр планувала, "танцюючи" навкруг цієї картини, а не навпаки))) За дверима-купе гардероб з страшенним бардаком. За що і люблю гардероби)))

58fd9b1a8e90t.jpg edfe6b5588adt.jpg 8093be990171t.jpg c1992f3388e1t.jpg 40d76570a247t.jpg b93d482ea722t.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі - 1 поверх. Це гостьова кімната. Ліжко ховається в шафу і гостьова кімната перетворюється на кабінет ;)

25edee8fe144t.jpg 443506ee1c26t.jpg 1e15089f34e6t.jpg 6b017cb3d606t.jpg ec6d559ef9d8t.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обживаю кухню-студію. Більше фото цієї кімнати сьогодні не покажу, бо якось так сталося, що саме зараз там епіцентр бардаку :-) Активні роботи із запуску газу, що розтягнулися на місяць, даються в знаки :o

51231066cdf6t.jpg 03d9203795det.jpg 577a605394b9t.jpg

Малесенька веранда

df2c36a88d32t.jpg e7be52b3defbt.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

санвузол. Кольорова гама чисто жіноча

красиво очень. У нас по плану на первом этаже санузел в таких же тонах планируется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...